SİZİ ARAYALIM

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı Hizmetlerine Mi İhtiyacınız Var?

İzmir Medya, basit bilgilendirici web sitelerinden karmaşık, veri açısından zengin uygulamalara ve e-ticaret mağazalarına kadar , mükemmel teknik becerilere ve yaratıcı özelliklere sahiptir. Hedeflerinizi anlamak ve özel çözümler sunmak için ekibiniz ile birlikte çalışacağız. kendini adamış teknik ekibimiz aracılığıyla üstün müşteri hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. . Büyük bir web sitesi geliştirme projeniz varsa, profesyonellerimiz ile iletişime geçin ve sizlere ücretsiz bir danışmanlık sağlayalım.
Pazarlama stratejistlerinden, tasarımcılardan ve geliştiricilerden oluşan eksiksiz hizmet veren ekibimiz, lansmandan sonra % 100 artış gören yüksek dönüşüm sağlayan web siteleri oluşturuyoruz.

Kurumsal web sitesi tasarımı her şirket için dijital bir yüz olarak tanımlanabilir. İnternetteki yüzünüz olarak düşünebileceğiniz web sitenizin çeşitli sorunlarla aktif olması, kullanıcıya istediğini vermemesi ya da markanızı tam anlamıyla yansıtmaması dijital dönüşümünüzü güçleştirebilir. Ki günümüz şartlarında da bu nokta son derece önemlidir. İnternet üzerinde varlığını kanıtlamış, daha aktif bir rol oynayan her marka başarıya bir adım daha yakındır.

 

Tabii ki web tasarım için pek çok farklı talebin mevcut olduğu bir dönemde yaşayabiliyoruz. İşte bu noktada hem kullanıcıya yönelik bir tasarım elde etmek hem kurumsal kimliği yansıtmak ve hem de kurumun kolayca yönetebileceği bir CMS kullanmak uzmanlık istiyor. İzmir Medya Teknoloji A.Ş ise uzman bir ekiple tüm bu aşamaları sorunsuz bir biçimde ortaya koyabiliyor.

 

Projelendirdiğiniz bir işi, yeni çıkaracağınız bir markayı ya da açılacak olan yeni firmanızı çok daha dikkat çekici bir lansman ile duyurmak istiyor olabilirsiniz. Bunun yolu ise internet reklamcılığını çok iyi kullanmaktan geçer. Gerek SEO gerekse sosyal medyanın gücünü eşzamanlı olarak kullanarak organik bir trafik akışı sağlayabiliyor olmanız şarttır. Bunu internet reklamcılığı kapsamında Adwords ile besleyerek marka bilinirliğinizi çok daha hedeflenen bir noktaya taşıyabilirsiniz.

Yaratıcı Web Tasarımı

Aklımızda olan iş hedefini kullanıcı için tasarlıyoruz. Estetik açıdan tatmin edici ve mali açıdan uygun sonuçlar sunan web siteleri oluşturmak için en iyi uygulama web tasarım ilkelerini kullanıyoruz.

İşinizi Yansıtan Profesyonel Tasarımlar

Kurumsal web sitesi sahibi olmak istediğinizde karşınıza çıkan en büyük engellerden birisi profesyonel bir destek alamamaktır. Burada da uzmanlarla çalışmanın eksikliğini hissediyor olabilirsiniz. Oysa hemen İzmir Medya kurumsal web sitesi tasarımı hizmetinden faydalanarak tüm bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Tümüyle kreatif tasarımlara sahip ve sektörünüze özel bazı dikkat çekici unsurları yansıtan bir görünüme hızlı bir biçimde kavuşabilirsiniz.

 

Ayrıca bu sizin için olduğu kadar müşterileriniz için de ciddi bir artıya dönüşür. Responsive tasarım olarak lanse edilen ve duyarlı web siteleri olarak tanımlanabilecek tasarımlar şu sıralar hem kullanıcı dostu hem de arama motorlarıyla %100 uyumludur. Masaüstü cihazlardan daha fazla kullandığımız cep telefonları ve tabletlerle tamamen uyumlu olarak çalışan ve herkesin dilediği platformla erişebildiği üst düzey web tasarımlarla karşı karşıya kalabilmekteyiz.

 

Bu nedenle İzmir Medya web tasarım hizmeti ile amaçladığınız sonuçlara ulaşmanız çok daha kolay olur. İçerik yönetim sistemi olarak bilinen CMS’ler kullanıcılara çok daha kolay bir web deneyimi yaşatır. Dolayısıyla firmanızı ya da markanızı yansıtan web sitenize dilediğiniz zaman içerik ekleyebilir, güncellemeler yapabilir ve çeşitli eklemelerle ürün ve hizmet pazarlamasında etkin olarak kullanabilirsiniz.

Bir kreatif dijital ajansın ekibiniz gibi çalışmasını ister miydiniz?

