SİZİ ARAYALIM

Video Prodüksiyon

Video, insanların dikkatini çekmenin ve bir mesaj iletmenin en iyi yoludur.

Ancak tutumları veya davranışları gerçekten değiştiren, insanları harekete geçmeye ikna eden videolar üretmek, daha iyisini yapmak anlamına gelir. Hedef kitlelerin düşünme şeklini anlamak, içeriği stratejik olarak yapılandırmak ve video prodüksiyon süreci boyunca yaratıcı teknikler kullanmakla ilgilidir.

Video prodüksiyon bir noktada fotoğrafın başardığının çok daha ötesine geçebilen, insanları kitlesel olarak harekete geçirmenin en doğal yollarından birisidir. Bunu ürün tanıtımlarından şarkılara çekilen video klip ve tanıtım videolarına kadar gözlemlemek mümkündür. Video çekimi çok ciddi bir prodüksiyon gerektirdiği gibi aynı zamanda üretim aşamasının sonrasında da montaj ve kurgu gibi teknik aşamalara sahiptir. Dolayısıyla her anlamda profesyonellik gerektiren bir yapıdan söz edebiliriz.

 

Profesyonellik ise tek başına yeterli olmayabilir. Aynı zamanda ciddi bir ekipman gerekliliği, ekipmanlar için uygun ortamlar, çekimi güçlendirecek ambiyans ve tabii ki çekim ve teknik aşamaları başarıyla yönetebilecek bir ekip şarttır. Tüm bunların bir araya gelmesi ile başarılı bir reklam kampanyası yaratılabilir, milyonlarca kişiye ulaşan bir video klip çekilebilir ya da kitlesel bir hareketin başlangıcı için fitil ateşlenebilir. İzmir Medya Teknoloji A.Ş bu noktada size tüm gereksinimlerinizi sunabilmenin mutluluğunu yaşıyor.

 

İhtiyaç duyduğunuz tüm aşamalar için profesyonel destek alabilmenizin dışında video prodüksiyon için gerekli analizlerin yapılmasında da etkili bir rol oynuyor. Çünkü videonun planlandığı şekilde insanlarda bir ilgi uyandırmasını sağlayan pek çok kıstas bulunuyor. Bunu yaş grubu, cinsiyet, konum gibi demografik detaylar etkilediği gibi videonun renk geçişinden hangi mekânlarda çekildiğine kadar pek çok dolaylı unsura bakarak anlayabiliyoruz.

Çeşitli projelere ve sektörlere hizmet verirken Perakende, Kurumsal ve Eğlence alanındaki işletmeler için ilgi çekici videolar konusunda uzmanız.

İzmir Medya, şirketinizin fark edilmesini sağlayacak geniş kapsamlı videolar hazırlama konusunda uzmandır. Videonuzu çekmek için doğru şirketi seçmek zor olabilir çünkü birden fazla özelliği destekleyen pek çok seçenek vardır. En iyi video prodüksiyon listemizi oluşturmak için, birden çok hizmet hattı, firmanın boyutu ve endüstri odağı dahil olmak üzere en önemli olanları değerlendirdik.

Reklamlarda, belgesellerde, mutfak sanatlarında ve markalı içeriklerde çalışarak her türden izleyici ile bağlantı kuran videolar oluşturuyoruz.

Projeleri ilk fikirden son teslimata kadar her detayı ile ilgileniyoruz.

İzmir Medya en iyi markalar için, ajanslar ve sanatçılar için projeler üretmektedir. Kalite, deneyim ve verimlilik arıyorsanız,  İzmir Medya Video Prodüksiyon departmanı tam size göre.

MÜKEMMEL KONUMLANDIRMA

İyi bir reklam öğesi, sizi rakiplerinizden ayıran benzersiz bir satış mesajıyla başlar. Basit, özlü ve akılda kalıcı olması gerekir.

Amacımız size bütçeniz dahilinde en yüksek kaliteyi sunmaktır.

Uzun bir memnun müşteriler listemiz var ve sizi en iyisi yapmayı hedefliyoruz. Geliştirmeden Post Prodüksiyona kadar prodüksiyon sürecinin herhangi bir aşamasında film ve video prodüksiyonunun tüm unsurlarını sağlayabiliriz.

Video Klip Çekimi

Video klip çekmek şu sıralar müzik endüstrisinin pazarlama noktasında en önemli kozlarından birsine dönüşmüştür. Farklı sektörlerde video klip çekimi önemli bir unsur olsa da müzik için çok büyük bir tamamlayıcı etkiye sahiptir. Eskiden yalnızca klip yayını yapan kanallar bunun için hedef olurken şimdilerde sosyal mecralardan video platformlarına kadar çok daha geniş bir potansiyel söz konusu. Hatta bir klip için TV’de yayınlanmasından ziyade internette oluşan izleme verileri çok daha baz alınabilir istatistiklere dönüşmüş durumda.

 

Tabii ki tutan ve popüler olan video prodüksiyon işlerine bakıldığında belirli bir kalite standardına rastlamak mümkün hale geliyor. İzmir Medya A.Ş tarafından sunulan imkânlar ise bu kalite standartlarının oldukça ötesinde. Bunu yalnızca teknik ekipman ve kamera noktasında değil aynı zamanda alanında uzman ekiplerle çalışmasına borçludur. Videoyu çeken, kurgu ve montajını yapan ve aynı zamanda sosyal medyada yapılacak PR çalışmalarını yöneten devasa bir ekiple tanıtımlardan maksimum verim alabilirsiniz.

