SİZİ ARAYALIM

Gelişmiş Haber Yazılımı

Yılların tecrübesi ve birikimi ile İzmir Medyanın yeni geliştirdiği, yüksek performanslı, seo uyumlu, en gelişmiş haber yazılımı!

Haber Yazılımı Scriptinde Yüksek Performans

Haber yazılımı, günümüzde tecrübeli ve yüksek performansa sahip haber scriptlerine ulaşmak çok daha kolay bir hâle gelmiştir. Haber yazılımı scriptlerinden en çok lider markalar yararlanmaktadır.

Söz konusu unsurlar içeriklerin hem daha kaliteli olmasını hem de daha hızlı üretilmesini sağlar. Bunun için ilgili firmaların geliştirdiği yepyeni sistemler vardır. Kullanıcılar bu sistemlerden yararlanarak en üst düzey haber yazılımlarına sahip olabilirler.

Manşetlerde mutlaka görsel, üst spot ve alt açıklama yazısı yer almaktadır. Manşetler, haber yazılımlarının en önemli parçasıdır. Bu sebeple gelişmiş manşet sistemleri tercih edilir. Ana manşetlerde herhangi bir Photoshop uygulamasına ihtiyaç yoktur.

Haber scriptleri sayesinde photoshop olmadan bile düzenleme ve tasarım yapmak mümkün hâle gelmiştir. Firmalar isteklerine göre manşetlerine özel renkler, yazı tipleri ve hizalamalar belirleyebilirler.

En iyi haber yazılımları için sitenin tasarımı ve eklentileri çok önemlidir. Bu sebeple bu tarz unsurlara dikkat etmek gerekir. Tasarım işlemlerinin özgür ruhlu insanlar tarafından yapılması ortaya çıkan ürünün kalitesini arttıracaktır. Bu durum doğrudan müşterilerinde dikkatini çekmektedir.

Özelliklerimizi Keşfedin!

Heyecan verici! Yeni nesil haber yazılımımız, benzersiz tarzı ve olağanüstü performansıyla öne çıkıyor. Şimdi, bu muhteşem yazılımın neler sunabileceğini birlikte keşfedelim!

Responsive Tasarım

Yeni sitenizi masaüstü ve mobil versiyonları ile birlikte kontrol edin.

Yüksek Performans

Google hız testlerinde üstün performans, hızlı sayfalarla sıra dışı deneyim.

Rüya Tabirleri

Popüler rüya tabirlerini ziyaretçilere direkt olarak ulaştırın

Şehir Sistemi

Gelişmiş şehir sistemi ile tüm illerin sayfalarını kontrol edebilir ve seo ayarlarını yapabilirsiniz.

Ekip Sistemi

Gelişmiş rol ve yetkilendirme sistemi ile tüm panel kullanıcılarının yapabileceği bütün işlemleri kontrol edebilirsiniz.

Yerel & Global Haber

Yerel haber modülü veya Türkiye bazlı bir şehir sistemiyle, tercihinize göre haberleri doğrudan kontrol edin.

Ajans Botları

İHA, DHA gibi abone olduğunuz veya BHA gibi ücretsiz haber ajanslarından gelen haberleri yayınlayın.

Kolay Reklam Yönetimi

Tüm reklamlarınızı kolayca ve verimli bir şekilde, hem mobil cihazlarda hem de masaüstünde yönetebilirsiniz.

Astroloji Modülü

Ziyaretçilerinize günlük, haftalık, aylık burç yorumları ve astrolojik bilgilerini sunun.

Etiket Sistemi

Özelleştirilmiş etiket sistemi sayesinde sınırsız etiket oluşturabilir ve birbirlerine bağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

İçeriklerinizi sosyal medya ile güçlü bir şekilde bütünleştirerek, daha geniş bir kitleye ulaşma imkanını elde edin.

