SİZİ ARAYALIM

Masaüstü Yazılım

Hem müşterilerini hem de çalışanlarını takip etmek, iş gücünü artırmak, üretimi yönetmek ve iş süreçlerini standart bir sisteme dönüştürmek ve maksimum verimlilik elde etmek isteyen firmalar için ERP, MRP, Intranet, Otomasyon gibi yazılımlar geliştiriyoruz.

Modern Yazılım – Masaüstü Uygulamaları

Şirketimiz, yüksek derecede işlevsellik ve ücretsiz bir arayüz ile modern masaüstü uygulamaları sunmaktadır. Her müşterinin ihtiyacını bir zorunluluk olarak alıyor, yeni fikirlere açığız, çok uyumluyuz ve tüm bunları sunduğumuz yazılım hizmetlerine yansıtmaya çalışıyoruz. Her uygulamayı, kullanımı çok kolay ve müşterinin bilişim sistemine hızlı bir şekilde entegre olması için uyguluyoruz.

Masaüstü yazılımlar gün geçtikçe artan mobil kullanım oranına rağmen halen daha ciddi bir potansiyele sahiptir. Bilhassa şirketlerde iş yükünü kontrol altında tutmak, verimliliği arttırmak ve daha stabil bir çalışma ortamı yaratmak için tercih edilmektedir. Sektörünüze bağlı olarak özel çözümler sunulabilmesi ise masaüstü yazılım konusunda en dikkat edilmesi gereken noktalar arasındadır.

 

Dolayısıyla farklı talepleri değerlendirebilen, size bu talepler doğrultusunda çözüm üretebilen ekiplerle çalışmak bir adım daha öne çıkmanızı sağlayabilir. İşte bu yüzden İzmir Medya Teknoloji A.Ş sizin için en doğru ekibi bir araya getirerek yüksek potansiyelli sonuçları amaçlıyor. İnovasyonun bir parçası olarak düşünüldüğünde otomasyon, intranet, MRP ve ERP altyapılarının entegrasyonu son derece önemli bir hal alıyor.

 

İş yükünü hafifletmenin günümüzde en önemli adımı olan masaüstü yazılımlar artık büyük ölçekli işletmeler için zaten zorunluluk olarak görülüyor. Ancak orta ölçekli işletmeler içinde verimliliği arttırmak adına ciddi bir stratejiye dönüşmüş durumda. Bu yüzden çalışanlarınız arasındaki bağı kesintisiz hale getirmek, müşteriyle bağlantınızı güçlendirmek ve aynı zamanda tüm operasyonel süreçlerin analizini sağlamak açısından bunu önemsemek gerekiyor.

İşinizi Kolaylaştırmanın Ötesine Geçin !..

Sizin için hazırlayacağımız özel masaüstü yazılım, zamandan tasarruf ederek iş yükünüzü hafifletirken, rakiplerinizi geride bırakmanızı kolaylaştıracaktır.

İşletmeniz İçin Modern Yazılımlar

Masaüstü yazılım hizmeti direkt olarak sektör bazında düşünülmeli ve her firma için özel ihtiyaçlara karşılık vermelidir. Keza sektörde hangi konumda olduğunuz, iş hacminiz, ne kadar veri işlediğiniz, analiz etmek istediğiniz kriterler ve personel sayısıyla doğru orantılı olarak efektif bir altyapı tercih edilmesi şarttır. Donanım ve yazılım açısından tüm ihtiyaç duyduğunuz standartları sağlayan firmamız alanında uzman bir ekiple çözümler sunmaktadır. Böylece günümüz teknolojisinin yarattığı inovatif gelişimi yakalamanız çok daha kolaylaşabilir.

 

İzmir Medya masaüstü yazılım geliştirmelerinde çok sayıda kriteri sağlayabilen bir çalışma prensibine sahip. Dolayısıyla sektör ya da alan fark etmeksizin taleplerinizi direkt olarak iletebilirsiniz.

 • Yardımcı programlar
 • E-ticaret entegrasyonları
 • Arama teknolojileri
 • İstemci ve sunucu uygulamaları
 • Belge yönetimi
 • Özel yazılımlar

 

Yalnızca standart olarak karşımıza çıkan unsurların dışında özel olarak talep ettiğiniz özellikler için yazılım geliştirilebiliyor olması şirketinizi bir adım öne çıkarabilir. Bilhassa rekabetin çok yoğun olduğu ve rakiplerinizden bir adım öne çıkmak istediğiniz aşamalarda özel masaüstü yazılımı ile bunu sağlayabilirsiniz. Hız en büyük koza dönüşürken iş verimliliğinin artması da kârlılığı üst noktalara çıkaracaktır.

