SİZİ ARAYALIM

E-Ticaret Site Tasarımı

Web Site tasarımı, ziyaretçilerinize çekici gelmesi gerekir. Ancak bir e-Ticaret web sitesi olarak, aynı zamanda işlevsel ve dönüşümler için optimize edilmiş olması gerekir. Duyarlı e-ticaret web sitesi tasarımı, web sitenizin  öğelerinin ziyaretçinin cihazına göre otomatik olarak ayarlanacağı bir geliştirme yaklaşımıdır.

Çevrimiçi ortamda başarılı olmanızı ve büyümenizi sağlayan e-ticaret ekibiyiz.

Güçlü bir e-ticaret web site tasarımı, çevrimiçi perakende işinizin temeli olarak hizmet eder ve çevrimiçi mağazanızın kârlılığını en üst düzeye çıkarmak için en son teknolojiyi kullanmanın önemini kavrar.

E-Ticaret çözümlerimiz, çevik ve tamamen özelleştirilebilir kalırken standart özellikler ve işlevsellik açısından en iyisini sunar. Ekibimiz, temelden özel işlevler geliştirebilir, birden çok kaynaktan veri çekebilir, marka ve e-ticaret hedeflerinize uygun bir çözüm oluşturabilir.

001

Ödeme ve Kredi Kartı İşlemleri

İster basit bir satın alma işlemine ister özelleştirilmiş bir ödeme sürecine ihtiyacınız olsun, geliştirme ekibimiz ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Ayrıca birçok standart e-ticaret ödeme işlemcisiyle entegreler oluşturur ve özel ödeme ağ geçidi entegrasyonları yapabiliyoruz.

002

N11 / TRENDYOL / HEPSİ BURADA /EPT AVM VE TÜM PAZARYERLERİ Entegrasyonları

Web sitenizi diğer 3. taraf hizmetlerle entegre ediyoruz. Bu entegrasyonlar, verileri senkronize etmeye, gerçek zamanlı veri sağlamaya ve web sitenizin kullanıcılarına mümkün olan en iyi deneyimi sunmaya yardımcı olacaktır.

004

SEO Dostu Geliştirme

Şirket içi SEO ekibimiz bizi ülkenin bir numaralı e-Ticaret SEO hizmet sağlayıcısı yapıyor. Pazarlama uzmanlarımız, lansmanınızın sorunsuz olmasını ve sıralamaların korunup yükseltilmesini sağlamak için projenize baştan sona dahil olacaklardır.

Ürün ve Veri İçe Aktarma

Mevcut ürün verilerini, müşterileri veya sipariş geçmişini gözden geçirmek, genellikle tamamlanan veri içe aktarmalarının yalnızca birkaç örneğidir. Taşınması gereken veriler veya kapsamın boyutu ne olursa olsun, bu görevleri yönetmede oldukça deneyimliyiz.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
İzmir Medya
WhatsApp ile gönder