Köşe Yazarları

Sitemdeki kullanıcılarınızı köşe yazarı olarak güncelleyebilir veya yeni kişiler oluşturabilirsiniz.

Kolay Yönetim Paneli

Her seviyeden kullanıcının kolayca kullanabileceği basit yönetim paneli.

Gelişmiş SEO Ayarları

SEO desteğiyle, Google ve diğer arama motorlarıyla uyumlu içerikler oluşturarak web sitenizin görünürlüğünü artırır.

Gazete Manşetleri

Günlük gazetelerin popüler manşetlerini otomatik olarak her gün ziyaretçilere doğrudan ulaştırın.

Kategori Sistemi

Sınırsız kategori açabilir, açılan tüm kategorileri dilediğiniz gibi düzenleyip seo uygunluklarını kontrol edebilirsiniz.

100% Memnuniyet

Kullanıcı deneyimi, performans ve sade tasarımlar ile %100 memnuniyet.

Yüksek Kapasiteli Sunucu

Verilerinizi yüksek güvenlik altında tutarak güçlü sunucularımızla, ziyaretçi yoğunluğu sitemizi etkilemesin!


özellikler

Kategori Oto RSS Sistemi

Özelleştirilebilir Reklam Sistemi

Gelişmiş Yetkilendirme Sistemi

Gelişmiş Üye Sistemi

Üye Tabanlı Dosya Sistemi

Ortak Dosya Sistemi

Gelişmiş Haber Ekleme Modülü

Gelişmiş Önbellek Sistemi

Gelişmiş Etiket Sistemi

Güçlü SEO Altyapısı

Astroloji Modülü

Sınırsız Sayfa Sistemi

Gelişmiş Sitemap Sistemi

Google News İçin Sitemap XML Sistemi

Google Recaptcha V3

Haber Link Kontrol Sistemi

Güçlü Önyüz Tasarımı

Özelleştirilebilir Footer Sistemi

Gelişmiş Haber Arama Sistemi

Sınırsız Haber Sistemi

Gelişmiş SEO Sistemi

Oto Webp Çevirici Sistemi

Canlı Resim Editörü

Özel RSS Sistemi

Rüya Tabirleri Modülü

Gazete Manşetleri Modülü

Haber Bot Modülü

Otomatik Küçük Resim Oluşturucu


hABER YAZILIMI

IDEAL PAKET

HEBER YAZILIMI

SUPER PAKET

HABER YAZILIMI

PREMIUM PAKET

Haber Sitesi Yazılımı – En İyi – Profesyonel – Hızlı Scriptler

Haber yazılımları yapılırken farklı program dilleri kullanılır. Scriptin en iyisini, hızlısını ortaya koymak için profesyonel bir kadro gerekir.

 

PHP ve Profesyonel Haber Yazılımı Nasıl Yapılır?

PHP kavramını nesne yönelimli bir programlama dili olarak tanımlamak mümkündür. PHP, yazılım geliştiriciler arasında oldukça popülerdir. Söz konusu terim HTML içine gömülebilen, web tabanlı bir dildir.

PHP’nin geniş bir kullanım yelpazesine sahip olduğunu ve genel amaçlı bir dil olduğunu söyleyebiliriz. İlgili terim e-ticaret sitelerinde ve hatta CRM sistemlerinde bile kullanılabilmektedir.

PHP’nin oluşturulma amacı sunucu taraflı iletişimlerle alakalıdır. PHP’yi diğer dillerden ayıran pek çok özelliği vardır. Bunlardan biri direkt olarak sunucu taraflı iletişimler için tasarlanmış olmasıdır.

PHP bu tarz özellikleriyle JavaScript gibi dillerden ayrılmaktadır. JavaScript genel olarak kullanıcı tarafında çalışan bir dildir. Fakat PHP’de bu tarz bir durum söz konusu değildir. PHP’nin bu kadar popüler olmasını sağlayan temel unsur sunmuş olduğu avantajlardır.