ŞU AN DOĞRU YERDESİNİZ...
Projelerinizi birlikte geliştirelim, aynı zamanda firmanızın danışmanlığını da üstlenelim.

Kullanıcı Odaklı Web Sitelerinin Avantajları

Web tasarım her ne kadar çok geniş bir çalışma alanına hitap ettiğinden dolayı kriterleri değişken olsa da kreatif bir ekiple çalışıyor olmak bir ayrıcalıktır. Çünkü her şirketin ya da her markanın kendisine has bir yapısı vardır. Bu yapı gerek sektörü gerekse hedef kitlesiyle ilişkilendirilebilir. Dolayısıyla birbirinden farklı doğrultuda olan firmalar için aynı standartlarda bir web tasarımının kullanılması kesinlikle tavsiye edilmez. İşte bu ölçekte düşünüldüğünde de izmir profesyonel web tasarım hizmeti almanın önemine bir kez daha değinebiliyoruz.

 

Yalnızca bir fikre sahip olmanız bile projenizi hayata geçirebilmeniz için yeterlidir. Artık satışların, pazarlama deneyiminin ve kullanıcı istatistiklerinin tamamen dijitale dönüştüğü günlerde yaşadığımız için anında web sitenizi yayına almanız mümkün kılınıyor. Tümü profesyonellerden oluşan tam teşekküllü bir ekip ile yazılım, tasarım ve danışmanlık servisleriyle üst düzey bir kalite sunuyoruz. İzmir Medya SEO Danışmanlığıile birlikte mevcut web sitenizi daha üst konumlara getirebiliyor ya da yeni kurumsal web sitenizle Google’ın en üst sırasında müşterilerinizin karşısına çıkabiliyorsunuz.

Markanızı, ürününüzü veya projenizi hak ettiği gibi kaliteli ve takdir edilen kullanıcı deneyimi yüksek tasarımlara kavuşturuyoruz.

Mümkün olan hiçbir talebe olmaz demeyiz, sadece isteklerinize karşı önerilerde bulunuruz. Her şey ihtiyaçlarınıza uygun olarak planlanır ve tasarlanır. Özgünlüğümüz, modernliğimiz, kullanıcı deneyimine verdiğimiz önem ve sizin için ortaya koyacağımız fikirler hepsi bir bütün olarak sizi rakiplerinizin önüne geçirir.

İçerik Yönetim Sistemi

Tüm tasarladığımız websiteler, web sitenizi kolayca güncel tutmanızı sağlayan bir CMS'ye sahiptir.

Duyarlı Web Siteleri

Geliştiricilerimiz, en son teknolojileri kullanarak etkileşimli web deneyimleri, mobil, masaüstü ve tabletlerde görüntülenmelerini sağlar.

Profesyonel bir kullanıcı deneyimi yaşatarak çok daha üst noktalarda müşteri memnuniyeti yaratmak web tasarım hizmetlerinde ana misyonumuz oluyor. Dolayısıyla kâr ve kazanımlar açısından firmanıza pozitif bir geri dönüş sağlarken, marka bilinirliği ve kurumsal kimlik açısından da doğru noktada pozisyon almanız için fırsat veriyoruz.

Web sitenizi düzenli olarak güncelliyoruz ve yaşam döngünüzün ortakları olarak hareket ediyoruz.

Erişilebilirlik için en son web standartlarını kullanarak size veya şirketinize özel profesyonel bir web sitesi tasarımı yapıyoruz. Size sunduğumuz web sitelerimiz modern tasarım, tutarlı site yapısı ve kolay gezinme özelliklerine sahiptir. Ayrıca, iyi arama motoru sıralaması için iyi SEO ve meta veriler sağlıyoruz. En önemlisi, müşteriler ve diğer paydaşlar arasında güven oluşturan içerikler sağlıyoruz.

İzmir medya olarak, kurumsal web site tasarımında yaptığımız her şeye empati, fikir ve deneyimler katarak iş için yaratıcılığı teknoloji ile birleştiriyoruz.

Kurumsal Web Sitesi Nedir?

Bir firmanın satış yapmadan dijitaldeki varlığını, marka bilinirliğini arttırmayı amaçlayarak yaptırdığı web siteleridir.

Kurumsal Web Tasarımı Nedir?

Bir firma , hizmetlerini ya da varlığını en iyi şekilde gösterebilmesi için kurumsal web tasarım işlemine ihtiyaç duymaktadır. Firmaya özel olarak hazırlanan web sitenin görünümünün tasarlanmasıdır.

Kurumsal Web Tasarım Neden Önemli?

Kitlenizin markanızı daha iyi tanıması açısından önemlidir. Görsel tasarım açısından da markanızı iyi tanıtacak bir kurumsal web tasarımı olmalıdır.

Web sitesi mi yaptırmak istiyorsunuz?
'Web Tasarım Fiyatları ve Özellikleri' ile ilgili bilgi almak veya fiyat teklifi için hemen bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
Call Now Button