SİZİ ARAYALIM
Reklam Videosu

Reklam Videosu

Şirketiniz ve sizin etkili, yaratıcı fikirler doğrultusunda insanlara ulaşmanız için reklam videosu hizmeti ile İzmir Medya’da sizleri bekliyoruz.

Tüm sektörlerde hedef kitlenize ulaşmak ve kendinizi tanıtmak için bir reklam videosuna ihtiyacınız vardır. Birçok reklam yapılabilir fakat önemli olan doğru fikri bulmak , uygulamak ve hedef kitleye ulaşabilmektir. Şirketinizin hikayesini görüntü ve ses ögeleriyle farlılıklarını, önemini , değerlerini insanlara reklam videosu ile en iyi şekilde tanıtmak için sizleri bekliyoruz.

Reklam Videosu Çekimi

Reklam videosu çekimi ürün ve hizmet pazarlama konusunda olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Pazarlamada doğru hedef kitleye ulaşmanın yanı sıra aynı zamanda stratejik olarak reklamların etkileyici bir yönünün olması gerekiyor. İzleyende ilgi uyandıracak bir video konsepti hazırlandığında çok daha etkili bir reklam kampanyası yaratılabiliyor. Buna ek olarak sosyal medyanın organik bir güç olarak kullanılması markalar için daha kurumsal bir deneyime dönüşüyor.

 

Çünkü reklam videosu çekimi profesyonelliğin yanı sıra aynı zamanda belirli pazarlama öğelerini de içermek zorundadır. Kullanıcıda oluşturacağı satın alma arzusu, uyandıracağı ilgi, insanlarla paylaşma eğilimi gibi pek çok kriteri buna dahil edebiliriz. Daha etkili reklamlar içinse bunları biraz daha ön plana çıkaracak olan analizlerden söz etmek gerekiyor. Örneğin hedef kitlenin tespit edilmesi ve potansiyel müşterilere yönelik hazırlanan reklam filmleri çok daha amaca uygun istatistikler verebiliyor.

 

İzmir Medya Teknoloji A.Ş olarak sizlere sunduğumuz reklam hizmeti aslında teknik açıdan yalnızca video prodüksiyonunu kapsamıyor. Aynı zamanda ihtiyaç duyduğunuz ses, metin, görsel ve yayınlama gibi alanlarda da tüm kreatif işlemleri bir araya getiriyor. Tüm bunları profesyonel bir ölçekte sunarak uzman ekiplerle hizmet sunmayı sürdürüyor. Ki bu sayede referanslar arasında da Türkiye’nin en etkili reklamlarını görmek mümkün hale geliyor.

İzmir Medya; Reklam videoları, video reklam prodüksiyonu, Ulusal Yerel TV, YouTube, Facebook ve Instagram video reklam hizmetleri sağlar.

İşletmenizi, ürünlerinizi ya da kampanyalarınızı tanıtan reklam videoları kurgular, çeker ve hazırlar...

3 Adımda Videonuz Hazır !

1 - Senaryo ve Çekim

İşinizi en az cümle ile en kısa zamanda net olarak anlatırız. Deneyimli ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımız ile çekimini yaparız.

2 - Kurgu ve Montaj

YouTube, Facebook, Instagram, Sinema ya da TV her mecranın kendi iç dinamiklerine uygun video kurgusunu hazırlarız.

3 - Reklam Yayımlanması

Reklamlarınızı uygun bütçe ile dikkat çekici ve yüksek verimli bir şekilde YouTube, Facebook, Instagram, Sinema ve TV’de yayınlarız.

Platforma Özel Reklam Tasarımı

Günümüzde reklam sektörü yalnızca konvansiyonel medyayı kapsamıyor. Eskiden reklam videoları yalnızca TV kanalları için üretilirken, jingle içinse radyolar önemli bir koz olarak görülüyordu. Artık görsel ve video reklamlar için TV’den ziyade sosyal medya ön plana çıkarken aynı şekilde işitsel reklamlarda da sosyal medyanın gücü inanılmaz bir noktaya ulaştı. Dolayısıyla reklam tasarımlarında da platforma yönelik çalışmalar hız kazandı.

 

Halen daha profesyonel reklam videosu çekimleri için TV bir seçenek olarak değerlendirilebiliyor. Bunun haricinde ise sosyal medya önemini günden güne katlıyor. Hem de her aşamayı buna dahil etmek mümkün hale geliyor. Çünkü TV’de bir reklamın ne kadar efektif bir etki yarattığını gözlemlemek ya da analiz etmek mümkün olmasa da sosyal medya bunun için pek çok araç sunabiliyor. Daha geniş bir kitleye ulaşan reklamlar aynı zamanda daha doğru bir pazarlama stratejisinin önemli bir parçasına dönüşüyor.

 

Dilerseniz İzmir Medya Teknoloji A.Ş sayesinde çok daha gelişmiş bir reklam kampanyası yönetebilir ve bunu en profesyonel şekilde uzman ekiplerle sürdürebilirsiniz. Facebook, Instagram ve Youtube reklam yayınları için önemli seçenekler arasında yer alırken bunun bir diğer alternatifi olarak da sinemalar kullanılabiliyor. Sinema dışında halen daha TV ekranlarında da reklam videosu yayınlamak belirli ürün grupları ve hizmetler için paha biçilemez bir etki alanı oluşturuyor.

Bugün Sizin De Bir Videonuz Olsun! Hemen Arayın...

Uygun Fiyatlarla Reklam Yayıncılığı

Reklam videosu çekimi ile ilgili yalnızca çekim tekniklerini de önemsememek gerek. Aynı zamanda reklamın ne kadar kreatif olduğunu belirleyen çok sayıda etkenden söz etmeliyiz. Örneğin reklamın metni bunların başında yer alıyor. En akılda kalıcı ve sloganıyla kurumsal kimliği yıllar boyunca yaşatan tüm reklamlarda bunun net örneğine rastlamak mümkün oluyor. Yine arka planda kullanılan müziğiyle reklamı bir adım öne çıkaran çok fazla örneğe rastlanabiliyor.

 

Yani teknik olarak İzmir Medya Teknoloji A.Ş sizin için hedef kitlenizi belirleyerek gerekli analizi yaptıktan sonra reklam senaryosunu yazarak her şeyin ilk adımını atıyor. Akabinde ise çekim işlemleri başlıyor ve reklam videosu teknik aşamaya geçiyor. Kurgusu yapılarak montajı tamamlandığında ise hazır hale geliyor. Dilerseniz teslim alabilir ya da reklam yayıncılığı için de firmamızla çalışarak daha uygun bütçelerle daha etkili reklamlara sahip olabilirsiniz.

Reklam Video Türleri Nelerdir?

Tv Reklam filmi , sosyal medya reklam filmi , YouTube reklam filmi , Facebook reklam filmi , Twitter reklam filmi , İnstagram reklam filmi olmak üzere farklı türde hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Video Reklamcılığı Neden Önemlidir?

Reklam filmleriniz ile markanızın bilinirliği artarken geleneksel ticari düşünceden çıkarak dijitaldeki varlığınızı kanıtlayabilirsiniz. Bu da sizleri rakiplerinizden daha önde olmanızı sağlamaktadır.

İyi Bir Video Reklamı Nasıl Oluşturulur?

İyi bir reklam videosuna sahip olmak için alanında uzman olan gerekli eğitim ve tecrübelere sahip ekibimizden yardım ve teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...
Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
Call Now Button