SİZİ ARAYALIM

Web Tasarım Hizmeti

Aklınızdaki web site tasarımını en iyi İzmir Medya yapar.

Tasarımın ilkelerini göz önünde tutarak web tasarımın ana hatları oluşturulur. bu hatları oluştururken tasarımın parçalarının estetik, tutarlı ve bir bütün olmasına dikkat edilmelidir.

Bizler tasarımı yaparken öncelikle müşterilerimizin ne istediğini, aklındaki fikri önemseriz. Müşterilerimizle sürekli iletişim halinde olup, adım adım yapılanları beraber inceleyip en iyi sonucu bulana kadar çalışırız. Siz de web tasarımınızın eşsiz olmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Medya Teknoloji A.Ş

Web Tasarım Hizmeti ile Farkınızı Ortaya Koyun 

Web tasarım bir internet sitesine sahip olmanın ötesinde müşteriyle aranızdaki bağı yansıtan belirleyici unsurlar arasındadır. Sektörel yapı incelendiğinde pek çok farklı web sitesi tasarımı ile karşılaşılabilir. Aynı zamanda bu durum web sitelerinizde, sosyal medya hesaplarınızda ya da reklamlarınızda kullanılacak olan grafik tasarım için de geçerli bir kıstastır. Tümünü tasarımsal açıdan değerlendirmek mümkün olduğu gibi işlevsellik açısından da aynı doğrultuda tutmak gerekiyor.

 

İzmir Medya A.Ş olarak tasarım kadar işlevselliği ve kullanıcı dostu sistemlerin popülerliğini önemsiyor, buna göre projelerle sizlerin karşısına çıkıyoruz. Gerek bireysel gerekse kurumsal web siteleri için talepleri karşılayabilecek çalışmalar üretiyoruz. Bunun için alanında uzman yazılımcılar ve grafikerlerle birlikte tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz. Güncel olarak çok sayıda kullanıcının farklı talepleri olduğundan dolayı özel tasarımlar üretmek ve tüm istekleri yerine getirmek ana önceliğimiz oluyor.

 

Günümüzde web tasarımın dahil olmadığı hiçbir sektörün kalmamış olması geleceğin bunun üzerine inşa edildiğini gösteriyor. Örneğin kurumsal web sitesi tasarımı ticari işletmeler için bir zorunluluk haline dönüştü. Keza dijitale dönüşüm ve inovasyon açısından bunun ne kadar öne çıktığını tahmin etmek zor değil. Yine müşteri perspektifinden bakıldığında da karşıdaki kurumun ne kadar ciddi ve başarılı olduğunu anlamak için dijitalde ne kadar var olduğunu araştırmak son derece sıradanlaştı. İşte bu yüzden her şirket için sektörüne ve rekabet ortamına bağlı olarak özel ve kurumsal web sitelerinin tasarlanması bir zorunluluk olarak görülüyor.

Tabii ki ihtiyaçlara yönelik çalışmalar sektörel anlamda önemli bir unsur olsa da aynı zamanda kurumların taleplerinin de öne çıktığı bir yol haritasını bünyesinde barındırıyor.  Müthiş bir tasarıma sahip, kullanıcıda satın alma algısını oluşturan ve tüm yeniliklerle birebir donanmış bir e ticaret sitesi tasarımı mümkün olabiliyor.

Aynı şekilde İzmir Medya web tasarım hizmetlerinde e-ticaret sitesi yalnızca kendi bünyesinde satış odaklı olarak sınırlanmıyor. Dilerseniz tabii ki bu web sitesi üzerinden ürün ve hizmet satışlarınızı sürdürebilir, sorunsuz bir biçimde müşterilerinize birinci elden ulaşmanın özgürlüğünü yaşayabilirsiniz. Rekabet oranını yükseltmek ve sektörün önde gelen markalarından birisine dönüşmek içinse pazaryeri entegrasyonları için şirketimizin ekibi tüm gereken adımları atacaktır. Yine ödeme için kredi kartı entegrasyonu ve aynı zamanda güvenlik adımları için hiçbir eksiğinizin kalmaması mümkün kılınacaktır.

