SİZİ ARAYALIM

Grafik Tasarım

İzmir Medya’nın grafik tasarım ekibi, müşterinin sürekli artan, hızlı tempolu teknoloji taleplerini karşılamak için çalışmalar yapmaktadır.

İster basılı, ister web veya dijital medya olsun, ekibimiz size kesinlikle dikkat çekecek, çarpıcı görseller sağlayabilir. Büyük şirketler için tasarımcılarımız, şirketin marka kurallarına uymanızı sağlamak için çalışır. Tasarım ekibimiz, en son  trendlerinden haberdar olur ve hedef kitleniz ile bağlantı kuracak ikonik ve anlamlı markalar yaratmaya odaklanır.

Dijitalin en önemli kritere dönüştüğü günümüz koşullarında grafik tasarım alanında da profesyonel bir hizmete ihtiyaç duyuyoruz. Bu ihtiyacı karşılamak ve özellikle müşterilerde pozitif bir etki yaratmak için düzenli, stabil ve etkili tasarım çözümleri markanın değeri için önem arz ediyor. Dolayısıyla burada yalnızca standart bir outdoor reklamdan ya da sosyal medya postundan bahsetmenin imkânı yok. Reklam ve pazarlamaya dair tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren, daha etkin bir pazarlama standardı yakalamanızı sağlayan tasarım hizmetlerini bir arada görebilirsiniz.

İzmir Medya grafik tasarım alanında sunduğu hizmetlerle ihtiyaçlarınızın tamamına yönelik çözümler üretebiliyor. Bu yüzden bir markanın reklam ve pazarlama aşamasında hiçbir aşamada sekteye uğramayan çalışmalara imza atmasını mümkün kılıyor. Alanında uzman grafikerler tarafından tasarlanmış, profesyonel metin yazarları tarafından hedef kitlenize hitap edecek şekilde kurgulanmış ürünleri hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Artık teknolojinin gelişmesiyle birlikte çok ciddi bir hızlı tüketim temposunun içerisine dahil olduk. Bu potansiyel hedef kitlenizde de bazı kriterlerin önemsenmesine sebep olabiliyor. Her zaman için rekabetin daha da güçlendiği ve önümüzdeki süreçte daha da güçleneceği bir pazarlama çağının hemen başındayız. Bunu sosyal medya ile çok daha net bir biçimde analiz edebiliyoruz. Sektörler arası rekabete kadar uzanan bu pazarlama algısından kazançla çıkmak için profesyonellik önemli bir kriter. Web, dijital ya da geleneksel basın düşünüldüğünde hepsi için İzmir Medya Teknoloji A.Ş profesyonel çözümlerle hizmet veriyor.

İster bir gazete reklamına, logoya, web afişine, göz alıcı e-posta pazarlama tasarımına veya başka herhangi bir reklam tasarımına ihtiyacınız olsun, tasarımcılarımız size mümkün olan en iyi yaratıcı hizmetleri sunmak için gerekli deneyime ve beceriye sahiptir.

Sizin İçin Yaratıcı Grafik Tasarım

Ekibimiz, grafik tasarım panellerinin altına düşen eksiksiz bir yardım sağlamak için burada. Bizler sadece çevrimiçi sektör etrafında çalışmalar yapmamaktayız, aynı zamanda çevrimdışı sürüm altında da çalışabiliriz. İster broşür ister logo tasarlamayı planlıyor olun,
En iyi tasarım hizmetlerini veya basit yazdırma yardımını arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz ve size belirlediğiniz bütçe planlarınız dahilinde size özel fırsatlar sunuyoruz.

Yaratıcı Grafiklerle Etkileyici Reklamlar

Yaratıcı bir grafik tasarım için bazı etkenler fazlasıyla önemlidir. Örneğin rastlantısal olarak hazırlanmış bir reklam afişi ile firmanın kurumsal kimliğine, marka bilinirliğine, hedef kitlesine ve yapılan PR çalışmalarına yönelik hazırlanmış reklam afişi arasında ciddi farklar oluşabilir. İşte bu yüzden İzmir Medya tüm müşterilerine uzman grafikerlerle tanışma imkânı sunuyor. Fikrin ortaya koyulması, fikri geliştirecek bir beyin fırtınası ve alanında uzman grafikerlerin ortaya koyduğu ilk taslak çalışmalar kaliteyi görmenin kestirme bir yoluna dönüşüyor.

 

Aynı zamanda etkileyici reklamlar hazırlarken bunu grafik ve metin içeriği olarak bir bütün şekilde çözümleyerek tüm sorunları ortadan kaldırıyoruz. Hatta şirket bünyesinde danışmanlık servisleri mevcut olduğundan dolayı bu tarz ihtiyaçlarınızda da profesyonel olarak hizmet verebiliyoruz. Sizin için özel olarak tasarlanacak olan görseller ve içerisinde yer alan metinler tamamıyla müşteride algı oluşturabilecek bir standarda sahiptir.

