SİZİ ARAYALIM

Mobil Uygulama Geliştirme

Projenizin fikirken ki halinden tasarımına kadar, mobil uygulama geliştiricilerimiz, kriterlerinizi karşılayan ve işletmenizin ekibiniz ile bağlantısını sağlayan özel mobil uygulamalar oluşturur. Hemen hemen her sektörden müşteriler için mobil uygulamalar oluşturuyor ve geliştiriyoruz.

Uygulamalarımızın her birinde bulundurduğumuz inovasyon ve kalite düzeyi sayesinde, hareket halindeki müşterilerinizle olan ilişkinizi güçlendirebilir ve mobil cihazlarındaki genel kullanıcı deneyimini güçlendirebiliriz.

İşletmenize Uygun Mobil Çözümler İzmir Medya’da

 

Mobil özellikler ekleyin ve bağlantılı bir altyapı ile platformun avantajlarından yararlanın. Sistem gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak, özel arka uç, ara yazılım ve ön uç mobil çözümleri geliştiriyoruz. Siz ve kuruluşunuz için anlamlı olan teknolojileri ve hizmet çözümlerini seçmenize yardımcı olmak için hazırız.

Mobil uygulamalar artık herkesin hayatının merkezinde yer alıyor. Alışveriş yapmak, yemek siparişi vermek, hava durumunu kontrol etmek ve hatta haber okumak için bile aplikasyonları tercih etmemizin en büyük sebebi ise kolaylık. Dolayısıyla kurumsal kimlik bir noktada artık mobil uygulamayla aynı çizgide yer almaya başladı. Bir kurumun dijital dünyada varlığını tescilleyen en önemli kriterlerin başında mobil uygulaması geliyor. İşte bu yüzden de mobil uygulama geliştirme alanında profesyonel bir desteğe ihtiyaç duymanız çok normal.

Hemen tüm platformlarla uyumlu, tüm cihazlarda kullanılabilen ve özellikle sorunsuz bir biçimde stabil çalışan aplikasyonunuza sahip olabilirsiniz. Üstelik bunun için bir fikre sahip olmanız yeterli olacaktır. İzmir Medya Teknoloji A.Ş tamamıyla profesyonel bir yazılım ve tasarım ekibine sahiptir. Böylece sizin fikrinizi alıp en uç noktalara taşıyabilecek, hayata geçirebilecek ve servis edebilecek donanıma sahip olduğundan söz etmek mümkün.

Hemen hemen her platformda farklı aplikasyon türlerinin sayısının artmasıyla birlikte rekabet oranı maksimum düzeye çıktı. Her geçen gün ise daha yeni uygulamalarla daha kaliteli bir hayat standardı yakalamak mümkün oluyor. Dolayısıyla mobil uygulama için istediğiniz tüm ayrıntıları gerçeğe dönüştürmek mümkün hale gelmiş durumda. Kalite standartları gereğince müşterilerinize hitap edecek, sizin firmanızı veya markanızı yansıtacak, son derece üst düzey bir gelişim süreci yaratacak aplikasyonunuz için hemen görüşmelere başlayabilirsiniz. Uzman bir ekiple fikrinizin gelişim aşamasının hangi ölçekte olacağını görmeniz bile doğru kararı verdiğinizi anlamanızı sağlayacak. İzmir Medya mobil uygulama geliştirme birimi dijitale ve mobile dair tüm taleplerinizi karşılayacak kapasitededir.

Uygulamanızla Mobil Merkezli Dünyayı keşfedin

  • Mobil uygulama için bir fikriniz mi var? Bunu gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olabiliriz.
  • İş, iletişim, sosyal ağ ve eğlence için gelişmiş mobil çözümler tasarlıyoruz.
  • Mobil istemciler, web hizmetleri ve web portalları konusunda uzmanız
  • Otonom mobil uygulamalar geliştiriyoruz
  • Yerleşik güvenlik özellikleriyle uçtan uca mobilite çözümleri oluşturuyoruz
  • Teknoloji uzmanlığımız iOS, Android, Windows Phone cihazlarını kapsamaktadır. HTML5 çözümlerine özel olarak odaklanarak Mobil Web konusunda uzmanız.

