SİZİ ARAYALIM

Outdoor & Indoor Tasarım

Outdoor ve indoor tasarımlarınızı yaparken öncelikle sektör analizini yaparız. Hedef kitlenize en kısa ve etkili bir şekilde nasıl ulaşabiliriz ? Sizin firmanız için indoor tasarım mı gerekir outdoor tasarım mı yoksa her ikisi mi?! Buna karar verdikten sonra firmanızın kurumsal kimliğine uygun çarpıcı, net, merak uyandıran birçok özgün tasarım belirleriz.

Reklam sektörünün günümüzde geldiği noktaya baktığımızda pek çok farklı türevine rastlayabiliyoruz. Eskiden fazlasıyla tekdüze bir gidişat gözlemlense de günümüz şartlarında outdoor indoor tasarım ile bunun dışına çıkılabiliyor. Markanızı hiç tahmin etmeyeceğiniz noktalarda ve tahmininizin çok üzerinde kitlelere çok uygun ve etkili bir biçimde duyurmanız mümkün kılınabiliyor. Bunu tabii ki sağlayan en önemli kriter yapılan tasarımlar, etkileyici bir reklam metni ve slogandan geçiyor. Tasarımsal açıdan kusursuz bir reklamın hedef kitleniz dışında bile pozitif bir algı uyandıracağından emin olabilirsiniz.

 

Direkt olarak İzmir Medya Teknoloji A.Ş tarafından üstlenilen outdoor ve indoor reklamlara bakıldığında tamamıyla kalite standardına yönelimin olduğu anlaşılıyor. Reklam türü olarak outdoor dış mekân reklam tasarımlarını kapsarken, indoor ise iç mekân reklam tasarımlarını kapsıyor. Örneğin bir otobüs giydirme uygulamasıyla beraber outdoor reklamınızı şehrin birçok noktasında çok sayıda insanın görebileceği şekilde yapabilmeniz mümkündür. Yine indoor reklam olarak bir restoranın menüsünde yer alan kurumsal kimliğinize uygun tanıtımınız örnek gösterilebilir.

 

Artık sadece büyük ölçekli firmalarla sınırlı olmayan ve aynı zamanda küçük ölçekli firmalarda dahi çok etkili bir reklam türüne dönüşen outdoor ve indoor pazarlama enstrümanları tasarımla direkt olarak bağdaştırılabilir. Çünkü bir reklamın kullanıcı üzerinde pozitif bir etki yaratabilmesi için bazı etkenlerin sağlanmış olması gerek. Tasarım ise bu etkenler arasında ciddi bir öneme sahiptir. Grafik tasarım için doğru adımı atmak reklamın amacına ulaşmasında en önemli faktör olarak düşünülebilir.

Size hitap eden, aklınızdaki ve firmanızın konseptine uygun olan tasarımı sizin için hazırlarız.

İzmir Medya outdoor ve indoor tasarımlar ile markanızın fazla görünür olmasını istiyorsanız bizimle iletişim kurun işi uzmanına bırakın...

Markanızı Göz Önüne Çıkarın !

İzmir Medya indoor reklam tasarımı konusunda da size tahmin edemeyeceğiniz seçenekler sunabiliyor. Hem Açıkhava hem de insanların bulunabileceği her noktada tanıtımlarınızın olması marka bilinirliğinize pozitif bir katkı sağlıyor. Marka bilincini kurumsal kimlik ile güçlendiren, reklamlarla her zaman konuşulan bir noktaya taşıyan, müşteri sadakatini yöneten mühim unsurları bu bağlamda değerlendirmek gerekiyor.

INDOOR-OUTDOOR UYGULAMALAR

Açık hava reklamları hedef kitlenize doğrudan ulaşan bir mecradır. Yürürken, konuşurken, otururken, otobüs beklerken maruz kalınan tek reklam mecrasıdır. Yaratıcı fikirlerle desteklendiğinde etkin bir iletişim gücüne sahip olan Açıkhava, hedef kitlenizin görüş alanına girdiği andan itibaren etkisini gösterir.

Türkiye’de outdoor indoor tasarım hizmeti alırken aklınıza gelebilecek pek çok giydirme işlemini kapsayan geniş bir yelpazeyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Tabii ki burada tercih edeceğiniz firmanın ne kadar etkin bir pazarlama deneyimi olduğu önemli bir kriterdir. Bilhassa son dönemlerde bunu daha net görebildiğimiz için tamamıyla müşteri odaklı bir kreatif çalışma şablonu sunabiliyoruz.

 

İzmir Medya outdoor indoor tasarım hizmetinde tercih edilebilecek alternatifler her geçen gün artıyor. Şehrin dört bir noktasında tamamıyla hedef kitle analiziniz yapılarak ve sizin için en doğru konumlar ve reklam araçları belirlenerek çalışmalar projelendiriliyor. Çarpıcı bir tasarım ve dikkat çekici bir ifade biçimiyle markanız ön plana çıkarılıyor.

Açıkhava konseptli reklamların kullanıcıya çok daha hitap eden bir yönü olduğu reklam çevrelerince kabul edilmiş bir gerçektir. Dolayısıyla firmanızı çok iyi yansıtan ve kreatif yönüyle öne çıkan reklamları milyonlara ulaştırmanın en başarılı yolları arasındadır. Aynı zamanda sabit ve hareketli reklam öğeleriyle istediğiniz ölçekte bir marka bilinirliği yaratabilmek mümkün hale geliyor. Dolayısıyla İzmir Medya outdoor reklam tasarımı ile beklentilerinizi karşılayabilecek bir konum yaratabiliyor.

Outdoor/indoor tasarımlarına ihtiyacınız olduğu her zamanda çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

İnsanların aktiviteleri sırasında her zaman dikkatini çekebilecek tasarımlar ortaya koyarak İzmir Medya grafik tasarım öğelerinin ne kadar başarılı olduğunu görmeniz için fırsat yaratıyoruz. Yürüyüş esnasında, yemek yerken, otobüs durağında, bir parkta otururken ya da diğer toplumsal aktivitelerin merkez noktalarında firmanıza dair bir tasarımın bulunması size her zaman kazanım olarak geri döner.

 

Bu yalnızca kârlılığı değil aynı zamanda bilinirliği ve alınan olumlu geri dönüşleri de arttıracağı için dönüşümü hızlandırır. Hatta ilgi çekici grafik tasarım öğelerinin bir araya gelmesi potansiyel kitlenizde paylaşma arzusu yaratır. Böylece insanlar arasındaki kolektif ağ üzerinde de kendi kendine yayılabilen viral bir reklam çalışmasına İzmir Medya tasarım hizmetleri ile ulaşmış olursunuz.

İndoor Outdoor Tasarım Nedir?

Açık ve kapalı mekanlarda yayınlanması için yapılan tasarım türleridir. Tüketicilerin daha çok bulunduğu durak , otobüs , alışveriş yaparken karşılarına çıkan reklam türleri için yapılan tasarım türleridir.

İndoor-Outdoor Reklam Türleri Nelerdir?

Billboard , asansör içi reklamlar , homeboard reklamlar , broşür dağıtım , araç giydirme ve duvar giydirme olarak sıralanmaktadır.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...
Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
Call Now Button