Sahip olduğu avantajlardan biri ise açık kaynak kodlu olmasıdır. Bu özelliği PHP’nin yaratıcılığı, gelişimi ve eğitimi desteklemesini sağlar. Ayrıca bu özellik sayesinde herhangi bir sorun oluştuğu zaman daha kolay çözüm bulunmaktadır.

PHP’yi web tasarımı ve programlama gibi pek çok alanda kullanmak mümkündür. PHP yazılım dilinin kullanım yelpazesinin geniş olması esnek yapısından kaynaklanmaktadır. PHP genel olarak en çok Google Chrome ve Firefox gibi arama motorlarının geliştirilmesinde kullanılmaktadır. Aynı zamanda kullanıcı etkileşimine izin veren web sitesi geliştirilmesinde de kullanılmaktadır.

ASP Haber Yazılımı ve HTML Haber Portalları

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ortaya çıkan kavramlardan biri ASP kavramıdır. Söz konusu kelime web alanında kullanılmaktadır. ASP’nin kullanım alanı oldukça geniştir. Yazılımlar web sayfalarının oluşturulmasına ve geliştirilmesine yardımcı olur. İşte bu yazılımlardan biri de ASP’dir.

Yazılım formatı geliştirmek denildiği zaman insanların aklına gelen ilk etken ASP’dir. Söz konusu terim aynı zamanda bir programlama dili olarak da kullanılır. Amacı ise dinamik web sayfaları ve uygulamaları oluşturmaktır.

HTTP kullanım alanları için geliştirilmiş olan pek çok yazılım türü vardır. Bunlardan biri de ASP yazılımıdır. ASP kullanıcılara internet ortamında web sayfaları üzerinde çeşitli avantajlar sunmaktadır.

ASP yazılımlarının dışında HTML haber yazılımları da kullanıcılara çok büyük avantajlar sunmaktadır. Bunlardan biri kullanıma hazır Premium web siteleridir. SEO Optimizasyonu da HTML yazılımlarının sunduğu avantajlar arasında yer almaktadır.

Ayrıca HTML kullanıcılara stok görüntüler de sunmaktadır. Kullanıcılar istedikleri kadar stok görüntüye sahip olabilirler. HTML şablonları sahip oldukları özelliklere göre Bootstrap 5 çerçevesiyle oluşturulabilir.

Kullanıcılara sunulan bütün HTML yazılımlarında 404 hata sayfası, 4 benzersiz ana sayfa ve sıkça sorulan sorular gibi bölümler bulunmaktadır. Aynı zamanda fotoğraf galerisi ve video galerisi de mutlaka şablon öğeleri arasında yer alır. HTML, sahip olduğu özellikler ile yazılımları bir üst seviyeye taşımaktadır.

 

Hazır Haber Yazılımlarının Sunduğu Avantajlar

Hazır haber yazılımlarının sunmuş olduğu pek çok avantaj vardır. Bunlardan biri gelişmiş eklenti sistemidir. Gelişmiş eklenti sistemi sitelerin bütün detaylarıyla sistemde kolaylıklar sunmaktadır. Söz konusu sistemde haberlerinize çoklu kategori eklemeniz mümkündür.

Ayrıca eklediğiniz haberleri de tercihinize göre özelleştirebilirsiniz. Hazır haber yazılımları sayesinde sosyal medyada daha aktif olmak mümkündür. Bu sayede sitenizle sosyal medyayı bütünleştirebilirsiniz.

En İyi Haber Scripti ve Özellikleri

Haber scriptleri ve haber yazılımları her kesimden insanın kolaylıkla kullanabileceği yönetim panelleridir. Kolay yönetim özelliği sayesinde işlemler çok daha hızlı bir şekilde tamamlanabilir. En iyi haber scriptleri site yöneticilerine blok sıralama avantajı sunar.

