SİZİ ARAYALIM

Özel Yazılım Geliştirme

Teknolojinin sürekli yenilendiği bir dünyada yaşıyoruz. İşletmeler artık rekabeti sürdürmek için Bilgisayar Teknolojileri, Büyük Veri, ve İş Zekası gibi çok sayıda son teknoloji çözümlere sahip. Eğilimler ve teknolojiler çok hızlı değişirken, doğru yazılım geliştirme ortağını seçmek, pazardaki başarınızı belirleyen önemli bir faktördür.

İzmir Medya olarak, işinize değer veriyoruz ve mümkün olan en iyi kararları vermenize yardımcı oluyoruz.

Fikriniz ne olursa olsun, web ve mobil uygulama geliştirme, tam danışmanlık hizmetleri, proje yönetimi, veri yönetimi ve daha fazlası aracılığıyla harika bir ürün oluşturmak için sizinle birlikte çalışacağız.

İzmir Medya özel yazılım, kullanıcıların giderek artan taleplerini karşılamanıza olanak tanır. Özel yazılımlar yeni kullanıcıları bünyenize katmanız için farklı bir etki yaratabilir.  Verimlilik, ölçeklenebilirlik ve ilgi çekici tasarımlara güçlü şekilde odaklanacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sektörün en iyi uygulamalarına göre çalışıyoruz ve hızlı yazılım geliştirme metodolojilerini kullanıyoruz, böylece geliştirme sürecinin mevcut olan prosedürleriniz  ile sorunsuz bir şekilde örtüşmesini sağlıyoruz.

İzmir Medya ekibi, yazılım ürününüzün tüm yaşam döngüsü boyunca sizi yönlendirecek, maksimum etkiyle onu pazarınıza uyarlayabilmeniz için size destek olacak ve yükselen, yerleşik trendlerden yararlanmanıza olanak tanıyacaktır.

Dijital dünyada var olmak her geçen gün biraz daha meşakkatli bir işe dönüşüyor. Çünkü gelişen teknolojiyle birlikte iş hacmi artıyor ve aynı zamanda kullanıcıya sunulan hizmetlerde de artış yaşanıyor. Rekabet açısından çok şiddetli bir sürecin yaşandığı günümüz şartlarında özel yazılım geliştirme bu aşamada daha da önemli bir hal alabiliyor. Bilhassa güncel teknolojileri takip edebilmek açısından bunun önemine vurgu yapmak şart.

 

Şu sıralar İzmir Medya tarafından herhangi bir eksiklik olmaksızın tüm platformlar için proje geliştirmek mümkün hale gelmiştir. Taleplerinize bağlı olarak web ve mobil çözümler, tasarımsal ve yazılımsal tüm ihtiyaçlarınız, markanıza değer katacak tüm dijital dönüşüm standartları bir araya getirilebiliyor. Bu sayede de günümüz dünyasının içerisinde yer edinmeye devam eden yapay zeka, makine öğrenimi, büyük veri, bilgisayar teknolojileri ve iş zekası gibi alanlarda inovatif çözümlere kavuşmanız kolaylaşıyor.

 

Müşterilerinize sunacağınız imkânları belirleyen en önemli kriterlerden birisine dönüşen bu özel yazılımlar aynı zamanda rekabet ortamında da size avantaj sağlamaktadır. Öyle ki güncel olarak her sektörün kendine has bir yapısı ve bu yapıya bağlı olarak öne çıkan bir rekabet oranı vardır. Rakiplerinizden daha iyi bir pozisyon alabilmek, müşteri ilişkilerini maksimum verimle karşılayabilmek ve tabii ki bunu kazanıma dönüştürmek için standart değil özel çözümlere ihtiyaç duyabilirsiniz.

Firmanıza Özel İnternet ve Mobil Uygulamalar

İzmir Medya yazılım ekibinin geliştirdiği ve şimdiye kadar pek çok mutlu müşteriye sebep olan özel yazılım çözümleri hali hazırda desteklenmeye devam etmektedir. Özel yazılımların en büyük avantajı da budur. Size özel olarak tasarlanan, grafiğinden arka planda ne gibi bir iş yükü barındırdığına kadar her detayını kendiniz belirlediğiniz bir yazılım fikrini hayata geçirebilmekteyiz. Teslim edildikten sonra ise sorunsuz bir biçimde yaşam döngüsünü devam ettirebilmesi için destek hizmetimiz devam etmektedir.

 

Standart olan ve her markanın oluşturabileceği bir aplikasyon kullanmak, genele yayılmış bir yazılımı tercih etmek ve sıradan bir izlenim yaratmak istemeyebilirsiniz. İzmir Medya özel yazılım geliştirme ekibinin size sunacağı fırsatlar bu noktada tamamıyla sınırsız olarak tanımlanabilir. Dilediğiniz bir projeyi en uygun yazılım diliyle hayata geçirirken, yazılım dilinde uzman bir ekip tarafından çalışmalar en hızlı şekilde tamamlanır. Geliştirme sürecinin bitiminde de pazarlama noktasında son derece iyi sonuçlar alınabilmesi için gereken destek sağlanır.

 

Tüm bu süreçlerin kontrollü bir biçimde tamamlanabilmesi için en önemli kriterlerin başında planlı bir işleyiş yatıyor. Bu bağlamda yazılım ekibimizle yapacağınız fikir toplantısıyla başlayan süreç teslim sürecine ve sonrasında yaşanacak olan pazarlama aşamasına kadar devam edecektir.

