SİZİ ARAYALIM

Tasarım Keşfekmektir.

Araştırmaya dayalı yaklaşımımız, özel iş ihtiyaçlarınız için en etkili çözümleri üretmemizi sağlar. İzmir Medya’da, ürün vizyonunuzu anlamaktan prototip oluşturmaya ve kullanıcı testine kadar mobil uygulama tasarım sürecinin her adımına büyük önem veriyoruz.

Alanında uzman ekibimiz, iOS ve Android uygulama tasarım hizmetlerinden geliştirme ve test etmeye kadar tüm işlemlerinizi yapaktadır.

Özel Platform Tasarımı

İzmir Medya, her boyuttaki kuruluş için özel çözümler sunmaktan gurur duymaktadır. Benzersiz vizyonunuzun gerçekleşmesi ile sonuçlanan strateji ve tasarım hizmetleri sunuyoruz.

Odak noktamız, müşterilerimizin hedef kitlelerinin günlük yaşamlarının bir parçası haline gelmelerine yardımcı olmaktır. Anahtar teslim açık veri platformları, kampanya yönetimi ve pazarlama araçları sunmaktayız. Yerel mobil uygulamaları, arka uç veri tabanlarını, IoT entegrasyonunu ve hatta hepsini bir araya getiren web tabanlı portalları sunabiliriz. Vizyonunuz ne kadar karmaşık ve gelişmiş olursa olsun, İzmir Medya size yardımcı olabilir.

Stratejik Hizmetler

Mobil ve nesnelerin İnterneti, korkutucu bir etki yaratabilir. İzmir Medya, tüm beklentilerinizi karşılamanızı ve aşmanızı sağlamak için mobil ve bağlı cihazlar hakkında stratejiler oluşturur. Başlangıçtan lansmana kadar ve sonrasında da güvenilir ortaklarınız olmaktan gurur duyarız.

Mobil projenizin her aşaması için tasarım ve uygulama geliştirme hizmetleri sunuyoruz. İzmir Medya mobil uygulama geliştirme hizmetleri, eksiksiz ve özelleştirilmiş bir çözüm oluşturmak için müşteri merkezlidir. UI / UX tasarımına odaklanmış bir tasarım yapıyoruz, iOS / Android mobil uygulamalar geliştiriyor ve Sanal Mağazalar oluşturuyoruz.

Geliştirme ve tasarım yaşam döngüsü boyunca, hayallerinizin odak noktası olarak kalmasını sağlamak adına çevik uygulamaları tasarım odaklı düşünme ile birleştiriyoruz. İster stratejik bir dönüm noktasıyla karşı karşıya olun ister bir engelle karşılaşın, sizi sonuna kadar destekliyoruz.

Mobil uygulama tasarımı hem kullanıcı arayüzünü (UI) hem de kullanıcı deneyimini (UX) kapsar.

Her sektöre uygun özel yazılım uygulamalar için tasarımlar oluşturuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun teknolojiyi kullanır, her işi zaman ve maliyet açısından optimize ediyoruz.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
İzmir Medya
WhatsApp ile gönder