En son programlama teknolojilerini kullanıyoruz, bu nedenle sadece mevcut standartların kullanımını değil, aynı zamanda mevcut ana donanım ve yazılım platformlarının çoğuyla uyumluluğu da garanti edebiliyoruz. Günümüzün gereksinimlerine ayak uydurmak için uygulamalarımız periyodik olarak güncellenmektedir.

Yazılım geliştirmede müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak ana hedefimizdir. Masaüstü hizmetlerimizin geniş bir potansiyel kullanıcı yelpazesini hedeflemesinin nedeni budur. İstemci-sunucu uygulamaları, e-ticaret, yardımcı programlar, arama teknolojisi, belge arama ve yönetimi veya özel yapım uygulamalar olsun, en iyi fiyat/kalite oranını garanti ederiz.

Veri tabanı yönetiminde oldukça deneyimliyiz ve büyük miktarlarda veriyi çok hızlı işleyebilen uygulamalar geliştirebiliyoruz. Ayrıca gerçek zamanlı süreç yönetimi için uygulamalar geliştirebiliriz. Müşterilerimizin talebi üzerine, halihazırda alıkoydukları yazılımı geliştirebilir veya yükseltebiliriz.

İzmir Medya, tam potansiyelde kullanılabilen, hatasız, test edilmiş uygulamalar sunar. Fiyata gelince, teklifimiz her müşterinin imkanlarına göre esnektir ve revize edilebilir.

Neden Biz?

Projenizi Büyütürüz

Bireysel veya Ticari tüm projelerinizin büyümesinde hem destek oluyor hem de reklam, tanıtım, sponsor gibi faaliyetlerinizde yardımcı oluyoruz.

İş Sonrası Destek Sunarız

İnternet alt yapısına sahip site veya web programlarınıza düzenli olarak destek veriyor, Son teknolojik gelişmeleri sizin için yakından takip ediyoruz.

Zengin Hizmet Yapısı Sunuyoruz

Bizler, sadece projelerinizi yapmıyoruz ! Bununla birlikte Kurumsal Çözüm üretiyor, Teknoloji desteği veriyor ve piyasa koşullarına göre danışmanlık veriyoruz.

Masaüstü Yazılımın Avantajları

İzmir Medya masaüstü yazılım geliştirme ekibinin size sunacağı avantajların başında tabii ki iş yükünüzü hafifletmek ilk sırada geliyor. Daha analiz edilebilir ve ölçümlenebilir bir iş sürecini beraberinde getirmesinden dolayı projenizde her anlamda şeffaf bir aşamayı mümkün kılmaktadır.

 • Projelerin büyüme evresini gözlemlemek
 • İş yükünü görüp analiz etmek
 • Çalışanlar arasındaki koordinasyonu güçlendirmek
 • Hız ve stabilizasyon sağlamak
 • Kurumsal çözümler üretmek
 • Rekabet açısından pozitif bir koza sahip olmak
 • Müşteri taleplerini en iyi şekilde yönetebilmek
 • Pazarlama analizlerini standardın üzerine çıkarmak

 

Tüm işi kontrol altında tutmanın, personellerin işe daha hakim olmasını sağlamanın, potansiyeli maksimum düzeye çıkarmanın en önemli yollarından birisi masaüstü yazılım hizmetleri almaktan geçiyor. Donanımsal ve yazılımsal olarak sunulan hizmetin dışında sonrasında da kurumsal destek ve pazarlama hizmetleri ile bu pekiştiriliyor.

Masaüstü Yazılım Nedir?

Masaüstü yazılım, firmaları personelleri için hazırlattıkları son kullanıcıda çalışmak üzere hazırlanmış belli bir amaca uygun , farklı özellikler barındıran yazılım uygulamalarıdır.

Masaüstü Yazılımı Avantajları Nelerdir?

İşletmedeki çalışanların verilerini rahat girmesi ve ürünler ile ilgili temel veri analizini elde etmelerini sağlamaktadır. Kayıtlar tutulabilmekte , iş yükü azaltılırken verimliliği arttırması konusunda masaüstü yazılımlar avantajlı olmaktadırlar.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
Call Now Button