SİZİ ARAYALIM

Bu Fırsatı Kaçırma!

Kısa süreliğine tüm paketlerimizde %25 indirimi kaçırmayın...

E-Ticaret Yazılımı Hizmeti

İzmir Medya ile kendi işinizi kurup para kazanmak ister misiniz?

Kolay E – ticaret yazılımı hizmeti ile işlerinizi dünya çapında geliştirip ticaretinizi kaliteli , özgün ve kolay yollarla yapmanızda sizlere destek oluyoruz. Sitenizin ve müşteri kitlenizin beklentilerini belirliyor, satışı yapılacak ürünleriniz en çarpıcı şekilde nasıl görünür , alışveriş yapılırken müşteri için kullanım kolaylığı nasıl sağlanır gibi sorular ile başlayıp sizin istekleriniz doğrultusunda aklınızdaki sanal mağazanızı oluşturuyoruz.

İzmir Medya, E– ticaret yazılımı ile ticaretteki yerinizi hazırlıyor ve sizi işinizin başına geçiriyoruz. Size fiziksel bir mağazadan daha değerli bir E-ticaret mağazası sunuyoruz. Siz daha E-ticaret yazılımı için İzmir Medya’nın fırsatlarından yararlanmadınız mı ? Hemen iletişime geçin…


özellikler

Yıllık Yenileme Ücreti

Canlı Yazılım Eğitimi

Ücretsiz SanalPOS

Web Alanı

Trafik (Bandwith)

Kurumsal E-Posta

Ücretsiz SSL Güvenliği

DDOS Saldırı Güvenliği

Yedekleme Hizmeti

Gelişmiş Sipariş Yönetimi

Sipariş Limitlendirme

Gelişmiş Ürün Yönetimi

Kategori Yönetimi

Marka Yönetimi

Gelişmiş Ürün İşlemleri

Ürün Yorumları

Kategori Güncelleme

Gelişmiş Ürün Güncelleme Sistemleri

Sepet İndirimi Özelliği

E-Posta Bülteni

Gelişmiş SEO Sistemi

Çoklu Ödeme Yöntemi

Banka Havale/EFT Yöntemi

İyzico Sanalpos Entegrasyonu

PayTR Sanalpos Entegrasyonu

Sipay Sanalpos Entegrasyonu

Hediye Çeki Özelliği

Stok Alarmı Özelliği

Ürün Tavsiye Etme

Ürün Karşılaştırma

Fiyat Alarmı Özelliği

Dinamik Ürün Görseli

Trendyol Entegrasyonu

Hepsiburada Entegrasyonu

N11 & N11PRO Entegrasyonu

Çiçek Sepeti Entegrasyonu

Akakçe Entegrasyonu

PTTAVM Entegrasyonu

Amazon Entegrasyonu

Modanisa Entegrasyonu

Flo Entegrasyonu

Morhipo Entegrasyonu

Beymen Entegrasyonu

Teknosa Entegrasyonu

Vidyodan Entegrasyonu

Vodafone Entegrasyonu

Fulfillment Entegrasyonları

Hızlı Esnaf Entegrasyonları

Mobil Depo Otomasyonu

AliExpress Entegrasyonu

Joom Entegrasyonu

Etsy Entegrasyonu

Wish EntegrasyonuTEMEL PAKET

29.625 ₺

39.500 ₺

ORTA PAKEt

65.625 ₺

87.500 ₺

PREMIUM PAKET

82.125 ₺

109.500 ₺

OZEL PAKET

96.375 ₺

128.500 ₺

KURUMSAL PAKET

112.125 ₺

149.500 ₺

E-TİCARET NEDİR?

Mal alım satım veya alıcı ile satıcı arasındaki ticaretin elektronik ortamda yapılmasına E-ticaret denir. Alıcı ve satıcının yüz yüze gelmesine gerek kalmadan dijital ortamda yapılan ticaret şekli olarak da tanımlayabiliriz. İnternet üzerinden yapılan araç kasko ve sigortası buna en uygun örnek ticaret şeklidir. Taraflar yüz yüze gelmeden dijital ortamda sigortasını ödeyebiliyor ve karşılığında gerekli poliçe evraklar tarafınıza yine elektronik ortamdan yollanıyor.

