SİZİ ARAYALIM

Neler yaparız? 

Film yapımında adım adım belirli aşamalardan geçtikten sonra ortaya bir ürünün çıkması için yaptığımız tüm çalışmalardır.

Film yapımcılığı ekibimiz ile bir fikri ele alırız ve bu fikir hikaye haline getiririz. ( fikrinizi, hikayenizi milyonlarla buluşturmak için sabırsızlıkla bekliyoruz)

Daha sonra uzman senaryo doktorlarımız ile türüne uygun bir şekilde çekime hazırlar ve ekip oluştururuz.

Filminizin ana bütçenin korunmasından sorumlu olduğumuzu biliyor ve bütçe dahilinde prodüksiyon ekibi kuruyoruz. Uygulayıcı yapımcı, yapım amiri, mekan sorumlusu, yapım asistanlarını konularında uzman kişilerce ekibi oluştururuz.

7 Adımda Perdedesiniz
- Senaryonuzu revize eder
- Film Ekibini hazırlar
- Filmin finansmanı için bütçe sağlar
- Filmi başlatır ve koordine eder
- Yapımın fiziksel durumunu denetler
- Filmin tüm platforlarda PR araştırması yapar
- Tüm platformlarda dağıtımını yaparız

Film yapımcılığı elbette ki ekibin kurulmasından ibaret değildir. Aynı zamanda set kurulduğunda yönetmen ve teknik ekibin ihtiyaçları doğrultusunda işleyişe destek olup eksiklikleri giderip yapımı koordine ederiz.

Set bitip çekim tamamlandıktan sonra filmin reklam bölümünü de üstleniriz. Billboardlar, tv tanıtımları, internet reklamcılığı , afiş gibi tanıtım odaklı tüm işleri üzerimize alırız. Aynı zamanda profesyonel montaj stüdyomuzda, alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile filmin montajını yönetmene ve hikayenin işleyişine uygun bir şekilde hazırlanmasını sağlarız ve bu süreçte gereken tüm olasılıkları göz önünde tutarak , olası aksaklıkları en aza indirmek ve çözümlemek için çalışmalar yaparız.

Süreç sonunda film ortaya çıktığında dağıtımı için bağlantıda olduğumuz birçok dağıtımcı firma ile en uygun dağıtım tarihini belirler ve film perdeye yansıdığı anda koltuğumuza yaslanıp sizinle birlikte hikayemizi izleriz.

Yapabildiklerimiz sadece hayallerinizle sınırlı…

Fikirlerinize değer veriyoruz… İsterseniz uzun metraj film , kısa metraj film veya bir belgesel çekmek isteyin, prodüksiyon ekibimiz ile her an yanınızdayız. Siz yeter ki isteyin İzmir Medya film yapımcılığı ile arkanızdaki güç olmak, sizi destekleyen firma olmaktan onur duyarız.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...
Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
İzmir Medya
WhatsApp ile gönder