SİZİ ARAYALIM

İzmir E-Ticaret Site Tasarımı

Web Site tasarımı, ziyaretçilerinize çekici gelmesi gerekir. Ancak bir e-Ticaret web sitesi olarak, aynı zamanda işlevsel ve dönüşümler için optimize edilmiş olması gerekir. Duyarlı e-ticaret web sitesi tasarımı, web sitenizin  öğelerinin ziyaretçinin cihazına göre otomatik olarak ayarlanacağı bir geliştirme yaklaşımıdır.

Çevrimiçi ortamda başarılı olmanızı ve büyümenizi sağlayan e-ticaret ekibiyiz.

E-ticaret artık durmayan bir hızla büyümeye devam ederek fiziksel satışların çok ötesine geçmiş durumda. Yurtdışında da çokça örneğine rastladığımız bu format ülkemizde de bir hayli ilgi görüyor. Ürünlere internet sitesi üzerinden sipariş vererek ulaşmak, fiziksel olarak gidip satın almak yerine kargo ile ayağımıza kadar gelmesi, özel indirimler ve kıyaslama şartlarıyla karşılaşmamız verimliliği arttıran önemli kriterlerdendir. E-ticaret sitesi tasarımı ise bu ilginin artmasıyla beraber daha da ön plana çıkan bir faktöre dönüştü.

 

Hemen İzmir Medya Teknoloji A.Ş ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek seviyede profesyonel bir web tasarım çözümü bulabilirsiniz. Özellikle güncel olarak sorunsuz bir altyapı kullanılması, güvenilirlik hissini uyandıran bir web site tasarımı, kullanıcı deneyimini üst noktaya çıkaran modülleri ile satış amaçlanmalıdır. Diğer kurumsal web siteleriyle kıyaslandığında müşteri portföyünün daha da dikkat ettiği çok sayıda kıstasa rastlamak mümkündür.

 

Özellikle e-ticaret site tasarımı alışverişe yönlendirme noktasında bile önemli bir arz talep dengesi yaratabiliyor. Çok daha uygun fiyata, çok daha ulaşılabilir bir ürün yelpazesi olmasına karşılık sırf site tasarımından dolayı sonuca ulaşmayan siparişler analiz edilebiliyor. İşte bu yüzden de profesyonel bir hizmet almak ve kullanıcı dostu bir web site tasarımı tercih etmek projenin başarıya ulaşmasının en önemli kriteridir.

İzmir Medya e-ticaret sitesi tasarımı için en önemli kriterler tabii ki entegrasyondur. Çünkü kurumsal ya da bireysel bir web sitesi söz konusu olduğunda akla bile gelmeyecek detaylar e-ticaret sitelerinin mihenk taşları olarak ele alınabilir. Bu tümüyle başarılı bir entegrasyon çalışmasının ürünü olmalıdır. Kullanıcının tüm taleplerini kolayca gerçekleştirecek, responsive tasarımla gerek masaüstü gerekse mobil cihazlarla bütün işlevsel özellikleri kullanmaya sevk edecek bir web sitesi olmalıdır.

Güçlü bir e-ticaret web site tasarımı, çevrimiçi perakende işinizin temeli olarak hizmet eder ve çevrimiçi mağazanızın kârlılığını en üst düzeye çıkarmak için en son teknolojiyi kullanmanın önemini kavrar.

E-Ticaret çözümlerimiz, çevik ve tamamen özelleştirilebilir kalırken standart özellikler ve işlevsellik açısından en iyisini sunar. Ekibimiz, temelden özel işlevler geliştirebilir, birden çok kaynaktan veri çekebilir, marka ve e-ticaret hedeflerinize uygun bir çözüm oluşturabilir.

001

Kredi kartı entegrasyonu bir e-ticaret web sitesi için olmazsa olmazlar arasındadır. Aynı zamanda sipariş ekranı dahil olmak üzere kredi kartı bilgilerinin girildiği tüm alanlarda şifrelenmiş bağlantılarla kullanıcıya güven verilmelidir.

Ödeme ve Kredi Kartı İşlemleri

İster basit bir satın alma işlemine ister özelleştirilmiş bir ödeme sürecine ihtiyacınız olsun, geliştirme ekibimiz ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Ayrıca birçok standart e-ticaret ödeme işlemcisiyle entegreler oluşturur ve özel ödeme ağ geçidi entegrasyonları yapabiliyoruz.

