SİZİ ARAYALIM

Fotoğrafçılık çok geniş kapsamlı bir alandır. Yeteneğe, malzemeye ve çekim tarzına göre fotoğraf çekimi farklılıklar gösterir. Fotoğrafçı, her gün bir önceki güne göre bir adım öne ve hep yeni bir şeyler öğrenerek ilerler. Gözün bakmak ve görmek arasındaki farkını bilmek, fotoğraf çekimi alanında uzmanlaşmanın kategorilerini belirler. Bizler son teknoloji ekipmanlar ile ürün ve lansman çekimlerinizde uzman kadromuz ile her daim bir adım arkanızdayız

Ürün Tanıtımı

Ürünlerinizin özelliklerini hedef kitlenize detaylı olarak sunabilmeniz için, ürün tanıtımı çekimi son derece önem taşır. Müşterilerinize, müşteri potansiyeli olan firmalara erişebilmeniz ve şirketinizin büyümesi için en uygun iletişim aracıdır.

Ürün tanıtımı için hedef kitle son derece önemlidir. hedef kitle için renk kodları, tasarımlar, mekan, kullanılan teknolojik malzemelerin, yaş ve cinsiyet kriterlerinin özenle analiz edilmesi ve bu doğrultuda ürün tanıtımının yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde hedef kitle üzerinde etki uyandırmayan ürün tanıtımları başarısız ve zaman kaybı olarak görülmektedir. Bizler hedef kitlenizi ve ürünlerinizin özelliklerini ön plana çıkararak harika kareler yakalayarak gelirlerinizi arttırmak için buradayız.

Lansman Çekimi

Toplantı, lansman, açılış gibi organizasyonlarınızda yapılacak olan lansman çekimi mekanın veya işin kalitesini profesyonel bir şekilde yansıtmanın en iyi ve en sağlam yoludur. Firmamızın bünyesinde yer alan lansman çekimleri için özel olarak hazırlanmış profesyonel fotoğrafçı kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin lansmanlarında harika kareler yaratmaya özen gösterdiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Sizin bu özel ve önemli günlerinizde yanınızda olup lansman çekimlerinizi biz yapmak isteriz.İzmir Medya Fotoğrafçılık departmanımız işini iyi yapan, iş odaklı bir çalışma disiplini olan, ilginç ve yaratıcı fikirleri, müşteri bazlı istek ve arzuları da dikkate alıp, program ve projeler üreten, en uygun bütçelendirmeler yapan, alışılmış olanın ötesinde, sıradışı uygulama ve önermelerle fark yaratma beceri ve yeteneklerine sahip Profesyonel bir ekibiz.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...
Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
İzmir Medya
WhatsApp ile gönder