Son yıllarda hemen hemen herkesin yoğun ilgi odağı olan E-ticaret alıcı tarafların işini kolaylaştırdığı gibi satıcı taraflarının da müşteri kitlesini arttırarak daha fazla kazanç sağlamasına büyük katkı sağlamıştır.

Büyük, küçük ve orta ölçekli tüm işletmeler için de oldukça ideal bir ticaret yöntemidir. Küçük ve orta ölçekli işletmeler mevcutlarındaki satış ağının dışına çıkarak daha geniş kitlelere ulaşım sağlayarak satışlarının ve doğru orantıdaki kazançlarının artmasına neden olur.

E-ticaret yapmanın pek çok farklı alternatif yolu olduğu biliniyor. Bunun en bilinir yollarından birisi ise tabii ki mevcut pazaryerlerini tercih ederek satış yapmaktan geçiyor. Ancak sektörde farklı konumlanmak isteyen her markanın kendisine ait özel bir e-ticaret yazılımı kullanmak istemesi normaldir. Ki zaten müşteriler üzerinde yaratılacak olan kurumsal kimlik, marka bilinirliği ve aynı zamanda müşteri sadakati için de bu gibi unsurlar fazlasıyla önemlidir. Doğal olarak e-ticaret için başarıya giden yollardan birisi de buradan geçmektedir.

Bunu daha profesyonel bir şekilde sunabilmek ise başarının yarısı olarak nitelendirilebilir. Çünkü insanların güvenilirliğe olan bakış açısı e-ticaret için en önemli noktaya dönüşüyor. Mesela İzmir Medya e-ticaret yazılımı konusunda tamamıyla güvenilirlik odaklı bir hizmet sunuyor. Bu sayede tamamlanmış projelerin tümü söz konusu markaya değer katıyor. Kullanıcılar arasında da mevcut pazaryerlerinden alışveriş yapmak ile e-ticaret sitesi üzerinden alışveriş yapmak arasında bir fark gözlemlenmiyor. Direkt olarak kullanıcı tabanlı düşünüldüğünde bunun değerini anlamak mümkün.

Artık küçük ve orta ölçekli işletmeler dahi e-ticaret ile cirolarını yükseltmek ve aynı zamanda daha iyi bir marka bilinirliği yaratmayı tercih ediyor. E-ticaret yazılımları ise günden güne gelişen bir arayüz ve hizmet standardıyla bize sunuluyor.

Belirli paketler olarak tercih edilebilen ya da direkt olarak pazaryeri entegrasyonları ile de bir satış standardı yakalanabilir. Ne olursa olsun firmanın kendisine özel e-ticaret sitesinin bulunması kurumsallık açısından mühim bir detaydır.

E-TİCARETİN FAYDALARI:

 • Marka değerinizi oluşturmanızda ve kurumsallaşmanıza katkı sağlar
 • Tüm dünyada 7/24 açık bir mağazaya sahip olursunuz.
 • Perakende ticarete göre daha az maliyetlidir.
 • İş yükünüzü azaltarak maliyetin düşmesine gelirin artmasına neden olur.
 • Dünyanın neresinde olursanız olun her an müdahale edebileceğiniz bir işletmeye sahipsinizdir.
 • Maliyet ve stok bilgileri elektronik ortamda yer aldığından tedarikçi firmalar stok yapmak durumunda kalmazlar. Hangi üründen elinde kaç adet kalmış çok daha basit bir şekilde kontrolünü sağlayabilirler.
 • Çeşitli bankalarla yapacağınız anlaşmalar sayesinde müşteriye ödeme konusunda daha fazla imkan ve taksitlendirme kolaylığı sağlar.
 • E-ticaret yaparken büyük bir mağaza yada ofise ihtiyacınız olmaz. Bu da yine sizler için maliyetinizin azalması demektir.
 • internetin olduğu her alanda satışınızı yapabilirsiniz.

