SİZİ ARAYALIM
Reklam Videosu

Tanıtım Videosu

Her sektörde rekabetin yaygın olduğu bir dönemdeyiz. Şirketlerin tanıtım konusunda yapmış olduğu faaliyetler çeşitlilik göstermektedir. Potansiyel müşterilerinizin, firmanız hakkında yeterli ve doğru bilgiye en kısa sürede ulaşmasını tanıtım videosu ile hedefliyoruz.

Tanıtım videoları bir şirketin geçmişten bugüne olan serüvenini , ne iş yaptığını açık ve net bir şekilde göstermektedir. Aynı zamanda çalışma departmanlarının tanıtımı, çalışma ortamı ve müşteri ilişkilerini de kapsamaktadır.

Biz de Reel çekimler, grafik ve animasyonlar ile müşterilere doğrudan ve duyular aracılığı ile hitap ederek en etkili şekilde tanıtımınızın yapılması için çalışıyoruz. Rekabet gücünüze güç katmak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.

Tanıtım videosu çok uzun yıllardır reklam sektöründe kullanılan bir video prodüksiyon türüdür. Burada kurumsal kimlik yaratımı için önemli bir faktör olan tanıtımlar kullanıcı baz alındığında en dikkat çekici şekliyle yani video olarak sunulmaktadır. Tabii ki görselliğin yarattığı algı ve oluşturduğu ilgi halen daha hat safhada olmayı sürdürüyor. İşte bu yüzden de reklam çalışmalarının çok büyük bir çoğunluğunda ilk seçenek video olmaya devam ediyor.

 

İzmir Medya Teknoloji A.Ş ile çok daha başarılı bir tanıtıma imza atmak ise sandığınızdan daha kolay. Çünkü bunun için yıllardır çalışan profesyonel bir ekip, alanında uzman olan kişiler ve üst düzey bir kaliteyi amaçlayan vizyon bir arada gözlemlenebiliyor. Günümüzde çok daha üst düzey bir reklam analizinin mümkün olduğu sosyal medya gibi güçlü alanlara rastlayabiliyoruz. İşte bu yüzden tanıtımlar farklı platformlara, farklı demografik yapılara ve taleplere bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor.

 

Ürün ve hizmet tanıtımının yanı sıra aynı zamanda bir şirketin tanıtımı ya da bir markanın PR çalışması için de video tercih edilebiliyor. Bunların tümü uzman bir ekip tarafından rekabet analizi yapılarak rakipler incelendikten sonra oluşturulacak proje dahilinde tamamlanıyor. Tanıtım videoları genel özellikleriyle bir firmayı temsil ediyorsa işi, sektörü ve kaliteyi yansıtmalı, ürün veya hizmeti içeriyorsa işlevselliğini en iyi şekilde ortaya koymalıdır. Ayrıca tanıtım metni ve seslendirme bu tarz reklam içeriklerinin en önemli potansiyelini öne çıkarmaktadır.

Kurumsal Kimliği Yansıtmanın En İyi Yolu

Artık firmaların kurumsal kimlik yönetimleri yavaş yavaş daha dijital bir hal almaya başladı. Eskiyle kıyaslandığında reklam ve tanıtım harcamalarının çok büyük bir çoğunluğu konvansiyonel medyaya gidiyorken, günümüzde bunun dijital medyaya yöneldiğini görebiliyoruz. Yani teknik olarak çekilen bir tanıtım videosu direkt olarak Instagram odaklı ya da Youtube üzerinde yayınlanmak üzere tasarlanabiliyor.

 

Tabii ki halen daha TV ve radyolar için de reklam çalışmaları yapılıyor. Yine de sosyal medyada yayınlanan reklamlarla kıyaslandığında bunun kıyaslanamayacak boyutlara ulaştığını söyleyebiliriz. Firmamız Instagram, Facebook, Youtube, Sinemalar ve TV ekranlarında yayınlanmak üzere size özel tanıtım videosu çekme hususunda oldukça iddialıdır. Yüzlerce referans, onlarca yıllık deneyim ve bununla beraber uygun fiyat garantisiyle en etkili tanıtım çalışmasına ulaşabilmenizi sağlamaktadır.

 

Şirketinizi tüm yönleriyle ön plana çıkaran, ilgi çekici bir metinle sunduğunuz hizmetleri ve ürünleri kalitesinden fiyat politikasına, sürdürülebilirliğinden erişimine kadar her açıdan tüketiciye yansıtabiliyor. Etkili tanıtım videolarının dijitale yansıyor olması ise etkileşim oranının ölçülmesi, daha iyi analizler yapılarak reklam verimliliğinin gözlenmesi açısından önemli.

Ürün ve Hizmet Tanıtım Videoları

Aynı zamanda şirketinizin yanı sıra sunduğunuz bir ürünün ya da bir hizmetin tanıtımını da video prodüksiyon ile çok etkili bir biçimde yapabilirsiniz. Yapılan analizler gösteriyor ki bir ürün veya hizmet hakkında görsel sunmak kullanıcılar üzerindeki etkisini ciddi oranda arttırıyor. Buna ek olarak görsel yerine video kullanmak daha da etkili bir sonuç doğuruyor. Sırf bu yüzden yeni çıkan ürün ve hizmetlerde kullanıcıya erişebiliyor olmanın en etkin yollarlından birisi olarak tanıtım videosu kullanılıyor.

İzmir Medya Teknoloji A.Ş ile doğru kitleye doğru şekilde ulaştırılarak analitik sonuçlar doğuran reklamlar yayınlayabilirsiniz. Tüketicide direkt olarak ilgi, merak ve satın alma arzusu yaratan tanıtımlar sayesinde daha büyük kitlelere hitap etmeniz ve rekabete dahil olmanız mümkün kılınabilir. Nitelikli bir personel ekibine sahip olan şirketimiz aynı zamanda son teknoloji ekipmanlarla arzuladığınız kaliteye ulaşmanızı mümkün kılıyor. Bunu rakip analizi yapıldıktan sonra üretilen tanıtım videoları ile bir adım daha öteye götürmek ve rekabette kalıcı üstünlük sağlamak ise mümkün görünüyor.

Tanıtım Videosu Nedir?

Firma ya da işletmelerin ürün ve hizmetlerini belirli süreler içerisinde hareketli bir şekilde tanıtmasıdır.

Tanıtım Videosu Nasıl Çekilir?

İyi bir tanıtım videosunu profesyonel ekip ve ekipmanlara ihtiyaç vardır. Son teknoloji ekipmanlarımız ve kreatif ekibimiz ile birlikte sizlere eşsiz bir tanıtım videosu sunmaktayız. Teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Tanıtım Videosu Nasıl Hazırlanır?

E-ticaret yapan firmaların tanıtım, satış amaçlı müşteri ve müşteri potansiyeli olan insanlara ürünlerin tanıtılması ve bilgi edinmelerini hedefleyen stüdyo ortamında yapılan video tanıtım türleridir.

Firma Tanıtım Videosu Nasıl Çekilir?

Daha çok kurumsal firmaların marka bilinirliğini ve marka değerini arttırmaya yönelik hazırlattırdıkları video tanıtım türleridir. Firmanın kendi çalışma alanında çalışanların veya ürünlerin hazırlanma aşamalarını kapsayan tanıtımlardır.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...
Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
Call Now Button