SİZİ ARAYALIM

Bir müzik yapımcısı, stüdyodaki sanatçılara ve gruplara, albüm, film, reklam ya da herhangi bir yaratıcı eser için kaydedilmiş müzik oluşturma konusunda yardımcı olur.

Müzik yapımcılığı bir bütün halinde ele alınması gereken bir konudur. Söz müzik olmadan aranje yapılamaz aynı şekilde klip çekilemez ve dijital platformlarda insanlara ulaşamaz.

Söz Müzik Hizmetleri

Şarkı sözü, müziğin başlıca bileşenleri arasında yer almaktadır. Müziğin söylemsel yönünü oluşturmaktadır. Söz müzik hizmetimizde duygu ve düşüncelerinizi melodiye dökmeniz için size yardımcı oluyoruz.
Müzik, bir eserin yani bir şarkının en önemli konularından biridir, vokal (söz içeren) müzik ve enstrümantal (söz içermeyen) müzik arasındaki farklılıktır.

Zira, müzik söz içermediğinde soyut ve saf bir özellik sergilerken, daha somut olarak nitelendirilebilecek edebi ifadeleri içeren sözlü müzik daha farklı felsefi dinamikler göstermektedir. İsteklerinize uygun söz müzik hizmetimiz ile sizlere vokal ve enstümantal müzik kapsamında hizmet verip o ahengi hissetmek isteriz.

Müziğin hayatlarımızdaki anlam ve değeri üzerine düşünme ve tartışma olanağı sağlayacağı umulmaktadır. Toplumdaki herkes kendisinden, hayatından bir şeyler bulacağı ve kimi zaman mutlu, kimi zaman hüzünlü duygularını hatırlatma ve hissetme aracıdır.  Sizinle birlikte tüm duyguları yaşamak için sizleri bekliyoruz.

Aranje Hizmetleri

Aranje hizmetlerimizde aranjör; eserlerinizi düzenler , hangi enstrümanların kullanılacağını , bu enstrümanların şarkı içerisinde ne şekilde yer alacağını, ne şekilde hedef kitleye ulaşılacağını belirler ve şarkının armonisini, ahengini düzenler.

Çeşitli müzik sertifika programlarına katılmanın yanında konservatuvar eğitimi alan alanında deneyim sahibi aranjörlerimizle şarkılarınıza hayat vermek bizlere keyif verecektir.

İzmir medya aranje hizmetleri sizin müzik dünyasında yükselmeniz için size destek olur. Eğer besteleriniz varsa, bu besteleri sosyal medya platformlarında paylaşmak istiyorsanız; paylaşırken de elimde düzgün kayıtlarım olsun istiyorsanız; hatta albüm yolunda ilk adımı atmak istiyorsanız doğru yerdesiniz… İzmir Medya aranje hizmetleri kapsamında bestelerinize aranje yapıyor, kayıtlarınıza mix ve mastering yapıyoruz.

Biz İzmir Medya Müzik Yapımcılığı olarak…

Müzik yapımcılığı alanındaki birikim ve tecrübelerimizi, sizleri ve şarkılarınızı dinleyicilerle buluşturuyoruz.

İzmir Medya müzik yapımcılığı departmanı kapsamında konserleriniz, klipleriniz, canlı performanslarınızı düzenler, bütçe kontrolü yaparız.

Eğer siz de “müzik benim hayatım, şarkılardan kopamıyorum” diyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Uzman ekibimiz ile müzik hayatına atacağınız sağlam adımlarınızın sesi olmak için çalışıyoruz.

Tarzınız ne olursa olsun İzmir Medya müzik yapımcılığı ekibi olarak sizin arkanızdayız ve tasarladığınız müzik kariyerinize ulaşmanızı kendimize hedef olarak görüp, sağlam adımlarla ilerliyoruz.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...
Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
İzmir Medya
WhatsApp ile gönder