002

N11 / TRENDYOL / HEPSİ BURADA /EPT AVM VE TÜM PAZARYERLERİ Entegrasyonları

Web sitenizi diğer 3. taraf hizmetlerle entegre ediyoruz. Bu entegrasyonlar, verileri senkronize etmeye, gerçek zamanlı veri sağlamaya ve web sitenizin kullanıcılarına mümkün olan en iyi deneyimi sunmaya yardımcı olacaktır.

Mevcut konuma göre ve sektörün gerekliliklerine bağlı olarak çeşitli pazaryerleri ile entegre çalışan bir sistem kullanılmalıdır. Günümüzde kullanıcıların çok büyük bir çoğunluğu internet alışverişlerini Hepsiburada, Gittigidiyor, Trendyol ve N11 gibi majör e-ticaret sitelerinden yapıyor. Dolayısıyla lokal bir e-ticaret siteniz olsa dahi bu pazaryerleriyle entegrasyonu tamamlanmış olması gerekir.

004

SEO Dostu Geliştirme

Ürün ve Veri İçe Aktarma

Mevcut ürün verilerini, müşterileri veya sipariş geçmişini gözden geçirmek, genellikle tamamlanan veri içe aktarmalarının yalnızca birkaç örneğidir. Taşınması gereken veriler veya kapsamın boyutu ne olursa olsun, bu görevleri yönetmede oldukça deneyimliyiz.

Ürün ekleme, listeleme, kargo ve ödeme süreçleri, stok ve benzeri tüm kalemleri kontrol edebileceğiniz, herhangi bir sorun yaşamadan analizini yapabileceğiniz bir CMS olması şart. İçeriklerin güncellemeleri, takipleri ve sipariş durumunda operasyon süreçlerini izlemek mümkün olmalıdır.

Yalnızca e-ticaret sitesi tasarımı ile doğrudan satışa başlamak müşteri potansiyelinize ulaşmadığınız sürece mümkün olmayabilir. Hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayacak temel etkenlerden birisi SEO yani arama motoru optimizasyonudur. Ayrıca internet reklamcılığı ile gerek sosyal medyada gerekse arama motorlarında daha büyük organik kitlelere erişim sağlayabilirsiniz.

Profesyonel Bir Siteyle Hemen E-Ticarete Başlayın

İzmir Profesyonel e-ticaret sitesi tasarımı için önemli pek çok kriter bulunur. Hazır sistemler her ne kadar anında başlamanız için size bir fırsat sunuyor olsa da bunun yanında bazı aksaklıkları yaşamanıza sebebiyet verebilir. Hemen hemen herkesin dikkatini çekebilecek, diğer pazaryerleri ile entegre edilmiş, ödeme güvenliği ve sipariş takibini kolayca yapmayı mümkün kılan web sitelerine ihtiyaç duyulur. İşte bu yüzden de uzman bir ekip tarafından tasarlanan, tüm teknik standartları sunabilen bir web sitesine ihtiyacınız var.

 

Özellikle ödeme yapılan, bir ürün ya da hizmetin direkt olarak satışının gerçekleşeceği web sitelerinde SSL sertifikası dahil pek çok güvenlik adımının tamamlanmış olması gerekmektedir. Organik olarak arama mortolarından elde edeceğiniz organik kitlenizi satışa yönlendirmek için aynı zamanda bu güvenlik adımlarını ön plana çıkarmanız şarttır. Yine reklamlarla size ulaşan müşteri potansiyeli olan hedef kitlenizi direkt olarak satışa yönlendirmek için İzmir Medya web tasarım hizmetleri ile birlikte danışmanlık servislerinden de faydalanabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Nedir?

İnternet aracılığı ile online ticaret yapılmasına olanak tanıyan web siteleridir. Son dönemlerde yaygın olan E-Ticaret , hem karlı hem de dijital alanda olması kitleye kolay erişilebilir olması açısından avantajlıdır.

E-Ticaret Tasarımı Neden Önemlidir?

Öncelikle satış yapılabilmesi için kullanıcı dostu tasarıma sahip olmalıdır. Fiziksel bir mağaza görünümü ve özellik çeşitliliğine sahip olması gerekmektedir. Bu da tasarımın önemli olduğu anlamına gelmektedir.

Tasarımlar Hazır Mı , Özel Tasarım Mı Tasarlıyorsunuz?

beğenmiş olduğunuz hazır bir tasarım var ise o tasarımı da uyarlayabilmekteyiz fakat genel anlamda her müşterimize ve her sektöre uygun olarak farklı özel tasarımlar hazırlamaktayız.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
Call Now Button