SİZİ ARAYALIM

Tasarım Keşfekmektir.

Araştırmaya dayalı yaklaşımımız, özel iş ihtiyaçlarınız için en etkili çözümleri üretmemizi sağlar. İzmir Medya’da, ürün vizyonunuzu anlamaktan prototip oluşturmaya ve kullanıcı testine kadar mobil uygulama tasarım sürecinin her adımına büyük önem veriyoruz.

Alanında uzman ekibimiz, iOS ve Android uygulama tasarım hizmetlerinden geliştirme ve test etmeye kadar tüm işlemlerinizi yapaktadır.

Günümüzde internet kullanımının en üst seviyeye çıkmasıyla birlikte web siteleri kadar web sitelerin uygulamaları da revaçta olmaya başladı. Dolayısıyla herkese hitap edebilecek olan mobil uygulamalarla daha pozitif bir müşteri deneyimi elde edilebiliyor. Zira web siteleri ziyaret etmekten çok daha konforlu ve çok daha kolay olması uygulamaları bir adım daha ileriye çıkarıyor. Mobil uygulama tasarımı içinse pek çok farklı kriter söz konusu olsa da profesyonelliğin yine öneminden söz etmek zorundayız.

 

Alanında uzman bir ekip ile çalışarak web sitenizi tamamıyla mobil uyumlu hale getirmek, yine web sitenizle koordineli olarak çalışan bir mobil uygulamaya sahip olmak çok kolaydır. İzmir Medya Teknoloji A.Ş bunun için büyük bir ekibi sizler için bir araya getiriyor. Tasarımı, yazılımı ve kullanıcı deneyimini en üst noktaya çıkaracak olan modülleri ile birlikte aplikasyon ihtiyaçlarınıza yanıt verebiliyor.

 

Üstelik platform ayrımı olmaksızın tüm cihazlarda kullanılabilecek, sektörel anlamda size değer katacak mobil uygulamalar tasarlıyor. Bu tasarımlar tamamıyla sektör yapınıza, firmanızın konumuna ve rekabet ettiğiniz diğer firmalara göre şekillenebiliyor. Yazılım açısından ise güvenilirlik odak nokta olarak alınıyor ve hiçbir şekilde müşterilerin mağdur olmaması için tüm çalışmalar titizlikle yapılıyor. Tamamlandığında hem iOS işletim sistemi kullanan cep telefonu ve tabletlerde, hem de Android tabanlı mobil cihazlarda sorunsuz bir biçimde kullanılabiliyor.

Özel Platform Tasarımı

İzmir Medya, her boyuttaki kuruluş için özel çözümler sunmaktan gurur duymaktadır. Benzersiz vizyonunuzun gerçekleşmesi ile sonuçlanan strateji ve tasarım hizmetleri sunuyoruz.

Odak noktamız, müşterilerimizin hedef kitlelerinin günlük yaşamlarının bir parçası haline gelmelerine yardımcı olmaktır. Anahtar teslim açık veri platformları, kampanya yönetimi ve pazarlama araçları sunmaktayız. Yerel mobil uygulamaları, arka uç veri tabanlarını, IoT entegrasyonunu ve hatta hepsini bir araya getiren web tabanlı portalları sunabiliriz. Vizyonunuz ne kadar karmaşık ve gelişmiş olursa olsun, İzmir Medya size yardımcı olabilir.

Tüm Platformlara Özel Uygulama Tasarımları

Mobil uygulama tasarım hizmeti almak istediğinizde ilk olarak belirlemeniz gereken nokta platform olmaktadır. Genellikle bir hizmet için ortaya çıkarılan uygulamalarda global bir anlayışla ilk önce iOS üzerinden çıkış yapılmaktadır. Sonrasında ise Andorid uygulaması duyurulmaktadır. Ancak inovasyon ile birlikte günümüzde eşzamanlı olarak her iki platform için de stabil bir biçimde çalışan uygulamalar hızlıca üretilebiliyor. Hazır sistemler kullanmak yerine güvenilirliği maksimum seviyeye çıkaracak olan özel yazılımlar inşa ediliyor.

 

Yazılım açısından hiçbir sorunla karşılaşılmaması İzmir Medya mobil uygulama tasarımı için oluşturulmuş profesyonel ekipten kaynaklanıyor. Aynı zamanda bu ekibin içerisinde yer alan grafik ve web tasarımcılar sayesinde arayüz giydirmesi tamamıyla sizin taleplerinize göre şekillendiriliyor. Dolayısıyla müşterilerinize hayalinizdeki gibi bir sunum yapma fırsatı yakalarken ürün ve hizmetlerinizi pazarlama noktasında da elinize büyük bir koz geçiyor.

