SİZİ ARAYALIM
Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

İzmir Medya’nın grafik tasarım ekibi, müşterinin sürekli artan, hızlı tempolu teknoloji taleplerini karşılamak için çalışmalar yapmaktadır.

İster basılı, ister web veya dijital medya olsun, ekibimiz size kesinlikle dikkat çekecek, çarpıcı görseller sağlayabilir. Büyük şirketler için tasarımcılarımız, şirketin marka kurallarına uymanızı sağlamak için çalışır. Tasarım ekibimiz, en son  trendlerinden haberdar olur ve hedef kitleniz ile bağlantı kuracak ikonik ve anlamlı markalar yaratmaya odaklanır.

İster bir gazete reklamına, logoya, web afişine, göz alıcı e-posta pazarlama tasarımına veya başka herhangi bir reklam tasarımına ihtiyacınız olsun, tasarımcılarımız size mümkün olan en iyi yaratıcı hizmetleri sunmak için gerekli deneyime ve beceriye sahiptir.

Sizin İçin Yaratıcı Grafik Tasarım

Ekibimiz, grafik tasarım panellerinin altına düşen eksiksiz bir yardım sağlamak için burada. Bizler sadece çevrimiçi sektör etrafında çalışmalar yapmamaktayız, aynı zamanda çevrimdışı sürüm altında da çalışabiliriz. İster broşür ister logo tasarlamayı planlıyor olun,
En iyi tasarım hizmetlerini veya basit yazdırma yardımını arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz ve size belirlediğiniz bütçe planlarınız dahilinde size özel fırsatlar sunuyoruz.

Yılların tecrübesiyle, renklerin, yazı tiplerinin, boyutların ve şekillerin görünmez kelime dağarcığına dair en iyi bilgileri sürekli olarak yayınlıyoruz.

Dahası... Grafik tasarım hizmetimizin en iyi yanı, çalışmalarımızın zamanında teslim edilmesine inanmamızdır. Yani ne tür bir hizmet arıyor olursanız olun, onu bizim tarafımızdan alabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Bir kurumsal kimlik çalışması için en önemli şey kurumla ilgili verilerin eksiksiz olarak analiz edilmesidir.

Outdoor Indoor Tasarım

Outdoor ve indoor tasarımlarınızı yaparken öncelikle sektör analizini yaparız. Hedef kitlenize en kısa ve etkili bir şekilde nasıl ulaşabiliriz ? sorusuna cevaplar buluruz.

Sosyal Medya Tasarımı

İçinde bulunduğumuz yüzyıl itibariyle sosyal medya hayatımızın neredeyse her alanında var.

Broşür Katalog Tasarımı

Katalog, broşür, insert, el ilanı, föy vb. çalışmaları kurumunuza özgü tasarımlarla hazırlamakta ve sunmaktayız.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...
Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
İzmir Medya
WhatsApp ile gönder