 

İster sektör ile ilgili olsun ister ürün ve hizmetlerinizle ilgili olsun tüm çalışmalarınız profesyonel şekilde çekilmiş görseller, hazırlanmış tasarımlar ve aynı zamanda yaratılmış kreatif projelerle desteklenmektedir. Basit ama etkili ya da karmaşık fakat ilgi uyandıran pek çok farklı pazarlama standardını bir araya getirerek nihai kararı kendinizin vereceği pek çok alternatifle karşılaşmanız sağlanıyor. Markanızı en iyi yansıttığını düşündüğünüz görsellerle ister yazılı ve basılı olarak ister web ve sosyal medya üzerinde etkili bir ivme kazanmanız mümkün oluyor. Grafik tasarım hizmeti alırken bu faktörlerin size sunulduğundan emin olmanız geri dönüşüm açısından önemlidir.

Yılların tecrübesiyle, renklerin, yazı tiplerinin, boyutların ve şekillerin görünmez kelime dağarcığına dair en iyi bilgileri sürekli olarak yayınlıyoruz.

Dahası... Grafik tasarım hizmetimizin en iyi yanı, çalışmalarımızın zamanında teslim edilmesine inanmamızdır. Yani ne tür bir hizmet arıyor olursanız olun, onu bizim tarafımızdan alabilirsiniz.

Profesyonel Grafik Tasarım Hizmetleri

Grafik tasarım hizmetleri dahilinde her markanın ya da her firmanın farklı talepleri oluşabiliyor. Bunların başında da tabii ki profesyonel bir tasarım süreci, kitleye uygun bir ifade dili ve pazarlama evresi geliyor. Firmanın hedeflerine, potansiyel kitlesinin analizine ve taleplere bağlı olarak ise pek çok farklı platform üzerinde değerlendirilebiliyor. Bunların şu sıralar en yaygın olanı tabii ki sosyal medya olarak öne çıkıyor. Yine de halen daha gazeteye basılı reklam vermek bile kitleniz üzerinde rasyonel bir etki yaratabiliyor.

  • Kurumsal Kimlik Tasarımı

Firmanızı, markanızı ya da şahsınızı en iyi şekilde tanımlayabilecek olan ifade dilini belirlemek, bu ifade dilini reklam ve pazarlama araçlarında kullanmak için kurumsal kimlik çalışması şarttır.

  • Outdoor Indoor Tasarım

Bir reklamın ne kadar etkileyici olabileceğini görmenin, daha fazla kişiye organik bir biçimde ulaşmanın en basit yoludur. Otobüs durağında bekleyen bir kişinin durakta gördüğü afiş, araç giydirme yapılmış olan bir otobüse binmesi, gittiği restoranda markanızın tanıtım ürünlerine rastlaması buna örnektir.

  • Broşür Katalog Tasarımı

Halen daha broşürler, el ilanları, insert ve föy gibi geleneksel reklamcılık araçlarının kullanım oranı çok yüksektir. Lokal tanıtımlar için ciddi bir öneme sahip olduğu aşikâr.

  • Sosyal Medya Tasarımı

Günümüz trendini yakalamak ve analiz edilebilir veriler elde etmek isteyen her markanın sosyal medyaya özen gösterdiği biliniyor. Ölçümlenebilir kitle verileri, daha etkin pazarlama kampanyaları için kullanılabilen analizler için bu önemli. Bu yüzden İzmir Medya grafik tasarım hizmeti için bu alanda da faaliyetlerini sürdürüyor.

Grafik Tasarımcı Ne Demek?

Grafik tasarımcı , dijital ya da basılı ürünlerde görüşmüş olduğumuz tüm görsel ürünlerin dizaynını , üretimini yapan kişidir.

Grafik Tasarımcı Ne İş Yapar?

tasarım oluştururken mesajı doğru konumlandırmak , tüketici bakış açısından bakmak , konseptler belirlemek ve tasarımı hayata geçirerek teslimini yapmaktadır.

Grafik Ücretleriniz Ne Kadar?

İstediğiniz hizmet türüne göre ücretlendirmeler değişmektedir. Güncel ücretlendirmelerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Bir kurumsal kimlik çalışması için en önemli şey kurumla ilgili verilerin eksiksiz olarak analiz edilmesidir.

Outdoor Indoor Tasarım

Outdoor ve indoor tasarımlarınızı yaparken öncelikle sektör analizini yaparız. Hedef kitlenize en kısa ve etkili bir şekilde nasıl ulaşabiliriz ? sorusuna cevaplar buluruz.

Sosyal Medya Tasarımı

İçinde bulunduğumuz yüzyıl itibariyle sosyal medya hayatımızın neredeyse her alanında var.

Broşür Katalog Tasarımı

Katalog, broşür, insert, el ilanı, föy vb. çalışmaları kurumunuza özgü tasarımlarla hazırlamakta ve sunmaktayız.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...
Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
İzmir Medya
WhatsApp ile gönder