yükleniyor

Sosyal Medya YönetimiKişisel hesabınızın ya da markanızın sosyal medyadaki varlığı yetersiz mi? Yeterince kullanıcıya ve potansiyel müşterilerinize ulaşmakta güçlük mü çekiyorsunuz? İzmir Medya bünyesinde bulunan sosyal medya uzmanlarının ve danışmanlarının hazırladığı profesyonel sosyal medya yönetimi hizmeti tam size göre. Sosyal medya fenomenleriyle çalışın, reklamlar ve viral reklamlarla sosyal medya hesaplarınızın, ürünlerinizin ve markanızın bilinirliğini arttırın. Kaliteli içerikler, etkinlikler ve görsellerle zenginleştirilmiş paylaşımlar sayesinde daha fazla kullanıcıya ulaşın.


Profesyonel Hesap Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızı profesyonellere emanet edin. Sektörü analiz edip potansiyel ve mevcut takipçilerinize en kaliteli içeriklerle ulaşıyoruz. Çalışmaya dahil olarak etkinlikler düzenleyip kullanıcıların markanıza olan ilgisini arttırıyoruz. Çeşitli testler, çekilişler ve ilgi çekici yarışmalarla yeni kullanıcılara ulaşıp marka değerinizi arttırıp kullanıcıların sevgisini kazanıyoruz. 


 Sürdürülebilir İçerikler

İsminizin ya da markanızın hafızalardan silinmesini istemezsiniz. Bu yüzden sosyal medyada devamlılık önemlidir. Hitap ettiğiniz kitlenin ihtiyaçlarını araştırıp, öğrenip,     analiz ediyor, ardından size ve markanıza özel hazırlanan içerik stratejileri sayesinde takipçilerinizin beğenisini ve sadakatini kazanmanızı sağlıyoruz. Düzenli olarak özenle   yapılan paylaşımlar sayesinde, sizin ve markanızın mevcut takipçilerinizin ve potansiyel takipçilerinizin karşısına çıkmasını sağlıyoruz. Rakip ve Gündem Analizi

Rakiplerinizi ve gündemi analiz edip, her zaman bir adım önde olmanızı sağlıyoruz. İnsanlar bugün neler hakkında konuşuyor? Yarın nelere ilgi duyacaklar? Rakiplerinizin bu konudaki çalışmaları neler? Tüm bunlar tarafımızca analiz edilip bunlar hakkında içerik oluşturulduğunda, daima en önde olacaksınız.


Firmalar İçin Sosyal Medya Reklamcılığı

Bildiğiniz gibi iş dünyasında gelişmek sonu gelecek bir olay değil, daima devam eden bir süreçtir. Yeni insanlara ulaşma ihtiyacınızı anlıyoruz ve buna yönelik aksiyonlar alıyoruz. Reklamcılık ve dijital pazarlama sektörüne yıllarını vermiş uzmanlarımız sayesinde markanıza ilgi göstermeyen kullanıcılara reklam göstererek sonuç alamamak tarih oluyor. Kullanıcılar markanıza ihtiyaç duyduğu anda, çözümü sizde bulacaklar.
Detaylı analizler sonucunda hedef kitlenizi ve isteklerini saptıyor,
mutlak verimlilikle çalışıyoruz.Çözüm Odaklı Reklamcılık

Şüphesiz en güzel reklam viral reklamdır. Akılda kalıcı ve ikna edicidir. İş ortağımız olan milyonlarca takipçili sosyal medya fenomenleriyle markanızın ya da isminizin tanıtımını yapıyoruz. Optimum geri dönüşler için kullanıcıyı rahatsız etmeden akılcı reklam stratejileri oluşturuyoruz.

PR Yönetimi

Sizin ve markanızın hakkınızda algı oluşturup insanların sempatisini kazanıyoruz. Sosyal medyada dolaşan dedikodulardan ve itibarınızı zedeleyecek yorumlardan haberdar olup anında müdahale ediyoruz. Bu olumsuz içerikleri hasıraltı edip, hakkınızdaki olumlu içeriklerden insanların haberdar olmasını sağlıyoruz.  


Detaylı ve Şeffaf Raporlama

Sosyal medya hesaplarınızın bizim himayemizde kaldığı müddetçe kaç yeni takipçi kazandığı, hangi kitlelere ulaştığı, sosyal medyadaki varlığının ne kadar geliştiği, nelerin iyileştirilebileceği ve nelerin değiştirilmesi gerektiği konusunda size detaylı raporlar ve öneriler sunuyoruz. 

Hizmet Verdiğimiz Sosyal Medya Platformları


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!