SİZİ ARAYALIM

SEO Danışmanlığı

Milyonların ilk tercihi olmayı istemez misiniz? Yapmış olduğunuz iş ya da siteniz mükemmel olabilir ama insanların ilk tercihi olmak için bazen yetmeyebilir. İzmir Medya Seo danışmanlığı hizmeti ile arama motorlarında ilk sırada görünmeniz mümkün.

SEO Danışmanlığı

Arama motoru optimizasyonu için önemli unsurlardan bir tanesi, bir web sitesi içinde etkili arama motoru anahtar kelimeleri kullanılmasıdır. SEO danışmanları, kullanıcıların belirli bir ürün veya konu için çevrimiçi araştırma yaparken kullandıkları siteyi en iyi yansıtan ve popüler arama motoru kelimelerini tanımlar.

Size ve sitenize özel teklif almak için hemen uzmanlarımıza danışın...

İyi bir danışman; yapılan çalışmalar hakkında raporlama yapar. Belirlenen strateji doğrultusunda seçilen kelimeler vasıtasıyla gelen ziyaretçileri analiz eder ve nitelikli ziyaretçi sağlamayan kelimelerden vazgeçebilme cesareti gösterir

seo

Aynı zamanda danışmanın kendine özgü stratejileri bulunur. Bu durumda bir seo danışmanının alanında uzman ve tecrübeli olması şirketin hedeflediği konuma en kısa sürede ulaşmasını sağlar.

Uzman Seo Danışmanlığı

Doğal bir SEO hizmeti, iyi bir uzman analizi ve tecrübe ile ortaya çıkar. Başarılı çalışma, işinde profesyonel SEO ajansı ile olur. Nasıl olacak diye düşünmeyin. Rakiplerden önde olmak, binlerce kişiye ulaşmak için vakit kaybetmeden gelin, uzmanlarımız ile çalışmalarımıza başlayalım.

SEO’da Neler Yapıyoruz?

01 | Hedef Kitlenin Belirlenmesi

Anahtar kelime analizi: Sektöre göre uygun anahtar kelime analizi hedef kitleye uygun aranma hacmi yüksek kelimelere odaklanılarak yapılır. Belirlenen anahtar kelimeler doğrultusunda site içerikleri optimize edilir, URL yapıları güncellenir.

Rakip analizi: Sektördeki rakiplerinizi inceleyerek, belli bir dönem içerisinde organik trafiğinizde büyüme, organik trafiğin ciroya olumlu yansıması ve doğru anahtar kelimelerde arama sonuçlarındaki görünürlük hedeflenir.

Sektörel Analiz: Rakip analizi doğrultusunda sektörün rekabet oranı incelenir ve hedefler bu doğrultuda belirlenir.

02 | Kullanıcı Kazanımı

İçerik optimizasyonu: Hedef kitlenize uygun ve aranma hacimleri yüksek anahtar kelimeleri içeren ziyaretçi dostu içerikler SEO‘ya uygun içerik olarak tanımlanabilir. Web sitesi içerikleri bu şekilde düzenlenir.

Mobil uyumluluk: Mobil uyumlu web siteleri, mobil uyumlu olmayan web sitelerine oranla daha üst sıralarda yer almaktadır. Bu doğrultuda web siteleri mobil uyumlu olacak şekilde düzenlenir.

Kullanıcı deneyimi: Kullanıcı deneyimi esas alınarak site içi etkileşim kontrolleri sağlanır.

03 | Davranış Ölçümleme

Düzenli kontroller: Yapılan düzenlemelerin yazılımsal bir sorun ya da güncelleme ilebozulması mümkündür. Bu yüzden proje düzenli aralıklarla sürekli kontrol edilir.

Veri kontrolleri: Açılış sayfaları, en çok ziyaret alan sayfalar, organik trafik artışları, yeni kullanıcı artış oranları gibi veriler aylık, yıllık gibi periyotlar için incelenirken; aylık ya da sezonluk karşılaştırmalı olarak da incelenir.

Kullanıcı analizleri: Site içi kullanıcı davranışları optimizasyonlar konusunda ipuçları verir. Bu yüzden optimizasyonlar kullanıcı analizleri doğrultusunda yapılır.

04 | Dönüşüm

Organik trafik satışa nasıl yansır?

Diğer pazarlama faaliyetleri ile kolay entegre olması verimi ve dönüşümü arttırır.
Arama sonuçlarında üst sırada yer almak daha fazla müşterinin markayı tanımasını, güvenmesini ve markanın büyümesini sağlar.
Kullanıcının asıl odaklandığı ürünleri ön plana çıkartarak dönüşümün arttırılması hedeflenir.

Siz de İzmir Medya ile ilk tercih edilen olmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bize ulaşın.

Hizmetimiz ile her an sizi ve sitenizi takip ediyor, kalitenizi insanlara duyurup sizi en üst sıralara taşıyoruz.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...
Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
İzmir Medya
WhatsApp ile gönder