 

Özel platform tercihlerinize yönelik çalışmalarda da ekiple yapılacak olan toplantılar neticesinde bir yol haritası belirlenmektedir. Dolayısıyla özel açık veri platformları, lokal mobil uygulamalar, arka uç veritabanı, IoT entegrasyonu, web site mobil sürümünü kapsayan çok geniş bir ürün yelpazesinden bahsetmek mümkün. İzmir Medya mobil uygulama konusunda şimdiye kadar ortaya koyduğu başarılı projelerle markanız için bir değer yaratmaya hazır.

Stratejik Hizmetler

Mobil ve nesnelerin İnterneti, korkutucu bir etki yaratabilir. İzmir Medya, tüm beklentilerinizi karşılamanızı ve aşmanızı sağlamak için mobil ve bağlı cihazlar hakkında stratejiler oluşturur. Başlangıçtan lansmana kadar ve sonrasında da güvenilir ortaklarınız olmaktan gurur duyarız.

Mobil projenizin her aşaması için tasarım ve uygulama geliştirme hizmetleri sunuyoruz. İzmir Medya mobil uygulama geliştirme hizmetleri, eksiksiz ve özelleştirilmiş bir çözüm oluşturmak için müşteri merkezlidir. UI / UX tasarımına odaklanmış bir tasarım yapıyoruz, iOS / Android mobil uygulamalar geliştiriyor ve Sanal Mağazalar oluşturuyoruz.

Geliştirme ve tasarım yaşam döngüsü boyunca, hayallerinizin odak noktası olarak kalmasını sağlamak adına çevik uygulamaları tasarım odaklı düşünme ile birleştiriyoruz. İster stratejik bir dönüm noktasıyla karşı karşıya olun ister bir engelle karşılaşın, sizi sonuna kadar destekliyoruz.

Mobil uygulama tasarımı hem kullanıcı arayüzünü (UI) hem de kullanıcı deneyimini (UX) kapsar.

Her sektöre uygun özel yazılım uygulamalar için tasarımlar oluşturuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun teknolojiyi kullanır, her işi zaman ve maliyet açısından optimize ediyoruz.

Pazarlamaya Yönelik Uyumlu Aplikasyonlar

Bir mobil uygulama söz konusu olduğunda en önemli kriterlerin başında UI ve UX geliyor. İzmir Medya aplikasyon tasarımı için UX yani User Experience olarak adlandırılan kullanıcı deneyimini merkez noktaya alıyor. Böylece uygulamayı kullanan herkesin taleplerini karşılaması mümkün olabiliyor. UX dışında UI yani User Interface ise kullanıcı arayüzü olarak tanımlanabilir. Burada da tasarımsal olarak söz konusu yazılımın en iyi şekilde son kullanıcıya aktarılması gerekiyor. Böylelikle hem pozitif bir algı yaratılarak pazarlamaya uygun bir aplikasyon sunulabiliyor hem de müşteri sadakati yaratılabiliyor.

 

İzmir Medya Android mobil uygulama tasarımı için tamamıyla stratejik bir planlama ile çalışıyor. Beklentilerinizi karşılayabilecek, sektörünüz ve firmanız için en iyi entegrasyonları kapsayan, kullanıcı odaklı uygulamalar sizin için özel olarak tasarlanıyor. Google Play Store yüklemesi ve dağıtım aşamasında da aklınıza takılan her konuda destek sağlanıyor.

 

Yine iOS mobil uygulama tasarımı için de aynı standartlar uygulanıyor. App Store üzerinde yayınlanması, güvenlik ve pazarlama açısından ihtiyaç duyduğunuz her hizmet sağlanıyor. Stratejik pazarlama dahilinde uygulamanın daha fazla kullanıcıya erişmesi için çeşitli reklam kampanyaları ve promosyonlar düzenlenebiliyor. Tümüyle başarı odaklanarak mobil uygulamanın daha fazla kullanıcının mobil cihazında yer alması sağlanıyor.

Mobil Uygulama Tasarımı Nedir?

Günümüzde akıllı telefon kullanım oranı arttığı için mobil uygulama kullanım ihtiyacı da artmaktadır. Bu yüzden firmalar web site yapımının yanı sıra kullanıcı kitlesine daha fazla ulaşmak için mobil uygulama tasarımı da yaptırmaktadır. Mobil uygulamanın görsel tarafı mobil uygulama tasarımı olmaktadır.

Tasarımda Olması Gereken Özellikler Nelerdir?

Cihaz uyumu , kullanım kolaylığı , sade ve basit arayüz , detaylı navigasyon tasarımı , kullanıcı hesap girişi , Tercihe göre listeleme olmak üzere bir mobil uygulama tasarımında bulunması gereken özelliklerdir.

Mobil Uygulama Tasarımı Fiyatları Ne Kadar?

Mobil uygulamanın amacı ve eklenmesi gereken özellikleri ve istenilen tasarım tarzının farklılığı ücrete etki etmektedir. Mobil uygulama tasarımı fiyatları bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
Call Now Button