SİZİ ARAYALIM

İzmir Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf çekimi görsel ve işitsel anlamda iş yapan her sektör için önemli bir argüman olmuştur. Özellikle de insanlara sunulan her üründe görselliğin bir adım daha öne çıkıyor olması fotoğraf ve video tasarımlarda daha uç noktalarda bir beklenti yaratmaktadır. Bakmak ile görmek arasındaki temel farkı en iyi anlatan sanatın fotoğraf sanatı olduğundan şüphe yok. Günümüzde de teknolojinin yarattığı eşsiz algıyla birlikte daha profesyonel makineler ve lenslerle sanat eserleri yaratılabiliyor.

Bu kimi zaman bir albümün kapağı olurken kimi zaman özel çekimleri kapsayabiliyor. Bazen bir ürününün tanıtımı için en önemli unsur fotoğraf çekimleri olarak görülebiliyor. Yine lansman ve fuarlar için hem ürün ile hizmetleri daha fazla kişiye ulaştırmak hem de bunun PR çalışmalarını yürütmek adına fotoğraf önemli bir anlam ifade ediyor.

Son teknoloji makine ve lensler kullanmak, kayıt ekipmanlarını buna göre kurgulamak, uygun ışık ve spotlar tercih ederek en doğru açıyı belirlemek tamamıyla profesyonelliğin getirisidir. Bunu en profesyonel şekilde değerlendirmek içinse İzmir Medya Teknoloji  A.Ş herkese yönelik hizmetler sunmayı sürdürüyor.

Fotoğrafçılık çok geniş kapsamlı bir alandır. Yeteneğe, malzemeye ve çekim tarzına göre fotoğraf çekimi farklılıklar gösterir. Fotoğrafçı, her gün bir önceki güne göre bir adım öne ve hep yeni bir şeyler öğrenerek ilerler. Gözün bakmak ve görmek arasındaki farkını bilmek, fotoğraf çekimi alanında uzmanlaşmanın kategorilerini belirler. Bizler son teknoloji ekipmanlar ile ürün ve lansman çekimlerinizde uzman kadromuz ile her daim bir adım arkanızdayız

Stüdyo E-Ticaret

Fotoğraf Çekimi

Dış Mekan

Fotoğraf Çekimi

Model Cast

Fotoğraf Çekimi

Ürün Tanıtımı İçin Tüm Görsel İhtiyaçlarınız

Ürünlerinizin özelliklerini hedef kitlenize detaylı olarak sunabilmeniz için, ürün tanıtımı çekimi son derece önem taşır. Müşterilerinize, müşteri potansiyeli olan firmalara erişebilmeniz ve şirketinizin büyümesi için en uygun iletişim aracıdır.

Ürün tanıtımı için hedef kitle son derece önemlidir. hedef kitle için renk kodları, tasarımlar, mekan, kullanılan teknolojik malzemelerin, yaş ve cinsiyet kriterlerinin özenle analiz edilmesi ve bu doğrultuda ürün tanıtımının yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde hedef kitle üzerinde etki uyandırmayan ürün tanıtımları başarısız ve zaman kaybı olarak görülmektedir. Bizler hedef kitlenizi ve ürünlerinizin özelliklerini ön plana çıkararak harika kareler yakalayarak gelirlerinizi arttırmak için buradayız.

Fotoğraf çekimi hizmeti almadan önce bunun yalnızca fotoğraf çekmek ve düzenlemek üzerine kurgulanmış bir hizmet olmadığının farkına varmalısınız. Bilhassa belirli zümreleri ilgilendiren, yalnızca belli bir hedef kitle üzerinde etkili olan ürünlerde bunu daha net anlayabiliyoruz. Örneğin çoğu zaman bazı ürünler için seçilmiş benzer renk geçişlerine ya da dekoratif ekipmanlara rastlamak mümkün olabiliyor. İşte bunun nedeni de profesyonel bir bakış açısıdır.

İzmir Medya Teknoloji A.Ş aynı zamanda tanıtım ve danışmanlık olarak da pek çok açıdan size destek olan bir firma. Burada ürün tanıtımınızı en etkili şekilde yapabilmeyi mümkün kılabilmek adına gerekli Pazar araştırmaları ve hedef kitle analizleri bir arada sürdürülüyor. Bir ürün tanıtımı yapılacağı zaman bunun altyapısal anlamda pek çok parametresi göz önüne alınıyor ve en uygun şartlarda fotoğraf çekimleri gerçekleştiriliyor.

