SİZİ ARAYALIM

Video Prodüksiyon

Video, insanların dikkatini çekmenin ve bir mesaj iletmenin en iyi yoludur.

Ancak tutumları veya davranışları gerçekten değiştiren, insanları harekete geçmeye ikna eden videolar üretmek, daha iyisini yapmak anlamına gelir. Hedef kitlelerin düşünme şeklini anlamak, içeriği stratejik olarak yapılandırmak ve video prodüksiyon süreci boyunca yaratıcı teknikler kullanmakla ilgilidir.

Çeşitli projelere ve sektörlere hizmet verirken Perakende, Kurumsal ve Eğlence alanındaki işletmeler için ilgi çekici videolar konusunda uzmanız.

İzmir Medya, şirketinizin fark edilmesini sağlayacak geniş kapsamlı videolar hazırlama konusunda uzmandır. Videonuzu çekmek için doğru şirketi seçmek zor olabilir çünkü birden fazla özelliği destekleyen pek çok seçenek vardır. En iyi video prodüksiyon listemizi oluşturmak için, birden çok hizmet hattı, firmanın boyutu ve endüstri odağı dahil olmak üzere en önemli olanları değerlendirdik.

Reklamlarda, belgesellerde, mutfak sanatlarında ve markalı içeriklerde çalışarak her türden izleyici ile bağlantı kuran videolar oluşturuyoruz.

Projeleri ilk fikirden son teslimata kadar her detayı ile ilgileniyoruz.

İzmir Medya en iyi markalar için, ajanslar ve sanatçılar için projeler üretmektedir. Kalite, deneyim ve verimlilik arıyorsanız,  İzmir Medya Video Prodüksiyon departmanı tam size göre.

MÜKEMMEL KONUMLANDIRMA

İyi bir reklam öğesi, sizi rakiplerinizden ayıran benzersiz bir satış mesajıyla başlar. Basit, özlü ve akılda kalıcı olması gerekir.

Amacımız size bütçeniz dahilinde en yüksek kaliteyi sunmaktır.

Uzun bir memnun müşteriler listemiz var ve sizi en iyisi yapmayı hedefliyoruz. Geliştirmeden Post Prodüksiyona kadar prodüksiyon sürecinin herhangi bir aşamasında film ve video prodüksiyonunun tüm unsurlarını sağlayabiliriz.

Klip Çekimi

Dünya müzik piyasasına uygun, yaratıcı, sıra dışı kliplerle top listelerin bir numarası olmak istiyorsanız İzmir Medya ile zirvede…

Tanıtım Videosu

Her sektörde rekabetin yaygın olduğu bir dönemdeyiz. Şirketlerin tanıtım konusunda yaptığı faaliyetler çeşitlilik…

Reklam Videosu

Şirketiniz ve sizin en etkili ve yaratıcı fikirlerle insanlara ulaşmanız için izmir medya’da sizleri bekliyoruz. Tüm sektörlerde hedef…

Portre Video

Hareketsiz fotoğrafçılığın kökleriyle, bir video portre, takma adın tanımladığı gibi, hareketli bir görüntü portresidir. Video…

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...
Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
İzmir Medya
WhatsApp ile gönder