SİZİ ARAYALIM

Portre Video

Portre video hareketsiz fotoğrafçılığın köklerini  oluşturmaktadır. Genellikle, merceğe birkaç saniyeliğine bakarken filme alınan bir kişi veya grubu içerir. Video portre hizmeti ile ürün tanıtımlarınıza renk katabilir, modellerinizi tanıtabilir aynı zamanda kişisel olarak sosyal medya hesaplarınızda kendiniz için birer videoya sahip olabilirsiniz. Ülkemizde çok yaygın olmayan video portre çekim tekniğinde öncü konumda olmaktan onur duyarız. Basit fakat etkili olan video portre hizmetimizden yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Portre video aslında çok tanıdık bir tabir olmamakla beraber global dünyada yavaş yavaş kendisine yer bulmaya başlıyor. Her ne kadar portre modu ile fotoğraf çekmek hem uzun süredir hayatımızda olan bir gerçek olsa da video modunun yaygınlaşması için biraz daha zamana ihtiyaç var. Fakat kurumsal açıdan bunu fark ederek aktif bir biçimde kullanan çok sayıda şirket bulunuyor. Çünkü reklam ve tanıtım videolarında yapılan iyi prodüksiyonlar her zaman pozitif yönde bir ses getiriyor.

 

İşte bu yüzden İzmir Medya Teknoloji A.Ş bu fırsatı uzun süredir sizlere sunmaya devam ediyor. Video prodüksiyon işlerinizi yalnızca standart ve bilinir tekniklerle değil aynı zamanda dünya çapında kullanılan ve özellikle ses getiren yeniliklerle bir araya getiriyor. Dolayısıyla etkili bir pazarlama stratejisi yaratılabiliyorken diğer hizmetleriyle bir bütün olarak düşünüldüğünde de yeni nesil bir kampanya oluşturulabiliyor.

 

Çünkü günümüz pazarlama değerlerini ele aldığımızda reklam ve tanıtımların genel amacı sosyal medyaya yönelik oluyor. Sosyal ağlarda paylaşılan ve çok ses getiren içerikler arasında ise yalnızca kurumlar tarafından sunulan profesyonel tanıtımlar yok. Aynı zamanda influencer ve sosyal medya fenomeni olanlar için de portre video hizmeti son derece etkili sonuçlar verebiliyor. Bir markanın ya da kişinin takipçilerine ulaşarak onlara görsel açıdan büyüleyici bir tanıtım sunması şu sıralar portre videolarla mümkün hale geliyor.

Sosyal Medyada Parlamak İçin

Sosyal medyada daha dikkat çekici içerikler sunabilmek pek çok açıdan değer katabiliyor. Günümüzde reklamcılığın ve pazarlamanın yeni yüzü olarak ortaya çıkan influencing deneyimi Türkiye’de de çokça ses getirmiş durumda. Hatta öyle ki Instagram üzerinde çok sayıda fenomene rastlamak gayet olağan bir rutine dönüştü. Bu aşamada hem kişisel hesaplarını hem de yarattıkları markanın kurumsal kimliğini yansıtmayı amaçlayan kullanıcılar çeşitli yeniliklere başvurabiliyorlar.

Portre video tekniği ise aslında fotoğraf makinesinin merceğine direkt olarak bakılırken video kaydının alınması olarak tanımlanabilir. Bu teknik sayesinde de ürünler, hizmetler, kurumlar veya kişisel tanıtımını yapmak isteyen bireyler etkili sonuçlar alabiliyor. Aynı zamanda sosyal medyaya odaklanmış bir tanıtım videosu olarak tanımlanabilecek olan portre videolarda etkileşim oranlarının analizinin yapılabiliyor olması en önemli tercih sebepleri arasında yer alıyor.

Tabii ki sıradan bir video çekimi ile kıyaslandığı zaman çok daha fazla teknik donanıma ihtiyaç duyulduğunu söylemek gerek. Haliyle lensler, profesyonel makineler, uygun ışık, dekor ve konum en önemli kriterler arasında sayılabiliyor. İzmir Medya Teknoloji A.Ş ise tüm bunları sizin için bir araya getirerek tanıtımınızı daha üst noktalara taşımayı vadeden çalışmalar sunuyor. Gerek öncesi gerekse sonrasında yayınlama ve dağıtıma kadar uzayan bir hizmet yelpazesi mevcut. Üstelik şimdiye kadar edinilmiş tecrübeyi sunduğu sayısız referansa bakarak incelemek mümkün oluyor. Böylece reklamın amacına ulaşması için tüm şartlar olgunlaşıyor.

Porte Video Çekimi Nedir?

Kişilerin kendi yetenekleri ve da özelliklerini tanıtmak amacı ile çekimini tercih ettikleri video türleridir.

Kimler Portre Video Çekimi Yaptırır?

Daha çok modeller , cv oluşturmak isteyen kişiler , kozmetik sektöründeki işletmeler , ürettikleri ürünleri bir model vasıtası ile tek video olarak tanıtım yapmak isteyen işletmeler , E-ticaret sektöründeki işletmelerin sosyal medya hesaplarında paylaşmak istedikleri kısa profesyonel video çekim türleridir.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...
Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
Call Now Button