SİZİ ARAYALIM
Lansman Çekimi

Lansman Çekimi

Toplantı, lansman, açılış gibi organizasyonlarınızda yapılacak olan lansman çekimi mekanın veya işin kalitesini profesyonel bir şekilde yansıtmanın en iyi ve en sağlam yoludur. Firmamızın bünyesinde yer alan lansman çekimleri için özel olarak hazırlanmış profesyonel fotoğrafçı kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin lansmanlarında harika kareler yaratmaya özen gösterdiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Sizin bu özel ve önemli günlerinizde yanınızda olup lansman çekimlerinizi biz yapmak isteriz. Bizlere ulaşın, işi uzmanına bırakın…

Video Lansman çekimi firmanızı potansiyel müşteri kitlenize sunduğunuz hemen her etkinlikte önemli bir avantaj sağlayabilir. Burada önemli noktaların başında tabii ki etkinlik planı geliyor. Bu kimi zaman bir konser ya da festival olabilirken, kimi zaman ise bir kokteyl ya da toplantıyı kapsayabiliyor. Ürüne, hizmete ya da kişiye bağlı olarak farklı lansman organizasyonları düzenlenebiliyor. Tümünde ise lansman çekimlerinin önemli bir rolü olduğunu söyleyebiliriz.

 

Genel olarak bir lansman gerçekleştiğinde ürün tanıtımı organizasyona katılanlar için ihtişamlı bir biçimde gerçekleştirilebilir. Ancak lansman gecesi sonrasında bu ürün tanıtımının diğer potansiyel müşterilere ulaştırılması için de bazı adımlar atılması gerekmektedir. İşte tam bu noktada da lansman çekimleri devreye girmektedir.

Lansman Çekimleri ile tanıtımda yeni bir boyut kazanın...

Günümüzde bir çok firma için önemli bir gereksinim haline gelen Lansman Çekimi ile firmanızın genel yapısı, işleyişi, hizmet alanları ve dinamikleri hakkında iletmek istediğiniz mesajları en kolay ve etkili biçimde iletebilirsiniz. Kurumsal imajınızı en güçlü şekilde yansıtıp, müşterilerinizin zihninde firmanızla ilgili net bir resim oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Düzenlenmiş olan organizasyonda tamamıyla profesyonel bir biçimde fotoğraf çekimi gerçekleştirilerek size müthiş bir reklam aracı sunulmuş olur. Elde edeceğiniz bu görseller ürününüzün tanıtımı dışında firmanıza olan ilgiyi, lansman gecesinin ne kadar eşsiz olduğunu ve aynı zamanda müşterilerinizin standartlarını ortaya koyan bir etkiye sahiptir. Bilhassa İzmir Medya Teknoloji A.Ş tarafından üstlenilen lansman çekimlerinde her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülerek gerçekleştirilir. Bu yüzden sosyal medyadan web kanallarına, dijital basından konvansiyonel medyaya kadar her alanda kullanabileceğiniz tanıtım materyallerini elde etmiş olursunuz.

Çok amaçlı kullanabileceğiniz lansman çekimini, konferanslarda, seminerlerde, fuarlarda, kokteyl ve geceler ile özel toplantılarda konuklarınızla paylaşabilir ya da mailing ve diğer yollarla müşterilerinize gönderebilir, Sosyal medyanızda veya web sitenizde paylaşabilirsiniz.

Lansman İle Tanıtımı Ayrı Bir Noktaya Taşıyın

Ürün tanıtımı için yapılan fotoğraf çekimi ne kadar önemliyse bu ürünün kitlesiyle paylaşıldığı anın görüntüleri de o kadar önemlidir. Tanıtım ve pazarlama noktasında pek çok farklı kriter baz alınarak kampanya standartları belirlenir. Bunun birincil kuralı ise doğru hedef kitleye ulaşmaktır. Hedef kitleye ulaşırken güven vermenin dışında aynı zamanda ürünün tüm niteliklerini, işlevlerini ve uyandırdığı ilgiyi de tüketiciye yansıtmak şarttır.

 

İşte tüm bunlar İzmir Medya Teknoloji A.Ş tarafından sunulan lansman çekim hizmeti ile mümkün olabiliyor. Çünkü özellikle günümüz şartlarında sosyal medya gibi direkt olarak kullanıcılarla organik bir bağ kurulabilen güçlü bir silah var. Bunu lehine çevirmek ve pazarlamanın bir parçası haline getirmek isteyen firmaların lansman gibi organizasyonları servis etmesi ise gayet doğal.

 

Tabii ki etkileyici bir lansman çekimi için bazı kriterlere özel olarak değinmek şart. Örneğin direkt olarak teknolojiden söz edilebilir. Mesela doğru fotoğraf makineleriyle yapılacak olan çekimler aynı zamanda lens gibi ekipmanlarla en iyi performansı sunmak zorundadır. Bir ürünü ya da hizmeti öne çıkaran, lansman gibi organizasyonları kullanıcıya daha etkin bir biçimde pazarlayan temel unsurlardan birisi budur. Tabii ki bunu profesyonellik ve tecrübe de takip etmektedir.

Artık yalnızca teknik yeterlilik kullanıcılarda ilgi uyandırmak veya merak duygusunu tetiklemek için yeterli olmayabiliyor. Zira fotoğraf çekmek eskiden çok güç bir eylem olmasına karşın günümüzde çok daha kolay erişilebilir bir duruma geldi. Bu yüzden çok iyi bir makineye sahip olmak, doğru lensi kullanmak ve o an için muhteşem ayarlarla çekmek kadar nasıl bir fotoğraf çekildiği de önem arz etmeye başlıyor. Dolayısıyla makine kadar makineyi kullanan fotoğrafçının da lansman çekimi için önemli bir koz olduğundan söz edebiliyoruz.

 

İzmir Medya Teknoloji  A.Ş çok başarılı ve tecrübeli pek çok fotoğrafçıyı kadrosunda barındırarak size en iyi hizmeti sunmayı hedeflemeye devam ediyor. Burada çok ciddi bir proje üstlenilirken aynı zamanda yapılan analizler sonucunda elde edilen verilere dayanarak da her şey koordineli bir biçimde yürütülüyor. Lansman boyunca en etkileyici anlar, ürün için öne çıkarılması gereken noktalar, firma değerini kurumsal açıdan katlayacak unsurlar fotoğrafçının gözünden size iletilmiş oluyor.

Lansman Nedir?

Lansman, firmaların ya da kurumların düzenledikleri etkinlikler , davetler, kutlamalar olarak tanımlanabilmektedir.

Lansman Çekimi Nedir?

Lansman çekimi ; düzenlenmiş olan etkinliklerin , lansmanların görüntülenmesi , PR kullanılabilecek her türlü belge , video , görüntü demektir.

Lansman Çekimleri Neden Önemlidir?

Lansman hizmeti öncesi – sırası-sonrası olarak üç aşamadan oluşmaktadır. Lansmana ev sahipliği yapan kişi ve kurumların lansman ile ilgili kamuyla paylaştırılması ve lansman öncesinde insanların bu etkinlikten haberdar olmaları açısından önemlidir.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...
Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
Call Now Button