İzmir Medya ile Profesyonel Bir Aplikasyona Sahip Olun

Profesyonel mobil uygulama geliştirme aşamasında pek çok aşama ayrı ayrı ele alınmaktadır. Özellikle günümüz teknolojisini barındıran ve kullanıcıya hitap eden bir aplikasyonun ortaya konması önemlidir. Bunun yanında işlevsellik ve güvenlik bakımından da aklınıza takılabilecek tüm soru işaretlerinin giderilmesi gerekmektedir. Burada özel arka uç ve ön uç mobil çözümler için düğmeye basılıyor.

Aynı şekilde ara yazılım noktasında da uygulamanızın içerisinde yer almasını istediğiniz tüm özellikler bir araya getiriliyor. Sorunsuz bir kullanım amaçlanırken firmanızı ya da markanızı en iyi şekilde yansıtacak bir uygulama yaratılmış oluyor. Ekiple yapacağınız ilk toplantı ve fikrin ortaya konması ile başlayacak olan bu süreç aynı zamanda İzmir Medya yazılım geliştirme adımlarının ne kadar profesyonel bir şekilde atıldığını göstermektedir.

MOBİL UYGULAMA NEDİR?

Akıllı telefon ve tabletlere uyumlu özel olarak kodlanmış yazılımlardır. IOS ve Android işletim sistemi olmak üzere iki çeşittir. IOS App store uygulamasından Android ise Google Play Store uygulamasından ulaşabiliriz.

Mobil uygulamalar birçok alanda yer almaktadır. Eğlence, alışveriş, oyun, sosyal medya gibi sektörlerde önemli bir yer edinmiştir.

Küçük büyük fark etmeksizin birçok firma ve şirket mobil uygulamanın gücünü fark etmiştir. Kendi alanlarında kendi mobil uygulamalarını profesyonel mobil uygulama geliştirme üzerine çalışan şirketlere danışarak anlaşmışlardır.

Özellikle marka değeri oluşturmak ve daha kurumsal bir yapıya sahip olmak istiyorsanız mutlaka bir  mobil uygulamanızın olması gerekmektedir. Mobil uygulama sahibi olduğunuzda kendinizi en iyi şekilde ifade edebilir, daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

Yapılan bazı anket ve araştırmalarda insanların % 80i gibi çok büyük bir dilimi sadece alış veriş için mobil uygulamaları tercih etmektedirler. Bu pastada sizin de payınızın bulunması için biz İzmir Medya Teknoloji A.Ş ve profesyonel ekibi en iyi şekilde en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Kurumu, firmayı ya da markayı direkt olarak sektörde ön plana çıkarmayı amaçlayan uygulamalarla farkınızı ortaya koyabilmeniz mümkündür. Hizmet, ürün satışı, bilgi, görev ya da diğer tüm taleplerinizi içeren kullanışlı uygulamalar için herhangi bir platform ayrımı ise söz konusu değil. Hem Android hem de iOS cihazlar için komplike ve diğer web bağlantılarınızla koordineli çalışan bir mobil uygulamaya sahip olabilirsiniz. İzmir Medya yazılım tecrübesi üst düzey olan pek çok personelle çalışarak başarılı projelere imza atan bir ekibi sizin için bir araya getirmektedir.

Mobil uygulama geliştirme için izlememiz gereken bazı adımlar vardır.

 Bunlar:

  • Uygulamada Hedefleri Belirleme

Mobil uygulama geliştirme de projeniz amaca yönelik hizmet etmeli. İnsanların mobil uygulamanıza üye olması, alışveriş yapması, bankacılık işlemleri, iletişim sağlaması, oyun oynaması, eğlenceli vakit geçirmesi veya hizmet satın alması gibi beklentilerinizi belirlemelisiniz. Uygulamanızın açıklamasını çok detaylı bir şekilde yapmalısınız.

  • Hedef Kitle Belirleme

Hizmet vermek istediğiniz hedef kitlenizin sosyo-ekonomik durumu, yaş aralığı ve beklentileri çok önemlidir. içeriğinizin sade ,net,  kolay ve basit anlaşılır olması kullanıcıların çok daha fazla tercih etmesini  sağlayacaktır.

