SİZİ ARAYALIM

Broşür Insert Katalog

Katalog, broşür, insert, el ilanı, föy vb. çalışmaları kurumunuza özgü bir şekilde hazırlamakta ve sunmaktayız.  İnsert en bilinen tanımıyla perakende firmaların tanıtım amaçlı kullandığı bir reklam aracıdır. Şayet siz de yaptığınız iş ile ilgili müşterilerinize veya hedef kitlenize ulaşıp bilgilendirmek istiyorsanız, broşür insert hazırlatmak istiyorsanız ya da yaptığınız işleri bir katalog haline getirmek istiyorsanız kurumunuzun faaliyetlerine uygun, sizi yansıtan , çalışmalarınızı insanlara doğru aktarabilmeniz için sizden aldığımız materyalleri dinamik, profesyonel tasarımcı ve metin yazarlarımız ile beraber değerlendirmekte . size, ürününüze en uygun şekilde hizmet sağlamaktayız.

Broşür katalog tasarımı o kadar uzun zamandır reklam sektörünün bir parçası ki halen daha da tercih edilmeye devam ediliyor. Aslında çok büyük firmaların yıllar öncesinde düzenli olarak yaptığı, günümüzde ise küçük ve orta ölçekli firmalar ile lokal şekilde hizmet veren firmaların en güçlü pazarlama öğesine dönüşmesi bundan kaynaklanıyor. Broşürler ve kataloglar insanlarda ilgi uyandıran, tasarımsal anlamda da kreatif bir şekilde tasarlandığında satın alma arzusu yaratan nesnelerdir.

 

Dolayısıyla tasarıma önem verildiği gibi kurumsal kimliğinize uygun bir şekilde hedef kitlenizde bu algıyı yaratması gerekmektedir. Direkt olarak İzmir Medya Teknoloji A.Ş tarafından size sunulan seçenekler içerisinde de broşürden föye kadar uzanan çok çeşitli bir yelpaze bulunuyor. Tabii ki burada diğer reklam öğelerinden farklı olmasını sağlayan temel kriter ürün çeşitliliği değil profesyonel bir tasarıma sahip olmasıdır. Çünkü hedef kitlenizde uyandıracağı etki ile doğru orantılı bir başarıdan söz edilebilir.

 

İzmir Medya broşür katalog tasarımı bu bağlamda en önemli kriterlere erişmenizi sağlıyor. Günümüz koşullarında da bunun örneklerine rastladığımız için sektörünüze, markanıza ve kitlenize uygun grafik tasarımları ile sonuca ulaşabilmenizi mümkün kılıyoruz. Doğru şekilde aktarılmış olan bir slogan, grafik ile desteklenmiş bir reklam aracı ve profesyonel bir dağıtım ile fiziksel tüm pazarlama metotlarının olumlu sonuç verdiği biliniyor. Tabii ki insanların eline aldığı gibi buruşturup attığı bir broşür çalışması yapmak cazip gelmeyebilir. Bunu yaşamamak, reklamdan analiz ettiğiniz verimi almak içinse grafik tasarım için firmamızla görüşebilirsiniz.

İzmir Medya grafik tasarım hizmetleri arasında pek çok farklı reklam ve pazarlama öğesine rastlamak mümkün. Bu noktada fiziksel reklam denilince aslında outdoor ve indoor tasarım da buna dahil edilebiliyor. Yine de geçmişten beri el ilanı ve broşür ile yapılan pazarlamanın fiziksel reklam ile bütünleştiği bilinen bir gerçek. Bilhassa lokal olarak hedeflenen amaçlara çok rahat ulaşılabilmesini sağlıyor. Örneğin yerel firmaların ya da büyük firmaların lokal hizmet ağlarının insert ile sonuca ulaşması bunu doğrulamaya yetiyor.

 

Broşür ve katalog reklamı İzmir Medya tarafından profesyonel bir biçimde gerçekleştirilebiliyor. İlk olarak uzman grafikerlerden oluşan tasarım ekibimiz sizin reklam ile amaçladığınız potansiyeli algılıyor. Bu algı üzerine ise bir takım analizler yapılıyor. Analizler hem sektörünüzü hem de kitlenizi kapsıyor. Rakip analizi ile birlikte potansiyel kitlenize hangi ölçekte yaklaşacağınız üzerine bir takım fikirler oluşturuluyor. Akabinde ise tasarım evresine geçilerek size anlık olarak sunulan raporlarla istediğiniz düzeyde bir reklam öğesi ortaya konuyor.

Broşür

El İlanı

Katalog

Reklam için tercih edilen model ne olursa olsun grafik açısından kusursuz bir tasarım sunuluyor. Görsel olarak tasarım ne kadar ilgi çekiciyse insanlar üzerinde bırakacağı ilgi de o kadar yükselecektir. İşte bu yüzden metin ve içerik kısmı ikinci plan dahilinde düşünülüyor. İlk olarak tasarımlarınız hazırlanıyor ve baskıya hazır hale gelmeden önce profesyonel metin yazarları tarafından ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgiler katalog, broşür ya da el ilanına dahil ediliyor. Sonrasında ise baskı süreci ve dağıtımı ile pazarlama deneyimi tamamlanıyor.

Tasarım Aşaması Ne Kadar Sürer?

Kataloğun hacmi , görsel oranı , ürün çekiminin olup olmayacağı gibi kriterler süreci etkilemektedir. Hızlı değil kaliteli tasarımlar bizim için daha önemlidir.

Katalog Fiyatı Ne Kadar?

katalog fiyatı sayfa sayısına ve özel tasarım isteklerinde kullanılacak materyallere göre değişmektedir. Güncel katalog tasarımı fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tasarımlarda Revize Sınırı Var Mı?

Tasarım işlemi başladıktan basıma geçilene kadar revize sınırınız bulunmamaktadır. Dilediğiniz tüm değişiklikleri gerçekleştiriyoruz.

İdeal Bir Katalog Kaç Sayfadan Oluşur?

En iyi katalof firmanızın ihtiyaçlarını karşılayan katalogdur. Projenizi en iyi anlatabileceğiniz sayfa sınırı ne ise ideal katalog sayfa sayısı o kadardır.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...
Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
Call Now Button