SİZİ ARAYALIM
sosyal-medya-tasarimi

Sosyal Medya Tasarımı

Sosyal medya için etkili grafik tasarım, marka tanınırlığına destek sağlar ve hedef kitlenizi işletmenize ve hizmetlerinize bağlar. Sosyal medyada görünür olmak marka bilinirliğini artırabilir ve en önemlisi takipçinizin katılımını artırabilir. Gönderinize bir görsel eklemek, paylaşımların veya gönderi beğenilerinin sayısını neredeyse 3 kat artırabilir. Bu nedenle, gönderi içeriğiniz için doğru resmi veya sanat eserini seçmek çok önemlidir.

Göndermek istediğiniz bilgilere bağlı olarak, belirli yazı tipi stillerini, renk şemalarını veya grafik düzenini kullanmak çok önemlidir. Örneğin, resimde ana mesajı ile alakasız yazı tipi, kafa karıştırıcı öğelerin kullanımı resmi tutarsız veya sadece çirkin gösterebilir.

Profesyonel sosyal medya tasarımı neden önemli?

• Yoğun bir sosyal alanda kullanıcıların dikkatini çekmek

• Artan etkileşim ölçütleri

• Ürünleri etkin bir şekilde sergilemek

• Şirketinizin markasına ve karakterine katkıda bulunmak

• Bilgi, kalite ve tutku göstermek

• Ücretli reklamcılığın performansını iyileştirmek

Sosyal medya inanılmaz derecede önemli bir bağlantı aracıdır. İster hedef kitlenize ulaşmaya çalışan bir işletme olun, ister eski tanıdıklarınız ile iletişim kurmaya çalışan bir kişi olun, ilgi çekici ve çekici bir sosyal medya sayfasına sahip olmak, takipçilerinizi eğlendirmenize ve onları dinlemeye devam etmenize yardımcı olur.

İzmir medya sosyal medya grafik tasarım ekibimiz ile tanışın

Baskı ve dijital tasarıma eşit şekilde odaklanan ekibimizin portföyü, büyük markalar için promosyon malzemelerinden köklü işletmeler için görsel kimlikler geliştirmeye, çevrimiçi reklamcılığa, yayınlara, infografiklere, animasyon ve videografiye kadar her şeyi kapsar.

Müşteri İlişkisi

İzmir medya, müşterilerimizi ortağımız olarak görüyor. Grafik tasarım ekibimiz, organizasyonel hedeflere ulaşmak için hem fikirler oluşturduğumuzdan hem de bunları uyguladığımızdan emin olmak için ekibinizle birlikte çalışır. Bununla birlikte, ekibimiz markanıza büyük ölçüde güveniyor ve ona bizim gibi davranıyor. Ekibimiz, sosyal ağ hayranlarınızla etkileşim kurarken çok proaktif ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken dürüst davranır.

Bir sosyal medya pazarlama planının tüm yönlerini tam olarak yönetmeye devam ettiğimizde, bize verilen güven ve şeffaflık düzeyini anlıyor ve buna göre hareket ediyoruz.

İzmir medya Sosyal medya grafik tasarım ekibi gerçek zamanlı yapısı nedeniyle gece gündüz ve hafta sonları günün her saati hizmetinizde. İhtiyaç duyduğunuzda size hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerini sağlayacağız.

Müşterilerimizle kahve içmeyi ve strateji geliştirmeyi de seviyoruz.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...
Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
İzmir Medya
WhatsApp ile gönder