SİZİ ARAYALIM

Prodüksiyon

Prodüksiyon, geniş bir çalışma alanına sahiptir. Bünyesinde barındırdığı birçok mesleği, sanatla birleştirip ortaya insan beğenisine sunulan, estetik algısı olan bir ürün çıkmasına yardımcı olur. Yapımcı, dilerse kendi prodüksiyon ekibini kurabilir, kendi bütçesini kendi karşılayabilir. Dilerse de uzun veya kısa metraj film çekmek isteyen yönetmen ve senaristlere bütçe sağlayıp prodüksiyon ekibini oluşturur.

"İzmir Medya, Alanlarında Uzman Ekibiyle birlikte, Prodüksiyon Hizmetlerimizle Markanıza Değer Katan Projeler Üretiriz."

İzmir Medya Prodüksiyon alanında yetkili ekibi ile birlikte sizlere birçok hizmet sunmaktadır. Sizler projelerinizi bizlere aktardıktan sonra sizin için hem saha çalışması hem dijital alanda araştırmalar yaparak gerekli verileri analiz edip sunmaktadır.

Sizlerin fikirleri ve yaratıcı ekip arkadaşlarımız ile birlikte ortaya en iyi proje fikri ve yöntemi ortaya çıkana kadar deneme yanılma ve test aşamaları yapılmaktadır. İzmir medya prodüksiyon departmanı ile birlikte yapılacak çalışma öncesinde sizlere süreç aktarılır. Sizlere süreç ile ilgili fikirlerinizi belirterek sürece dahil olursunuz. Prodüksiyon kurulduğunda daha öncesinde hazırlanmış olan tüm işlemler fiile dökülerek sizler için yapılmış olan çalışma tamamlanır.

Ardından çalışma sonrası eksik kalan işlemler kısa sürede bitirilerek post prodüksiyon aşamasında tekrar gerekli analizler yapılır ve son olarak projenin son detayları görüşülür ve reklam aşaması için başlatılan ön çalışmalar hızlandırılır. Bu süreçte sağlıklı iletişim kurulması adına devamlı sizler ile ilgilenen proje koordinatörlerimiz istekleriniz ve arzularınızı ekibimize ulaştırarak projeniz için en iyi ortam hazırlanır.

Bizler klasik bir prodüksiyon firması mantığını reddederek projenizin tamamlanması sonucunda sizler ile bağımızı koparmadan projenin diğer aşamalarında da sizlere yardımcı olmaktayız.

 

Markanız ve imajınızı proje süreci boyunca güvence altına alınmaktadır. Kişisel kariyeriniz veya firma imajınız için sizlere destekte bulunmanın yanı sıra gelebilecek herhangi bir olumsuz duruma karşı kriz yönetimi ekibimiz anında müdahale etmek için tetikte kalmaktadır.

Firmanızın gelişimi ve yapılan çalışmanın kitlenize ulaşması ve gelir tablonuza olumlu yansımalarını sizler görene kadar sizinle proje içerisinde olmaya gayret etmekteyiz.

Prodüksiyon departmanımızda kullanılan teknik malzemelerimiz son teknoloji ürünler olmakla birlikte sizlerin tercih edeceği ürünlerin kullanımı için de çalışmalar elbette yapılabilmektedir. Bu konudaki tek gayemiz sizler için başlamış olduğumuz projenizin doğru , hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmasıdır.

Özveri ile çalışan ekibimiz yapılan tüm işlemleri titizlikle firmanızın ya da proje kapsamında yapılacak olan işlemlerin titizlik ile fiile dökülmesinde , proje başında konuşulan , anlaşılan koşullar dahilinde projeye sadık kalarak samimiyet ve benimseme politikası izlenmektedir.

Filmin çekim öncesi, çekim sırası ve çekim sonrasında bulunur. Prodüksiyonda temel olan nokta ana bütçenin doğru kullanılmasını sağlamaktır.

Prodüksiyon ekibi teorik olarak; Yapımcı, Uygulayıcı Yapımcı, Yapım Amiri, Mekan Sorumlusu, Yapım Asistanlarından oluşur. Projenin büyüklüğüne göre prodüksiyon ekibi büyüyebilir ya da küçülebilir.

Film Yapımcılığı

Hayallerinizi gerçekleştirmek, aklınızdaki fikri, senaryoyu çekmek, çeşitli ödüller alıp başarıdan…

Fotoğraf Çekimi

Fotoğrafçılık ucu bucağı olmayan bir alandır. Yeteneğe, malzemeye ve çekim tarzına göre fotoğrafçılık farklılıklar kazanır.

Müzik Yapımcılığı

Bizler izmir medya adı altında müzik yapımcılığı alanındaki birikim ve tecrübelerimizi, sizleri ve…

Video Prodüksiyon

İzmir Medya profesyonel video prodüksiyon ekibiyle her adımınızda yanınızda olmaya devam ediyor.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
İzmir Medya
WhatsApp ile gönder