SİZİ ARAYALIM

Danışmanlık

İzmir Medya Danışmanlık, küresel yönetim danışmanlığıdır. Şirketleri, stratejiden operasyonlara kadar benzersiz dijitalleşme yolculukları boyunca yönlendiriyoruz.
İzmir Medya olarak, müşterilerimizin dijital geleceklerini inşa etmeleri için onlara yetkinlik kazanmaları konusunda destek veriyoruz. sizin işinizi dönüştürürken her zaman yanınızda oluyor ve küresel uzmanlık ile birleştiriyoruz.

danismanlik-ana

UZMANLARIMIZ

Müşterilerimize yakın olmak için yerel ekosistemimizden yararlanıyoruz. Size bölgesel ve küresel işletmeniz için en uygun çözümü sunuyoruz.
Ofis yöneticilerimiz, dijitalleşme çağında uzun vadeli rekabet avantajı sağlamanız ve işletmeniz için size nasıl destek olabileceğimizi tartışmaktan mutluluk duyarız.

Şirketleri, stratejiden operasyonlara kadar benzersiz dijitalleşme yolculukları boyunca yönlendiriyoruz.

NELER YAPIYORUZ?

Dijital geleceğinizi inşa etmenizi sağlıyoruz. Geleceğe odaklı danışmanlarımız, vizyonunuzu iyileştirmenize, net öncelikler belirlemenize ve bu dijital çağda işinizi başarıya götürmek için doğru stratejiler kurmanıza yardımcı oluyoruz.

Bütünsel danışmanlık yaklaşımımız ile strateji geliştirmeden uygulamaya kadar sizinle birlikte çalışıyoruz. Dijital dönüşüm, iş ve portföyü, kişileri ve kuruluşları, operasyonları ve süreçleri ve dijital teknolojileri bir araya getiren birbirine bağlı bir yaklaşım gerektirir.

Deneyimlerimiz, kendimizin ,dünyanın dijitalleşme yolculuğundan ve diğer birçok teknoloji şirketine dönüşüm yolunda hizmet vermiş olmamızdan kaynaklanıyor. İşletmeniz için uzun vadeli değer yaratma şeklimiz budur.

Danışmanlıklarımız

Seo Danışmanlığı

Yapmış olduğunuz iş ya da siteniz mükemmel olabilir ama insanların ilk tercihi olmak için bazen yetmeyebilir.

Marka Danışmanlığı

Markanızı en etkili ve doğru yönetebilmeniz için işinin uzmanı bir marka danışmanına ihtiyacınız vardır. Kurumsal geleceğinizin yükselişi için İzmir medyayı tercih edebilirsiniz.

Stratejik Pazarlama

Şirketinizin kalkınması için hep bir sonraki adımı belirlemek ve ona uygun olarak doğru yolu seçebilmek önemlidir.

Reklam Danışmanlığı

Değişen ve gelişen dünyadaki konumuzu sizler için düşünen İzmir Medya Reklam danışmanlığı hizmeti kapsamında zirve konumunda.

PR Danışmanlığı

PR Danışmanlığı doğru stratejiler uygulanarak yapılması gereken bir çalışmadır. Çalışmanın yapılacağı platformun ve hedef kitlenin doğru belirlenmesi gerekmektedir.

Teknoloji Danışmanlığı

Temel faaliyet alanlarınıza daha fazla yoğunlaşabilmeniz için teknoloji danışmanlığınızı İzmir Medya’ya bırakın.

Sosyal Medya Yönetimi

internet ve sosyal medyada devleşmeniz, Milyonlarca kişi arasından sıyrılıp en tepeye oturmanız İzmir medya ile an meselesi.

Basın Danışmanlığı

İzmir medya basın danışmanlığı ile marka bilinirliğinizi ve hedef kitlenizin genişlemesi gibi şirketinize dünya çapında artılar kazandırabilirsiniz

Startup Danışmanlığı

Girişimci olmak istiyorsunuz ama bu nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Bu konuda size yardımcı olacak, yol gösterecek bir startup danışmanına ihtiyacınız var demektir.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
Call Now Button