E-TİCARETİN AMACI :

Üreticilerin ticaret alanlarını daha kolay genişleterek daha fazla müşteri ağına en hızlı şekilde ulaşmasını sağlar. Bu süreçte ilk basamaktaki amacımız kazanç sağlamak olsa da yaptığımız ticarette başarı da çok önemlidir.

Hem kazanç sağlayıp hem de başarılı bir sanal mağazaya sahip olmak için sizlere SEO (search engine optimization) hizmetlerini satın almanızı ve mutlaka kullanmanızı tavsiye ederiz. SEO çalışması; mağazanızın ismi, ürünü, markası vb.. arama motoruna (Google, safari, yandex) yazıldığında öncelik sırasına göre sayfanın üst sıralarda olması demektir.

Biz İzmir Medya Teknoloji A.Ş ve profesyonel ekibimizle uzmanlıkla yönettiğimiz SEO paketlerimizi incelemenizi ve bu konu ile ilgili soru ve görüşlerinizi bildirmenizi isteriz.

E-Ticaret Entegrasyonları

E-ticaret yazılımı entegrasyonu bir noktada kurumların iş yükünü hafifleten bir unsura dönüşmektedir. Bu aynı zamanda müşterilere çok daha kolay bir biçimde ürüne ulaşma, alışveriş yapma ve müşteri memnuniyeti elde edilmesini sağlar. Yani bir bakıma e-ticaretin altın kurallarından birisi bu entegrasyondan geçer. Ki proje bazında düşünüldüğünde entegrasyon yalnızca pazaryerleri ile ya da müşterilere sunulan imkânlarla da sınırlı değildir.

Zaten internetten bir ticari faaliyetin gerçekleşebilmesi için güvenilir ödeme altyapıları, müşteride ilgi uyandıran bir tasarım, ürün çeşitliliği ve hız gibi stabil olan değerlere ihtiyaç duyulur. İzmir Medya e-ticaret yazılımı geliştirme noktasında bunların tümünü bir araya getiriyor. Doğal olarak müşterilerinin talepleri doğrultusunda hareket eden ekip eksiksiz bir proje ortaya koyuyor.

Ürün Sergileme

Üyelik

Sepete Ekleme

Sipariş Oluşturma

Online Ödeme Alma

Sipariş Takibi

Dilerseniz diğer pazaryerleri ile entegrasyonu sağlanmış, kredi kartı ile güvenli ödeme şansı sunan altyapılar tanımlanmış, tüm stok, kargo ve sipariş süreçlerini takip edeceğiniz masaüstü yazılımlarınız geliştirilmiş olarak hizmet alabilirsiniz. Bu hem firmanızın işleyişini kolaylaştıran ve size daha fazla kârlılık sağlayan bir standart yaratır hem de müşteri memnuniyeti ile birlikte marka bilinirliğinizi en üst noktalara çıkarır.

E-TİCARETTE NELERE İHTİYACIMIZ VARDIR:

E-ticaret yaparken gerekliliği olan bazı basamaklar vardır.

 • Güvenlik sertifikaları
 • Domain seçme ve Domain alımı
 • Sunucu
 • Hosting
 • Temel içerikler
 • SEO çalışmaları
 • Ödeme prosedürleri
 • Tasarım oluşturma
 • E-ticaret e özel yazılan yazılım elde etme
 • Yazılım kurulumu
 • Projelendirme
 • Temel içerik
 • İçerik desteği
 • Dijital pazarlama yöntemleri
 • Eklentiler
 • Kontrol paneli ve yönetim paneli eğitimi

E-ticaret yapmak ve bundan verimli bir şekilde başarı ile birlikte uzun soluklu  gelir elde etmek istiyorsanız;  Şirketimiz İzmir Medya Teknoloji A.Ş  E-ticaret yazılım ve hizmetlerinde uzman kadrosu ile sizlere en kaliteli hizmeti en kısa sürede ve  en verimli hali ile sunmaktadır.

