SİZİ ARAYALIM

Masaüstü Yazılım

Hem müşterilerini hem de çalışanlarını takip etmek, iş gücünü artırmak, üretimi yönetmek ve iş süreçlerini standart bir sisteme dönüştürmek ve maksimum verimlilik elde etmek isteyen firmalar için ERP, MRP, Intranet, Otomasyon gibi yazılımlar geliştiriyoruz.

Modern Yazılım – Masaüstü Uygulamaları

Şirketimiz, yüksek derecede işlevsellik ve ücretsiz bir arayüz ile modern masaüstü uygulamaları sunmaktadır. Her müşterinin ihtiyacını bir zorunluluk olarak alıyor, yeni fikirlere açığız, çok uyumluyuz ve tüm bunları sunduğumuz yazılım hizmetlerine yansıtmaya çalışıyoruz. Her uygulamayı, kullanımı çok kolay ve müşterinin bilişim sistemine hızlı bir şekilde entegre olması için uyguluyoruz.

İşinizi Kolaylaştırmanın Ötesine Geçin !..

Sizin için hazırlayacağımız özel masaüstü yazılım, zamandan tasarruf ederek iş yükünüzü hafifletirken, rakiplerinizi geride bırakmanızı kolaylaştıracaktır.

En son programlama teknolojilerini kullanıyoruz, bu nedenle sadece mevcut standartların kullanımını değil, aynı zamanda mevcut ana donanım ve yazılım platformlarının çoğuyla uyumluluğu da garanti edebiliyoruz. Günümüzün gereksinimlerine ayak uydurmak için uygulamalarımız periyodik olarak güncellenmektedir.

Yazılım geliştirmede müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak ana hedefimizdir. Masaüstü hizmetlerimizin geniş bir potansiyel kullanıcı yelpazesini hedeflemesinin nedeni budur. İstemci-sunucu uygulamaları, e-ticaret, yardımcı programlar, arama teknolojisi, belge arama ve yönetimi veya özel yapım uygulamalar olsun, en iyi fiyat/kalite oranını garanti ederiz.

Veri tabanı yönetiminde oldukça deneyimliyiz ve büyük miktarlarda veriyi çok hızlı işleyebilen uygulamalar geliştirebiliyoruz. Ayrıca gerçek zamanlı süreç yönetimi için uygulamalar geliştirebiliriz. Müşterilerimizin talebi üzerine, halihazırda alıkoydukları yazılımı geliştirebilir veya yükseltebiliriz.

İzmir Medya, tam potansiyelde kullanılabilen, hatasız, test edilmiş uygulamalar sunar. Fiyata gelince, teklifimiz her müşterinin imkanlarına göre esnektir ve revize edilebilir.

Neden Biz?

Projenizi Büyütürüz

Bireysel veya Ticari tüm projelerinizin büyümesinde hem destek oluyor hem de reklam, tanıtım, sponsor gibi faaliyetlerinizde yardımcı oluyoruz.

İş Sonrası Destek Sunarız

İnternet alt yapısına sahip site veya web programlarınıza düzenli olarak destek veriyor, Son teknolojik gelişmeleri sizin için yakından takip ediyoruz.

Zengin Hizmet Yapısı Sunuyoruz

Bizler, sadece projelerinizi yapmıyoruz ! Bununla birlikte Kurumsal Çözüm üretiyor, Teknoloji desteği veriyor ve piyasa koşullarına göre danışmanlık veriyoruz.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
İzmir Medya
WhatsApp ile gönder