SİZİ ARAYALIM

Kişisel hesabınızın ya da markanızın sosyal medyadaki varlığı yetersiz mi? Yeterince kullanıcıya ve potansiyel müşterilerinize ulaşmakta güçlük mü çekiyorsunuz? İzmir Medya bünyesinde bulunan sosyal medya uzmanlarının ve danışmanlarının hazırladığı profesyonel sosyal medya yönetimi hizmeti tam size göre.

 


Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızı profesyonellere emanet edin. Sektörü analiz edip potansiyel ve mevcut takipçilerinize en kaliteli içeriklerle ulaşıyoruz. Çalışmaya dahil olarak etkinlikler düzenleyip kullanıcıların markanıza olan ilgisini arttırıyoruz. Çeşitli testler, çekilişler ve ilgi çekici yarışmalarla yeni kullanıcılara ulaşıp marka değerinizi arttırıp kullanıcıların sevgisini kazanıyoruz. 

 

 Sürdürülebilir İçerikler

İsminizin ya da markanızın hafızalardan silinmesini istemezsiniz. Bu yüzden sosyal medyada devamlılık önemlidir. Hitap ettiğiniz kitlenin ihtiyaçlarını araştırıp, öğrenip,     analiz ediyor, ardından size ve markanıza özel hazırlanan içerik stratejileri sayesinde takipçilerinizin beğenisini ve sadakatini kazanmanızı sağlıyoruz. Düzenli olarak özenle   yapılan paylaşımlar sayesinde, sizin ve markanızın mevcut takipçilerinizin ve potansiyel takipçilerinizin karşısına çıkmasını sağlıyoruz. 

Fenomen Olun!

Sosyal medya fenomenleriyle çalışın, reklamlar ve viral reklamlarla sosyal medya hesaplarınızın, ürünlerinizin ve markanızın bilinirliğini arttırın. Kaliteli içerikler, etkinlikler ve görsellerle zenginleştirilmiş paylaşımlar sayesinde daha fazla kullanıcıya ulaşın.

Hedef Kitleye Erişim
Marka Bilinirliği
Güvenirlik
Marka Değeri

 

 

Firmalar İçin Sosyal Medya Reklamcılığı

Bildiğiniz gibi iş dünyasında gelişmek sonu gelecek bir olay değil, daima devam eden bir süreçtir. Yeni insanlara ulaşma ihtiyacınızı anlıyoruz ve buna yönelik aksiyonlar alıyoruz. Reklamcılık ve dijital pazarlama sektörüne yıllarını vermiş uzmanlarımız sayesinde markanıza ilgi göstermeyen kullanıcılara reklam göstererek sonuç alamamak tarih oluyor. Kullanıcılar markanıza ihtiyaç duyduğu anda, çözümü sizde bulacaklar.
Detaylı analizler sonucunda hedef kitlenizi ve isteklerini saptıyor,
mutlak verimlilikle çalışıyoruz.

 

 

Çözüm Odaklı Reklamcılık

Şüphesiz en güzel reklam viral reklamdır. Akılda kalıcı ve ikna edicidir. İş ortağımız olan milyonlarca takipçili sosyal medya fenomenleriyle markanızın ya da isminizin tanıtımını yapıyoruz. Optimum geri dönüşler için kullanıcıyı rahatsız etmeden akılcı reklam stratejileri oluşturuyoruz.

PR Yönetimi

Sizin ve markanızın hakkınızda algı oluşturup insanların sempatisini kazanıyoruz. Sosyal medyada dolaşan dedikodulardan ve itibarınızı zedeleyecek yorumlardan haberdar olup anında müdahale ediyoruz. Bu olumsuz içerikleri hasıraltı edip, hakkınızdaki olumlu içeriklerden insanların haberdar olmasını sağlıyoruz.  

 

 Detaylı ve Şeffaf Raporlama

Sosyal medya hesaplarınızın bizim himayemizde kaldığı müddetçe kaç yeni takipçi kazandığı, hangi kitlelere ulaştığı, sosyal medyadaki varlığının ne kadar geliştiği, nelerin iyileştirilebileceği ve nelerin değiştirilmesi gerektiği konusunda size detaylı raporlar ve öneriler sunuyoruz. 

Sosyal medya yönetimi ve etkin kullanımı günümüz popülerliğinde özellikle kişisel hesap ve markalaşma konusunda bir hayli önemli noktaya ulaşmış durumda. Elbette bu popüler platformlarda etkin olmak kafalarda bazı soruların oluşmasına neden oluyor. İzmir Medya olarak bu önemli noktada nasıl etkin olacağınızdan bahsedelim.

Öncelikle bu platformlarda yapacağınız paylaşımların belirli bir konuya hakim olması ve hitap edeceği kitleye uygunluğuna dikkat edilmesi gerekmekte. Sosyal Medyada yapılacak olan paylaşımlar planlamalı ve sürdürülebilir bir içerik olarak devam niteliği taşıması ise önemli noktalardan birisidir. Bu önemli noktada Sosyal medya yönetimi izmir ofisimize ulaşarak sizde profesyonelliğe ilk adımı kolayca atabilirsiniz. 

Bunun yanı sıra sosyal medya paylaşımları yapılacağı hesaplarda, paylaşımların belirli aralıklarda ve düzende paylaşılması hesabınızın görsel çekicilik kazanmasına, profesyonel görünüm elde etmesine ve insanlar tarafından güvenilir görünmesine olanak sağlar. 

Profesyonel Sosyal Medya Yönetim ekibi olarak hesaplarınızın ve işletmenizin kitle ve popülarite artışını sağlayarak, sizlerin de güvenilir bir hesap olarak işlerinize daha emin adımlarla devam etmenizi sağlayabiliriz. Unutmayın ki sosyal medya yönetiminde ne kadar başarılı olursanız hesabınızın ya da markanızın ön plana çıkmasını ve hedeflenen kitleye ulaşmasını bir o kadar kolay sağlamış olursunuz.  

Bu her ne kadar kolay ve uygulanması basit gibi görünse de sosyal medya yönetimini etkin ve doğru şekilde kullanmak, hedeflenen noktaya ulaşmak uzmanlık gerektiren bir konudur. 

Sizde İzmir Medya ‘Sosyal Medya Danışmanlarından’ oluşan ekibimize danışarak profesyonel içeriklerin planlanması, takibin yapılması, paylaşımların devam niteliğinde olması, hitap edeceğiniz kitleye uygun ve çekici içeriklerin hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Profesyonel işler yaratmak ve üstün başarılara kolayca ulaşmak için aşağıdaki formu hemen doldurarak sosyal medya yönetiminde uzman İzmir Medya ekibimize ulaşabilirsiniz.!

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...
Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
İzmir Medya
WhatsApp ile gönder