Bu özellik sayesinde yöneticiler siteye ekledikleri bütün öğeleri istedikleri gibi sıralayabilir ve düzenleyebilirler. Bu durum tasarımın daha özgün ve güçlü olmasını sağlar. Haber scriptleriyle SEO uyumlu bir siteye sahip olmanız daha kolay bir hâl almaktadır.

Haberlerin SEO uyumlu yani özgün olması bir site için en önemli etkendir. Ayrıca söz konusu özellik sayesinde arama motorlarıyla uyumlu içerikler üretebilirsiniz. Diğer taraftan haberleriniz için istediğiniz manşeti tercih edebilirsiniz.

Farklı tarzda haberler için geliştirilmiş birbirinden farklı pek çok manşet bulunmaktadır. Dilediğiniz manşeti tercih ederek haberlerinizin daha dikkat çekici olmasını sağlayabilirsiniz.

 

En Güzel Haber Scripti
En güzel haber scriptleri çoklu tasarım seçenekleri sunmaktadır. Bu seçenekler sayesinde yöneticiler birbirinden farklı pek çok alanda diledikleri tasarımları kullanabilirler. Bu alanlardan bazıları foto galeri, video galeri ve yazarlardır.

Aynı zamanda yöneticiler sitelerine ekledikleri bütün reklamları tablet, telefon gibi mobil cihazlardan ve masaüstünden kolaylıkla yönetebilirler. Bu şekilde reklamlar üzerinde değişiklik yapmak ve reklamı kaldırmak mümkündür.

En güzel haber scriptlerinde sitenin kalitesini belirleyen diğer bir etken ise font ve renk seçenekleridir. Bu şekilde sitenizin kurumsal çizgisini belirleyebilirsiniz. En güzel haber scriptlerinde veri güvenliği oldukça önemlidir.

Veri güvenliğini tesis etmek amacıyla uygulanan yedekleme sisteminde günde iki kere yedekleme yapılmaktadır. Bu yedekleme işlemi sayesinde veriler sonsuza kadar güvende kalır.

 

WordPress Haber Yazılımı İle Mega ve Net Haber Yazılımı Arasındaki Benzerlikler

WordPress haber temaları gazete ve dergilerin internet sitelerinde kullanılmaktadır. Söz konusu bu temalar haber ve dergi siteleri tarafından sıklıkla kullanılır. Fakat kullanım sadece haber ve dergi siteleri ile kısıtlı değildir. Diğer haber yazılım türlerine göre daha ucuz fiyata satılır. Ücretsiz versiyonlarını da bulabilmek mümkündür.

Aynı zamanda moda, Online satış ve e-ticaret gibi alanlarda içerikler paylaşan sitelerde bu temaları kullanmaktadır. WordPress haber temalarından bazıları NEWSPAPER, GOODLİFE ve SOLEDAD’dır. NEWSPAPER, wordpress haber temaları arasında yer alan en popüler haber temasıdır.

En çok Online gazetelerde, Online dergilerde ve kişisel bloglarda kullanılır. NEWSPAPER’ın haber odaklı gazeteler için birebir uyumlu olduğunu söyleyebiliriz. GİLLİON ise çok çok sayıda başlık, slider ve gönderi stili bulundurmaktadır.

Net haber yazılımı ve Mega haber yazılımı da hemen hemen benzer özelliklere sahiptir. Fakat net haber yazılımının olayları biraz daha basit ve sade anlattığını söyleyebiliriz. Burada amaçlanan şey haberleri herkesin anlayabileceği şekilde aktarmaktır. Mega haber yazılımı ise özellikleriyle net haber yazılımından ayrılır ve wordpress yazılımına benzer.

Demo Talep Formu

Yazılımın kontrol panelini incelemek için talep formunu doldurun ve yetkili ekibimiz sizi panel ile ilgili bilgilendirsin.

    ♫ ♩
    ♯ ♪
    Call Now Button