E-Ticaret Yazılımın Avantajları ve Script Özellikleri

E-ticaret yazılımı – scripti, Günümüzde işletmeler satışlarını arttırabilmek ve kendilerini dünyaya tanıtabilmek için kendilerine ait e-ticaret sitesi oluşturma yoluna giderler. E-ticaret siteleri işletmelerin internet üzerinden satış yapabilmesini ve yeni bir pazar oluşturabilmesini sağlar.

Şirketler bu e-ticaret web sitelerini oluşturabilmek için e-ticaret scriptlerinden yardım alırlar ve bunların kullanımı günümüzde fazlasıyla yaygındır. İşletmeler tarafından çevrimiçi satışları arttırmak amacıyla tercih edilir. Bir işletmenin 21. yüzyılda internetten faydalanmadan ayakta kalması çok zordur.

E-ticaret yazılımını genel olarak bir şirketin internet ortamında ürün ve hizmetlerini satışa sunabildiği bir script olarak tanımlamak mümkündür. İşletmeler için sunduğu pek çok avantaj vardır. Bu yazılımlar web sitesi üzerinden ürünlerin görüntülenmesini, sipariş alınmasını, ödeme işleminin gerçekleşmesini ve ürünün teslim edilmesini sağlar.

Yani insanlar bu yazılımlar sayesinde kolaylıkla ürün araştırması yapabilir ve istedikleri miktarda sipariş verebilirler. E-ticaret yazılımları işletmelerin tedarik zinciri, stok yönetimi ve müşteri ilişkileri gibi konuları daha kolay yönetmesini sağlar. Bunun dışında kullanıcılar işletmeleri hakkındaki detaylı ve önemli bilgilere daha kolay ulaşabilirler.

Bu durum raporlama özelliği sayesinde mümkün hâle gelmiştir. İlgili sistem şirketlerin çevrimiçi ortamda daha aktif olmasını sağlar. Bu duruma bağlı olarak işletme satışlarında artış yaşanır. E-ticaret scriptlerinin birbirinden farklı pek çok özelliğe sahip olabilirler. Bu yazılımların kullanıcılara özel sundukları avantajlar da çeşitlilik gösterebilir. Bunun dışında yazılımlar işletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilirler. Bunun için ekstra bütçe ayarlanması gerekir.

Hazır E-Ticaret Yazılımı Nedir? Ne İşe Yarar? Kimler Kullanır?

 E-ticaret yazılımları nedir? Web sitelerinin, online ticarete uygun şekilde kodlanarak hazırlanmasıdır. Hazır e-ticaret yazılımları günümüzde en çok tercih edilen türlerdendir. Diğer türlerden farklı önceden tasarlanmış olmasıdır.

Ayrıca üzerine çeşitli özellikler eklenmiş bir elektronik ticaret yazılımı olma özelliğine sahiptir. Hazır e-ticaret scriptlerinin kullanılma amacı işletmelerin çevrimiçi mağazalarını kurmak ve yönetmektir. Bu tarz işlemlerin daha kolay yapılmasını sağladığı sektördeki herkes tarafından bilinmektedir.

Hazır yazılımlar farklı özelliklere ve avantajlara sahip olabilirler. Bunun dışında şirketin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmeleri de mümkündür. Özelleştirme işlemleri yalnızca yazılımın izni dâhilinde yapılabilir.

Ayrıca bu özelleştirme için belirlenmiş herhangi bir sınır yoktur. Yazılımın izin verdiği ölçüde istenildiği kadar özelleştirme yapılabilir. Hazır e-ticaret yazılımı e-ticaret altyapısı olan işletmeler tarafından kullanılabilir.

Hazır E-Ticaret Yazılımının Sahip Olduğu Özellikler

İşletmeler yazılımın sahip olduğu bütün özelliklerden faydalanabilirler. Yazılım web sitesinde bir mağaza kurmak isteyen kullanıcılar için hız konusunda büyük kolaylıklar sunar.

Fakat bunun dışında scripti kullanan işletmeler kişiselleştirmek istedikleri bazı bölümler için özel geliştirme işlemlerine başvurmak zorunda kalabilirler.