  • Kurumsal Web Sitesi Tasarımı
  • E-Ticaret Sitesi Tasarımı
  • Mobil Uygulama Tasarımı

Günümüz inovatif adımlarını yakalamak isteyenlere özel olarak tasarladığımız güncel mobil uygulama tasarımı ise çok daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmanın en bariz yolları arasında yer alıyor. Bilhassa günümüzde bir web sitesini kullanmak yerine aynı hizmeti aplikasyon ile almanın mümkün olduğu durumlarda çoğu kullanıcı bunu tercih ediyor. Dolayısıyla direkt olarak inovasyonun getirisi şeklinde Android ve iOS mobil uygulama hizmetini ön plana çıkartıyor.

İzmir Medya web tasarım hizmeti alırken alanında uzman olan ekiple yol haritası çıkarır, bu yol haritasına bağlı olarak gelişim süreçlerini birebir olarak gözlemleyebilirsiniz. Rekabetin yüksek olduğu sektörlerde çok küçük farklılıklar bile müşteri potansiyelinde ciddi artışlara yol açabiliyor. Bu bazen web sitenin tasarımı ile mümkün olabilirken bazen ise bir uygulamada diğerlerine nazaran daha kolay bir kullanıcı deneyimi sunulması bunu mümkün kılıyor. Dolayısıyla yalnızca tasarıma özgü değil aynı zamanda işlevselliğe de odaklanan bir web tasarım hizmeti ile kârlılığınızı, marka bilinirliğinizi, kurumsal kimlik yönetimini ve PR çalışmalarınızı çok daha etkin bir noktaya çıkarabilirsiniz.

Web Tasarımı Nedir?

Web Tasarımı , fikirlerin ve taleplerin dijital bir şekilde belli kriterler doğrultusunda uygulamaya dönüşmesidir. Tasarım sonucunda taleplerinize uygun web siteniz hazırlanarak teslim edilmektedir.

Web Site Tasarımı Nasıl Yapılır?

Taleplerinize uygun bir şekilde Kurumsal Web Sitesi Tasarımı, E-Ticaret Sitesi Tasarımı , Mobil Uygulama Tasarımı olarak kullanılacak alan ya da sektöre uygun bir şekilde sitenizin kitleniz için hazırlanmasıdır.

Web Tasarımın Faydaları Nelerdir?

Firmanızın amacına uygun bir şekilde tasarlanan web siteniz sizleri yansıtır. Sizlere internet aracılığı ile ulaşmak isteyen potansiyel müşterileriniz için kolaylık sağlamış ve ziyaretçilerinizin gözünde olumlu bir ima sergilemenizi sağlamaktadır.

Web Tasarım Hizmetleri Nelerdir?

İstenilen web site türüne göre öncelikle zihinde tasarlanmakta , tasarlanan fikirlerin uygulamaya çekilmesi demektir. Ardından web site tasarımının istenilen doğrultuda güncellenmesi ve geliştirilmesini de kapsamaktadır.

Web Site Tasarımı Fiyatları Ne Kadar?

Projenizin büyüklüğü ve özelliklerine göre değişen ücretlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Firmaların olmazsa olmazı web sitelerinin özenle hazırlanması gerekmektedir. Kurumun kimliğine, siteyi ziyaret edecek müşteri ve müşteri…

E-Ticaret Site Tasarımı

E-Ticaret sitesi tasarlarken kullanıcı ve müşteri odaklı tasarım yapmak gerekir. Admin paneli basit, anlaşılır ve kolay olmalıdır.

Mobil Uygulama Tasarımı

Masaüstü ve dizüstü bilgisayardan ziyade işlerimizi artık telefon ile hallediyoruz. Bir sitenin, bir oyunun, bir programın mobil uygulaması olup olmadığını sorguluyoruz.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...
Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
İzmir Medya
WhatsApp ile gönder