SİZİ ARAYALIM

Özel Yazılım Geliştirme

Teknolojinin sürekli yenilendiği bir dünyada yaşıyoruz. İşletmeler artık rekabeti sürdürmek için Bilgisayar Teknolojileri, Büyük Veri, ve İş Zekası gibi çok sayıda son teknoloji çözümlere sahip. Eğilimler ve teknolojiler çok hızlı değişirken, doğru yazılım geliştirme ortağını seçmek, pazardaki başarınızı belirleyen önemli bir faktördür.

İzmir Medya olarak, işinize değer veriyoruz ve mümkün olan en iyi kararları vermenize yardımcı oluyoruz.

Fikriniz ne olursa olsun, web ve mobil uygulama geliştirme, tam danışmanlık hizmetleri, proje yönetimi, veri yönetimi ve daha fazlası aracılığıyla harika bir ürün oluşturmak için sizinle birlikte çalışacağız.

İzmir Medya özel yazılım, kullanıcıların giderek artan taleplerini karşılamanıza olanak tanır. Özel yazılımlar yeni kullanıcıları bünyenize katmanız için farklı bir etki yaratabilir.  Verimlilik, ölçeklenebilirlik ve ilgi çekici tasarımlara güçlü şekilde odaklanacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sektörün en iyi uygulamalarına göre çalışıyoruz ve hızlı yazılım geliştirme metodolojilerini kullanıyoruz, böylece geliştirme sürecinin mevcut olan prosedürleriniz  ile sorunsuz bir şekilde örtüşmesini sağlıyoruz.

İzmir Medya ekibi, yazılım ürününüzün tüm yaşam döngüsü boyunca sizi yönlendirecek, maksimum etkiyle onu pazarınıza uyarlayabilmeniz için size destek olacak ve yükselen, yerleşik trendlerden yararlanmanıza olanak tanıyacaktır.

İnternet uygulamaları

Ruby on Rails, JavaScript, Python with Django ve Elixir with Phoenix gibi dünyanın en güvenilir ve popüler web geliştirme teknolojileriyle web uygulamaları oluşturun. Hayaliniz ne olursa olsun, web projenizi hayata geçirmenize yardımcı olabiliriz. En kaliteli yazılımın tutku, özveri ve gerçek deneyime dayalı problem çözme yoluyla yaratıldığına inanıyoruz. Her projede merakınızı ve heyecanınızı tam olarak paylaşarak başarınızı sizin kadar önemsiyoruz

Mobil uygulamalar

Çeşitli platformlar ve cihazlar için çarpıcı, kullanılabilir mobil deneyimler oluşturun. İOS kullanıcılarının tutarlılık ve kalite beklediğini, Android uygulamalarının ise çok çeşitli ekran boyutları ve cihaz özelliklerini barındırması gerektiğini unutmayın. Facebook gibi uygulamaları harika kılan tüm güvenilir çerçevelerde akıcı JavaScript uzmanlarını arayın.

İzmir Medya ‘da, küçük ve büyük işletmeler için mobil uygulamalar geliştirdik ve birçok sektörde deneyime sahibiz. Odak noktamız, oluşturduğumuz özel mobil uygulamaların kullanıcılara hizmet etmesini, sorunsuz bir deneyim sunmasını sağlamaktır.

Özel yazılım geliştirme kimler içindir?

İşletmenizi ileriye taşımak veya dijital dönüşümü desteklemek için yenilikçi bir yol arıyorsanız, özel yazılım harika bir seçenektir. Küçük işletmelerden kurumsal ölçekli kuruluşlara kadar özel yazılım geliştirmenin bir sınır yoktur, akıllı yazılımla çözülebilecek bir iş sorununuz varsa, onu hayata geçirmenize yardımcı olabiliriz.

İzmir Medya ‘da, işinizi ve neyi başarmaya çalıştığınızı anlamak için zaman ayırıyoruz. Bankacılık, sağlık, üretim, telekomünikasyon ve perakende gibi sektörlerdeki şirketlerin gidişatını değiştiren yazılım çözümleri oluşturmalarına yardımcı olduk. İster basit bir ürüne ihtiyacınız olsun, ister makine öğrenimi veya büyük veri gibi en son teknolojileri içeren karmaşık bir fikriniz olsun, süreçte uçtan uca gezinmenize yardımcı olacak deneyime ve uzmanlığa sahibiz.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
İzmir Medya
WhatsApp ile gönder