Hazır e-ticaret altyapısı satan şirketlerin bazıları kullanıcılarına büyük avantajlar sunarlar. Bunlardan biri web sitesi üzerinden ödeme alma özelliğidir. Bu durum web sitesi üzerinden alışveriş yapmak isteyen müşterilerin ürünleri satın almak için kredi kartını ya da diğer ödeme yöntemlerini kullanmalarını sağlar.

Bunun dışında yazılım sayesinde müşterilerinizin sorularına ve şikâyetlerine kolaylıkla cevap verebilirsiniz. Bu işlemler müşteri ilişkileri yönetimi bünyesinde yapılmaktadır. Bu işlemler işletmelerin müşteri memnuniyeti açısından daha başarılı olmasını sağlar.

Bu tarz özellikler ve avantajlar hazır e-ticaret yazılımının çeşitlerine göre değişkenlik göstermektedir. İşletmeler bu yazılımı kendi ihtiyaçlarına göre özelleştirebilirler.

Hazır e-ticaret scriptlerinin işletmelere sunduğu en büyük kolaylık ise hızlı ve kolay bir şekilde e-ticaret yapma imkânıdır.

Özel E-Ticaret Yazılımı (Scripti) Ne Demek?

Özel e-ticaret yazılımını hazır olandan ayıran pek çok özelliği vardır. Bunlar bir işletmeye özel olarak geliştirilirler. Yani işletmenin ihtiyaçlarına göre şekillendirilir ve oluşturulurlar.

Özel e-ticaret yazılımının hazır olanlara göre daha avantajlı olduğunu söylemek mümkündür. Bu durum uzmanlar tarafından sıkça dile getirilen bir husustur.

Özel e- ticaret yazılımının geliştirilme amacı tamamen müşteri isteklerini karşılayabilmektedir. Bu sebeple işletmeler bu yazılımlara istedikleri özellikleri ekleyebilirler. Bu konuda herhangi bir sınırlama ya da ölçü yoktur.

Bu gibi ayrıcalıkların dışında özel e-ticaret yazılımlarının beraberinde getirdiği dezavantajlar da vardır. En büyük dezavantaj geliştirilme sürecinin daha uzun ve daha maliyetli olmasıdır.

Hazır e-ticaret yazılımları şirketlere ortak özellikler içerdikleri ve ekstra özelliklere sahip olmadıkları için daha ucuz olurlar. Özel e-ticaret yazılımları ise tamamen bir şirkete ait özellikler içerdiği için daha pahalı olmaktadırlar.

Fakat bu pahalılıkla beraber yazılım şirketin daha ön plana çıkmasını ve tamamen müşterilere hitap etmesini sağlar. Bu sayede müşteri memnuniyeti en üst seviyeye çıkar.

Şirketler özel e-ticaret yazılımı oluşturma konusunda ne kadar özgür olduklarını düşünseler de para ve zaman gibi etkenler bu özgürlüğü kısıtlamaktadır. E-ticaret scripti konusunda özel yazılımların bu tarz dezavantajları olduklarını söyleyebiliriz.

Bunun dışında özel e-ticaret yazılımlarıyla ilgili bir diğer dezavantaj ise kaliteli bir yazılıma sahip olabilmek için fazlasıyla teknik bilgi gerektiğidir. Yani insanlara hitap eden kaliteli bir scriptin olmasını istiyorsanız ya işinin ehli biriyle çalışmanız ya da teknik bilgiler konusunda bilgi sahibi olmanız gerekecektir.

Diğer türlü yazılımınızın hazır scriptlerden pek fazla farkı kalmayacaktır. Teknik bilgiye sahip olmayan şirket yöneticilerinin dışarıdan destek alması gerekeceği için bu süreç daha maliyetli bir şekilde kapanacaktır.

Dışarıdan bakıldığında özel yazılımlar hazır yazılımlara göre çok daha avantajlı gözükse de para ve zaman açısından bazı sorunlar oluşabileceği için bu yazılımların o kadar da avantajlı olmadığını söyleyebiliriz.