 

Çünkü video klip çekimi yalnızca şarkılar için değil ürün ve hizmet tanıtımları, kurumlara özgü tanıtım videoları ve özel talepler doğrultusunda da tercih edilebilir. Tüm bunlar için aynı profesyonellik standartlarının geçerli olduğunu ise söylemeye gerek yok. Hedef kitle analizinin yapılarak bu potansiyele uygun bir çekim yapılması, pazarlama ve dağıtımının buna göre şekillendirilmesi son derece önemlidir.

Reklam ve Tanıtım

Reklamlar için etkileyici görsellerin kullanılması, ilgi uyandıran videoların tercih edilmesi ve insanlar arasında paylaşma isteğini uyandırmak başarıya giden yollar olarak nitelendirilebilir. Eskiden reklamlar yalnızca anlık bir etki uyandırmayı amaçlarken, günümüzde insanların interaktif olarak birbiriyle paylaşacağı, aylar sonra da görüp marka algısını güçlendirecek düşüncelere kapılacağı şekilde tasarlanıyor. Dolayısıyla video prodüksiyon reklam sektörü için de en önemli kriterlerin başında yer almaya devam ediyor.

 

Profesyonel ölçekte ürün tanıtımı ve reklam çekimi yapmak istiyorsanız bunun için bireysel olarak hareket etmek çok mantıklı olmayacaktır. Bir klip çekiminin profesyonelliğinin yansıtılabilmesi için ışıktan renge, dekordan kurguya pek çok kriterin uygun şartlarda sağlanabiliyor olması önem arz ediyor. İşte bu yüzden de İzmir Medya Teknoloji A.Ş çok sayıda firmanın ve kişinin ortak tercihine dönüşebiliyor.

 

Ürün algısını üst noktalara çıkarmak, marka bilinirliğini arttırmak, kurumsal kimlik çalışması ve reklam için video içerikler ciddi bir öneme sahip. Görsellere nazaran çok daha ön plana çıkan bir etkisi olduğunu da söylemeden geçemeyiz. Profesyonel ekipmanlar, tecrübeli bir ekip ve kreatif bir fikirle birlikte video prodüksiyon işleri PR için en önemli basamak olarak görülebilir.

Profesyonel Video Prodüksiyon Hizmetleri

Profesyonel video çekimi ciddi bir maliyet gereksinimi doğurabiliyor. Bu nedenle proje bazlı çalışmalar, ürün ve hizmet tanıtımları, reklam gibi çok yönlü adımlarda da tecrübeli firmaları tercih etmek çok daha makul bir hal alıyor. İzmir Medya Teknoloji A.Ş bunu Türkiye’de sayısız referans ve uzun yıllardır başarıyla sürdürmektedir.

 

Özellikle günümüz şartlarında reklam algısı tamamıyla sosyal medya ile bütünleşmiş durumda. Gerek belirli bir hedef kitleye direkt olarak ulaşabilen reklamlar sunulabildiği için gerekse daha verimli reklam analizleri yapılabildiği için firmaların ilk tercihi bu olmaktadır. Ancak TV için üretilen video prodüksiyon işlerini baz aldığımızda sosyal medyada da kalite açısından bir düşüş gözlemlenmediğini söylemeliyiz.

 

Bilhassa başarıya ulaşan reklamlarda basit, akılda kalan sloganların kullanıldığı, ilgi çeken görsellerin yer aldığı prodüksiyonlara rastlamaktayız. Belirlenen bütçe dahilinde kişilerin oynadığı ya da yalnızca ürünün bulunduğu tüm çekimler post prodüksiyon dahil olmak üzere tarafımızda tamamlanmaktadır. Ayrıca uygun bütçelerle profesyonel bir video çekimi isteyenlere yılların tecrübesiyle kalite sunulmaktadır.

Video Prodüksiyon Nasıl Yapılır?

Çekimi yapılacak olan ürün veya hizmet ile ilgili pre-prodüksiyon aşamasında hazırlıklar tamamlanmakta ve çekim gerçekleştirilmektedir. Ardından çekim sonrası revizeler yapılmakta ve video , görsel gibi materyaller proje sahibine teslim edilmektedir.

Pre Prodüksiyon Nedir?

Pre-prodüksiyon, çekimi yapılacak olan ürün veya hizmetler ile ilgili yapılan çekim öncesi hazırlıktır. Ekip , ekipman, ürün ve mekanların hazırlandığı aşamadır.

Video Prodüksiyon Nedir?

Video Prodüksiyon, kurumların ya da işletmelerin firmalarını tanıtmak için , insanlarla paylaşmak için ajanslar ya da prodüksiyon şirketleri aracılığı ile gerçekleştirdikleri reklam, tanıtım video, görsel ürünleridir.

Klip Çekimi

Dünya müzik piyasasına uygun, yaratıcı, sıra dışı kliplerle top listelerin bir numarası olmak istiyorsanız İzmir Medya ile zirvede…

Tanıtım Videosu

Her sektörde rekabetin yaygın olduğu bir dönemdeyiz. Şirketlerin tanıtım konusunda yaptığı faaliyetler çeşitlilik…

Reklam Videosu

Şirketiniz ve sizin en etkili ve yaratıcı fikirlerle insanlara ulaşmanız için izmir medya’da sizleri bekliyoruz. Tüm sektörlerde hedef…

Portre Video

Hareketsiz fotoğrafçılığın kökleriyle, bir video portre, takma adın tanımladığı gibi, hareketli bir görüntü portresidir. Video…

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...
Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
Call Now Button