  • Mobil Uygulama da Tasarım

Uygulama içeriği, hedefler ve hedef kitlenizi belirledikten sonra uzman ekibimiz sizler için, size en iyi ve en uygun olan tasarımı hazırlayacaklardır.

  • Analiz ve Sunum

Size özel geliştirdiğimiz mobil uygulamayı ilk başlarda ekibimizle birlikte ufak kullanım testlerinden geçirip size sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde sunumunu yapıyor ve teslim ediyoruz. İlerleyen  süreçlerde ise uygulamanızı sizin istediğiniz şekilde optimizasyonlarını sağlıyoruz.

Uygulamalarımızın her birinde bulundurduğumuz inovasyon ve kalite düzeyi sayesinde, hareket halindeki müşterilerinizle olan ilişkinizi geliştirebilir ve mobil cihazlarındaki genel kullanıcı deneyimini güçlendirebiliriz.

İzmir Medya Teknoloji A.Ş. profesyonel uygulama yazılımcıları ile birlikte insanların birbirleri ile çok daha kolay ve konforlu bir şekilde iletişim kurabilmeleri için, güncel olarak yenilikçi uygulamalar geliştirmeye devam etmektedir.

Mobil uygulamalar her ne kadar benzerlikler taşısa da aslında sektöre göre, firmaya ve markaya bağlı olarak ya da hedef kitle olan kullanıcılar açısından değişkenlik gösterebilir. Başarının sırrı da bir noktada bu değişkenlerdir. Mobil istemciler dışında aynı zamanda internet ve web programlama konusunda da üst düzey bir yetkinliğe sahibiz. Bunun getirisi olarak ise tüm alanlarda koordinasyonu tamamlanmış, her alana entegre edilmiş bir aplikasyon geliştirmek mümkün hale gelebiliyor.

İzmir Medya tarafından geliştirilen mobil uygulamalar tercih edilen platforma göre iOS, Android ve Windows Phone cihazlarla uyumlu olacak şekilde tasarlanarak teslim ediliyor. Yine entegrasyon açısından HTML5 çözümleriyle de tüm taleplerinizi karşılayarak dijitale dönüşünüzü maksimum verimlilikle tamamlayabiliyoruz. Firmanıza uygun olan, fikirlerinizi yansıtan ve projenize değer katacak bir mobil uygulamayla müşterilerinizin ya da hedef kitlenizin karşısına çıkmanıza olanak tanıyoruz.

Mobil Uygulama Nedir?

Günümüzde herkesin sahip olduğu akıllı cep telefonlarına uygun bir şekilde hazırlanmış yazılımlara mobil uygulama denilmektedir. Uygulamalar cihaza ve cihazlarda bulunan sistemlere göre kodlanmaktadır.

Mobil Uygulamam Tüm Platformlarda Çalışır Mı?

Uygulamanızı sadece size ve müşterilerinize uygun bir şekilde kodlarken kullanıcı deneyimini temel almaktayız. Mobil uygulamanız iOS ve Android platformlarında çalışabilmektedir.

Mobil Uygulama Geliştirme Neden Önemlidir?

Akıllı telefon kullanıcıları mobil uygulama kullanımı konusunda titiz davranmakta ve kullanıcıya ulaşmak isteyen firmalar için mobil uygulama edinmek ve geliştirmek artık bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Mobil Uygulama Nasıl Geliştirilir?

Var olan uygulamanızı , hızlı değişen ve gelişen teknoloji sektörüne uyum sağlaması için geliştirebilirsiniz. Kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda var olan uygulamanıza yeni özellikler eklemek isteyebilirsiniz. Ya da yeni bir mobil uygulama sahibi olmak isteyebilirsiniz. Tüm bu ihtiyaçlarınızı alanında uzman mobil uygulama geliştiricilerimiz tarafından yapılmaktadır.

Mobil Uygulama Geliştirme Fiyatları Ne Kadar?

Mobil uygulama geliştirme fiyatları kapsamında nasıl bir uygulama istediğinizin ya da geliştirmek istediğiniz uygulamanıza hangi özelliklerin yer alması gerektiği konusunda bilgiler dahilinde bir analiz yapılarak sizlere özel ücretlendirmeler yapılmaktadır. Bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
Call Now Button