Fakat maddi yeterlilik ve zaman açısından hiçbir sorunu olmayanlar için bu yazılımların oldukça avantajlı olduğunu söylemek de mümkündür. Bu kişiler hızlı bir şekilde sitelerini oluşturarak satış yapmaya başlayabilirler.

E-Ticaret Yazılımı Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

E-ticaret yazılımı seçerken dikkat edilmesi gereken pek çok husus vardır. En önemli konu ise işletmenin ihtiyaçlarını karşılayacak bir e-ticaret yazılımı seçmektir.

Fiyat ve zaman gibi unsurları bir kenara bıraktığımızda eğer ortaya çıkan e-ticaret sitesi şirketinizin ihtiyaçlarını karşılamıyorsa zamanınızı boşa harcamışsınız demektir.

Bu sebeple bu konu hakkında çok dikkatli olmak gerekmektedir. Bir yazılımın işletmenin ihtiyaçlarını karşılayabildiği anlamanın 4 farklı yolu vardır.

Tercih ettiğiniz yazılım sonucunda ortaya çıkan e-ticaret sitesi görüntü alabiliyor, size sipariş getiriyor, ödeme yapılmasını ve teslimat yapmanızı sağlıyorsa işletmeniz için uygun bir siteye sahipsiniz demektir.

İşletmenin büyümesinin dışında ölçeklenebilir olması da çok önemlidir. Bu duruma bir örnek olarak işletmenin ürünleri arttıkça yazılımın bu yükselişe ayak uydurması gerektiğini söyleyebiliriz.

Yazılım stok ve tedarik zinciri özelliği sayesinde artışa ayak uydurmayı başarabilir. E-ticaret yazılımı seçerken dikkat edilmesi gereken farklı bir husus ise müşteri memnuniyeti konusudur. Ortaya çıkan sitenin kullanıcı dostu olması gerekmektedir.

En iyi e-ticaret yazılımları müşteriler ürünleri sepete eklerken, sipariş oluştururken ve ödeme işlemini gerçekleştirirken bir sorun çıkartmayacak nitelikte olmalıdır. Profesyonel yazılımların kullanımının kolay olması müşteri memnuniyeti açısından çok önemlidir.

Profesyonel yazılımlarla ilgili bir diğer konu ise güvenliktir. Müşterilerin ödeme bilgilerinin ve kişisel bilgilerinin titizlikle korunması gerekir. Aksi takdirde siteye olan güveni zedeleyecek olaylar yaşanabilir. Bu sebeple yazılımın güvenlik için aldığı önlemleri kontrol etmek gerekir.

Günümüz dünyasında yazılımlar işletmeler için oldukça önemli olduğundan dolayı yazılımcının işletmeye vereceği ek desteklere de dikkat etmek gerekir. Örnek olarak yazılımcının yazılımı güncellemesi ve diğer sorunlar hakkında yardımcı olması gerektiğini söyleyebiliriz.

Yazılımla ilgili dikkat edilmesi gereken son konu ise ücretinin şirkete uygun olmasıdır. Şirketler bir e-ticaret sitesine sahip olmak için bütçelerini fazla zorlamamalıdır. İlk başta bu ortama basit yazılımlarla adım atıp sonradan profesyonel yazılımlara sahip olabilirsiniz. Bu sayede büyümeniz istikrarlı bir şekilde gerçekleşmiş olur.

Siz hayal edin biz kodlayalım.

E-Ticaret Yazılımı Nedir?

Firmaların internet üzerinden ürünlerini online satış olarak sunabildikleri web site yazılımlarının genel adlandırılmasıdır.

E-Ticaret Yazılımı Modülleri Nelerdir?

E-Ticaret yazılımları ; ürün sergileme , üyelik , sepete ekleme , sipariş oluşturma , online ödeme alma ve sipariş takibi gibi standart modülleri barındırmaktadır.

E-Ticaret Sitesi Fiyatları Ne Kadar?

E-Ticaret yazılımı hizmetimizde sizlere en verimli ve en kazançlı E-Ticaret siteleri hazırlamaktayız. İstediğiniz özellikler ve sektörünüze uyumlu en uygun fiyatlı E-Ticaret sitesi ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
Call Now Button