SİZİ ARAYALIM
Klip Çekimi

Klip Çekimi

Dünya müzik piyasasına uygun, yaratıcı, sıra dışı klip çekimleri ile top listelerin bir numarası olmak istiyorsanız İzmir Medya ile zirvede olmaya hazır olun.

klip senaryonuzu şarkınıza uygun bir şekilde hazırlar, teknik malzeme seçimini yapıp klip çekimi için uygun mekanları belirleyip klibinizi en yaratıcı şekilde çeker, montaj ve renk düzenlemesi ile birlikte hazır hale getiririz.

İzmir Medya prodüksiyon ekibi olarak profesyonel ses sitemleri ve donanımlı teknik ekibi ile size klip çekimi süreci içerisinde destek olmak için hazırız. Form doldurarak ya da arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Klip çekimi müzik endüstrisi baz alındığında kullanıcıyla bağ oluşturmanın etkili yollarından birisi olarak görülüyor. En basit örneğiyle aynı sanatçının video klip ile sunduğu ve klipsiz olarak sunduğu parçaların dinlenme sayıları ciddi anlamda farklı seviyelerde seyredebiliyor. Çünkü işitsel sanatlarda aynı zamanda görsel bir bütünlüğün olması müziğin etkisini ciddi anlamda arttırmayı başarıyor.

 

İşte bu yüzden video klip çekimi tüm müzisyenler tarafından önemsenen bir hal almış durumda. Özellikle de günümüz şartlarında bunu sektörün bir gerekliliği olarak görmeye başladık. İzmir Medya Teknoloji A.Ş bunun bilincinde hareket ederek müzik yapımcılığı dışında aynı zamanda video prodüksiyon alanında da hizmetlerini sürdürmektedir. Dolayısıyla bir sanatçının aslında albümüne dair tüm çalışmalar için kreatif bir iş çıkarmayı bu yüzden başarmaktadır. Söz müzik hizmetlerinden video klip çekimine ve hatta dağıtımına kadar uzanan süreçte profesyonel bir hizmet sağlamaktadır.

 

Milyonlara ulaşan izlenmelerle video paylaşım ağlarında rekorlara imza atan klipler profesyonel yapılarıyla dikkat çekiyor. Burada profesyonelliği öne çıkaran en önemli kıstasların başında direkt olarak görüntü kalitesi geliyor. Daha kaliteli bir görüntü içinse gerçekten teknolojinin son raddesi olarak nitelendirilebilecek ekipmanlar tercih edilme zorunda. Bunu sağlayan firmamız aynı zamanda profesyonel bir ekiple tüm klip çalışmalarını sürdürmektedir. Bunu post prodüksiyon dahil yaparken aynı zamanda yetkili Netd müzik yayıncılığı gibi dağıtım hizmetleriyle de tercih sebebi olabilmektedir.

İzmir Medya'nın genç ve kreatif ekibi, siz ya da ürünleriniz estetik tasarım anlayışıyla geniş kitlelere ulaşsın...

Profesyonel ekibimiz ve modern teknolojik ekipmanlarla her türlü klibin , dış mekan ya da stüdyo ortamında bluebox veya greenbox, gerek dekor hazırlatarak çekimini gerçekleştirmekteyiz. Tüketicinize ulaşmanın yalnızca sosyal mecralar üzerinden gerçekleştiği günümüzde, tüketiciyle aranızdaki bağı sağlamak için gerekli olan şey profesyonel bir filmdir. Bu film sizin en değerli tanıtımınızdır. Profesyonel bir reklamla iş ağınızı %90 oranında arttırabilirsiniz.

Yaratıcı Video Klip Prodüksiyonu

Bir klip çekim hizmeti için yalnızca kameralar, mekân, konsept ve dekorasyon, ekip gerektiğini düşünüyorsanız bunun üzerinden bir kez daha geçmeniz gerekiyor. Zira çekim başlamadan önce mevcut şarkıya uygun bir biçimde senaryo yazımı ve bu senaryoya bağlı olarak video çekimi başlamaktadır. Tabii ki daha önceden bir video klip çekmek için hikâye oluşturmamış olabilirsiniz. Bu noktada da hiçbir aksaklık yaşamayacağınıza garanti verebiliriz.

 

Keza İzmir Medya Teknoloji A.Ş olarak klip çekiminden önce uygun senaryo oluşturuluyor ve şarkıyla birlikte size sunuluyor. Dilerseniz uzman bir kreatif ekiple birlikte üzerinde revizeler için çalışmalar yapabiliyor ve çekime hazır hale getirebiliyorsunuz. Tüm bu aşamalar geçildikten sonra ise video klip için daha görsel ayrıntılar üzerine proje tasarımları başlatılıyor.

 

Burada mekân seçiminden dekorasyona, giyilecek olan kostümlerden hangi ekipmanların kullanılacağına kadar uzayan çok kapsamlı bir proje söz konusu oluyor. Dolayısıyla tüm bu süreçleri profesyonel bir biçimde arkada bırakırken dağıtıma hazır halde sunulan video müzik klip dosyanız için de gerekli PR çalışmaları opsiyonel olarak gerçekleştirilebiliyor.

Klip İçin Profesyonel Bir Hizmet

Video klip çekim hizmeti görsel açıdan müthiş bir başarı hedeflenerek hazırlanmaktadır. Özellikle müzik dünyasında büyük bir ses getirmek, daha fazla kişiye ulaşmak ve başarı merdivenlerini hızlıca tırmanmak için şarttır. Dolayısıyla her sanatçı albümü için birden fazla klip düşünürken bunu yapımcı şirketle koordineli şekilde yapabileceğinden dolayı geri adım atabiliyor.

 

Tüm bu aşamaları daha profesyonel bir biçimde gerçekleştirmek isteyen müzisyenlere ise İzmir Medya Teknoloji A.Ş kapılarını aralıyor. Hem müzik üretimi hem de video prodüksiyon işlemlerinde profesyonellikten ödün verilmeden tüm aşamalar belli bir projeye bağlı olarak gerçekleştiriliyor. Akabinde de müzisyenin tercihine bağlı olarak çeşitli ek hizmetler sunulabiliyor.

 

Bunlar arasında sosyal medya ve PR çalışmaları olduğu gibi video klip için dağıtım hizmeti de yer alabiliyor. Yani video klip çekimi ile sınırlı bir hizmet alarak post prodüksiyon sonrası klip dosyasını alabileceğiniz gibi, dilerseniz çeşitli platformlara da yüklenmesi için hizmet alabilirsiniz. Böylece Netd yayıncılık hizmeti dahilinde milyonlarca dinlenmeye ulaşmanız çok daha kolay olabilir.

Klip Çekimi Nedir?

Müzisyenlerin, hayranları ile şarkılarını paylaşırken sesin yanı sıra hazırlamış oldukları kısa videolara klip çekimi denilmektedir.

Müzik Klip Çekimi Nasıl Yapılır?

Öncelikle klip çekiminin gerçekleştirilebilmesi için şarkının hazır olması gerekmektedir. Şarkının türüne göre senaryo hazırlanmakta ve prodüksiyon aşamasına geçilmektedir. Müzik klip çekimi sonrasında klibin yayınlanma aşaması ile işlem tamamlanmaktadır.

Klip Çekimi Ne Kadar?

Klip çekimi fiyatları , şarkının türüne ve istenilen klip çekimi için kurulacak prodüksiyonun büyüklüğüne göre değişmektedir fakat en ucuz klip çekimi ve kaliteli hizmetler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...
Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
Call Now Button