Paylaşılan platformlarda nasıl bir etki dalgası oluşturacağı, insanlar üzerinde nasıl bir his uyandıracağı ve aynı zamanda reklam kampanyasının nasıl bir başarı oranına ulaşacağı hazırlanmış plana göre işleme alınıyor. Böylesine planlı ve programlı bir hizmet almanın ise ürüne, hizmete veya direkt olarak firmaya kurumsal açıdan çok büyük bir avantaj sağladığından emin olabilirsiniz.

Lansman Çekimi İle Firmanızı Duyurun

Toplantı, lansman, açılış gibi organizasyonlarınızda yapılacak olan lansman çekimi mekanın veya işin kalitesini profesyonel bir şekilde yansıtmanın en iyi ve en sağlam yoludur. Firmamızın bünyesinde yer alan lansman çekimleri için özel olarak hazırlanmış profesyonel fotoğrafçı kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin lansmanlarında harika kareler yaratmaya özen gösterdiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Sizin bu özel ve önemli günlerinizde yanınızda olup lansman çekimlerinizi biz yapmak isteriz.İzmir Medya Fotoğrafçılık departmanımız işini iyi yapan, iş odaklı bir çalışma disiplini olan, ilginç ve yaratıcı fikirleri, müşteri bazlı istek ve arzuları da dikkate alıp, program ve projeler üreten, en uygun bütçelendirmeler yapan, alışılmış olanın ötesinde, sıradışı uygulama ve önermelerle fark yaratma beceri ve yeteneklerine sahip Profesyonel bir ekibiz.

Lansman çekimleri bir firmanın gövde gösterisi olarak görülebilir. Zaten bir ürünü ya da bir hizmeti pazarlamanın en önemli virajlarından birisi lansmandır. Daha ilgi çekici ve yaratıcı şekilde ürün ön plana çıkarılır ve tüm müşteri kitlesinin önüne sunulur. Tam bu aşamada ise lansman için ayrılmış sınırlı sayıda bilet ciddi bir handikap yaratabilir.

Fakat fotoğraf çekimi hizmeti ile bunun üstesinden gelmek mümkündür. Çünkü büyük uğraşlar sonucunda nihai olarak karşımıza çıkan bu ürün veya hizmetin tüm kullanıcılara, hedef kitleye, potansiyel müşterilere dikkat çekici biçimde ulaştırılması sağlanabilir. Özellikle de başarılı bir fotoğraf çekimi ile bunu yapmak çok daha kolaydır. Zira sosyal medyanın gücünü iyi kullanan ve lehine çeviren firmalar günümüzde pazarlama anlamında bir adım öne geçmektedir.

Siz de firmanız için en doğru adımı atarak lansmandan en can alıcı kareleri bir araya getirmek ve bunları hedef kitlenizle paylaşmak istiyorsanız İzmir Medya Teknoloji  A.Ş tarafından sunulan çözümlere göz atabilirsiniz. Teknik anlamda sizin için en doğru ekipmanların tercih edileceği bu çekimlerde alanında profesyonel isimler projeye uygun çekimler yapacaktır. Dilerseniz danışmanlık hizmetleri kapsamında PR için de hizmet alabilmeniz sizin artınıza olacaktır.

Fotoğraf Çekimi Nasıl Yapılır?

Fotoğraf çekimi , çekim yapacağınız mekan ve amacınıza göre farklı süreçlerden geçmektedir. Eğer stüdyo çekimi olacaksa ayrı bir şekilde planlanarak çekim gerçekleştirilir. Dış mekan ise farklı bir yöntem izlenmektedir. Çekim yapılacak hizmet, ürün ve kişiye göre de ekipman belirlenmekte ve fotoğraf çekimi yapılmaktadır.

Fotoğraf Çekimi Ücretleri Ne Kadar?

Çekimi yapılacak olan organizasyon , ürün ve hizmete göre ekip ve ekipman belirlenmektedir. Tüm bu kriterlere göre ücretlendirme yapılarak hizmetin nasıl sunulacağı ve hizmet sonrasında yapılan işlemlerin raporlanması tarafınıza yapılmaktadır.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...
Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
Call Now Button