SİZİ ARAYALIM

Danışmanlık

Danışmanlık belli bir alanda uzman olan kişidir. Kurumların kendi bünyelerinde barındırdığı danışmanlar; farklı alanlarda ve söz konusu olan kendi alanında bilgi,tecrübe ve belli bir donanıma sahip olmalıdır. Danışmanlar tarafsız ve hizmet verdiği kişi ve kurumun çıkarlarına uygun hareket etmelidir. Bir danışmanın problem saptama , analiz etme ve çözümü için uygun teknikleri seçebilme yeteneğine sahip olmalıdır. Aynı zamanda yenilikçi ve farklı bakış açılarına sahip olmalıdır. Her alanın danışmanı olabilir. Burada temel nokta o alanda ne kadar bilgi ve tecrübeye sahip olduğu ve danışmanı olduğu kurum ve kuruluşa ne gibi katkılar sağladığıdır.

Reklam Danışmanlığı

Değişen ve gelişen dünyadaki konumuzu sizler için düşünen İzmir Medya Reklam danışmanlığı hizmeti kapsamında zirve konumunda.

PR Danışmanlığı

PR Danışmanlığı doğru stratejiler uygulanarak yapılması gereken bir çalışmadır. Çalışmanın yapılacağı platformun ve hedef kitlenin doğru belirlenmesi gerekmektedir.

Teknoloji Danışmanlığı

Temel faaliyet alanlarınıza daha fazla yoğunlaşabilmeniz için teknoloji danışmanlığınızı İzmir Medya’ya bırakın.

Seo Danışmanlığı

Yapmış olduğunuz iş ya da siteniz mükemmel olabilir ama insanların ilk tercihi olmak için bazen yetmeyebilir.

Marka Danışmanlığı

Markanızı en etkili ve doğru yönetebilmeniz için işinin uzmanı bir marka danışmanına ihtiyacınız vardır. Kurumsal geleceğinizin yükselişi için İzmir medyayı tercih edebilirsiniz.

Stratejik Pazarlama

Şirketinizin kalkınması için hep bir sonraki adımı belirlemek ve ona uygun olarak doğru yolu seçebilmek önemlidir.

Sosyal Medya Yönetimi

internet ve sosyal medyada devleşmeniz, Milyonlarca kişi arasından sıyrılıp en tepeye oturmanız İzmir medya ile an meselesi.

Basın Danışmanlığı

İzmir medya basın danışmanlığı ile marka bilinirliğinizi ve hedef kitlenizin genişlemesi gibi şirketinize dünya çapında artılar kazandırabilirsiniz

Startup Danışmanlığı

Girişimci olmak istiyorsunuz ama bu nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Bu konuda size yardımcı olacak, yol gösterecek bir startup danışmanına ihtiyacınız var demektir.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.