Direkt olarak sonuç odaklı bir hizmet alacağınızı garanti edebileceğimiz bu hizmet ile aktif olarak kullanılan tüm yazılım dilleriyle bir proje üretilebilmektedir. Bunu sağlayan ana faktör ise direkt olarak ekibin zenginliğidir. Her biri alanında uzman olan, sizin projenize özel olarak tayin edilmiş yazılımcılar İzmir Medya Teknoloji A.Ş bünyesinde sizlerin fikirlerini gerçeğe dönüştürmeyi beklemektedir.

İnternet uygulamaları

Ruby on Rails, JavaScript, Python with Django ve Elixir with Phoenix gibi dünyanın en güvenilir ve popüler web geliştirme teknolojileriyle web uygulamaları oluşturun. Hayaliniz ne olursa olsun, web projenizi hayata geçirmenize yardımcı olabiliriz. En kaliteli yazılımın tutku, özveri ve gerçek deneyime dayalı problem çözme yoluyla yaratıldığına inanıyoruz. Her projede merakınızı ve heyecanınızı tam olarak paylaşarak başarınızı sizin kadar önemsiyoruz

Mobil uygulamalar

Çeşitli platformlar ve cihazlar için çarpıcı, kullanılabilir mobil deneyimler oluşturun. İOS kullanıcılarının tutarlılık ve kalite beklediğini, Android uygulamalarının ise çok çeşitli ekran boyutları ve cihaz özelliklerini barındırması gerektiğini unutmayın. Facebook gibi uygulamaları harika kılan tüm güvenilir çerçevelerde akıcı JavaScript uzmanlarını arayın.

İzmir Medya ‘da, küçük ve büyük işletmeler için mobil uygulamalar geliştirdik ve birçok sektörde deneyime sahibiz. Odak noktamız, oluşturduğumuz özel mobil uygulamaların kullanıcılara hizmet etmesini, sorunsuz bir deneyim sunmasını sağlamaktır.

Özel yazılım geliştirme kimler içindir?

İşletmenizi ileriye taşımak veya dijital dönüşümü desteklemek için yenilikçi bir yol arıyorsanız, özel yazılım harika bir seçenektir. Küçük işletmelerden kurumsal ölçekli kuruluşlara kadar özel yazılım geliştirmenin bir sınır yoktur, akıllı yazılımla çözülebilecek bir iş sorununuz varsa, onu hayata geçirmenize yardımcı olabiliriz.

İzmir Medya ‘da, işinizi ve neyi başarmaya çalıştığınızı anlamak için zaman ayırıyoruz. Bankacılık, sağlık, üretim, telekomünikasyon ve perakende gibi sektörlerdeki şirketlerin gidişatını değiştiren yazılım çözümleri oluşturmalarına yardımcı olduk. İster basit bir ürüne ihtiyacınız olsun, ister makine öğrenimi veya büyük veri gibi en son teknolojileri içeren karmaşık bir fikriniz olsun, süreçte uçtan uca gezinmenize yardımcı olacak deneyime ve uzmanlığa sahibiz.

Sizin İçin Sunacağımız Profesyonel Çözümler

Özellikle günümüz internet çağının en büyük problemi benzer hizmetler ve içeriklerdir. Dolayısıyla farklı bir noktada yer almak isteyenler için özel yazılım geliştirme hizmeti ciddi bir çözüme dönüşüyor. Bunun için temelde iki farklı platform üzerine projelendirme yapılabilir. İnternet ve mobil için aklınıza gelebilecek her fikrin hayata geçirilebiliyor olması bunun en net göstergesidir.

  • İnternet Projeleri

İnternet projeleri için dünya genelinde kabul görmüş köklü ve yeni çıkmış tüm yazılım dilleri için profesyonel bir destek sağlanmaktadır. Bu bağlamda Python, JavaScript, Django, Phoenix, Ruby on Rails ve Elixir gibi çok önemli yazılım dilleri aktif olarak tercih edilmektedir.

  • Mobil Çözümler

Mobil çözümlerde de talebiniz olan platforma özel olarak yazılım sunulmaktadır. Android, iOS ya da Windows Phone platformları için özel olarak geliştirilmiş aplikasyonlar sizler için özveriyle kodlanmaktadır.

Ayrıca internet ve web programlama ile bağıntılı olarak HTML, ASP, JS, PHP, JAVA, .NET gibi çekirdek denilebilecek yazılım dilleri için profesyonel bir hizmet talep edebilirsiniz.

Özel yazılım Geliştirme Nedir?

Firmanın kendisine özel , ihtiyaçlarını karşılayacak olan özel talepleri doğrultusunda hazırlanan yazılımlardır.

Özel Yazılım Avantajları Nelerdir?

İşgücü tasarrufu yaparak çalışma ortamınızın daha verimli olmasını özel yazılımlar aracılığı ile sağlayabilirsiniz. Özellikle iş dünyasında gelişen teknoloji ile işgücü maliyetinizi özel yazılımlar ile en aza indirebilirsiniz.

İş Yönetim Yazılımları Geliştirme Nedir?

İşletmenize özel yazılımlar kodlamaktayız. İşletmenizi derinlemesine inceler ve işletmenizin ihtiyaçlarına uygun özel yazılımlar geliştirmekteyiz.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
Call Now Button