SİZİ ARAYALIM

İnternet ve Web Programlama

Tüm web site, uygulama ve yazılım geliştirme hizmetleri…

E-Ticaret web siteleri, WordPress temaları ve eklentileri, Video platformları, Kurumsal web siteleri.

Web site geliştirme hizmetlerimiz; düz metnin en basit ve statik tek sayfasını geliştirmekten en karmaşık web tabanlı internet uygulamalarına kadar uzanır.

İnternet ve web programlama artık hayatımızın bir parçası haline dönüştü. İnsanların her ihtiyaçlarını bir web sitesiyle ya da bir mobil uygulamayla yapmayı tercih ettikleri bir süreç içerisindeyiz. Dolayısıyla şirketlerin daha aktif bir rekabete sahip olabilmesi için bunu önemsediğini görebiliyoruz. En basit haliyle yıllardır fiziksel olarak yaptığımız işlemlerin birçoğu artık çeşitli aplikasyonlardan, web sitelerinden ya da programlardan gerçekleştiriliyor. İnternet ve web hizmetlerinin bu kadar yayılmış olmasından dolayı markanız için en doğru seçim profesyonel bir destek almaktan geçiyor.

Aynı zamanda kaliteli bir internet sitesine sahip olmak ya da işlevsel bir mobil uygulamaya sahip olmak burada en mühim kriterlerin başında geliyor. Bunun için  İzmir Medya Teknoloji A.Ş bünyesinde tamamıyla tecrübeli ve müşterinin taleplerine cevap verebilecek ekipler çalışıyor. Kalite standartlarını üst noktalara taşıyan, tasarımsal öğelerle herkese hitap ederken aynı zamanda yazılımsal açıdan da kullanıcı dostu olabilen projeler üretilebiliyoruz.

Öncelikli olarak yazılım geliştirme ,web site ve uygulama tasarımlarında tamamıyla kullanıcı odaklı bir düşünce yapısı inşa ederek  hem müşterinin taleplerini önemsiyor hem de kullanıcılar için belirlenmiş hedef kitleye hitap ediyoruz. Böylece her iki koşulda da kazançlı çıkılan bir süreç mümkün olabiliyor. Geliştiricilerimiz ne gibi bir hizmet sunmak istediğinizi, sektörünüzün neye ihtiyaç duyduğunu, sektörel anlamda markalaşmak için ne gibi inovatif çözümler üretilmesi gerektiğini özenle belirliyor. Sonucunda da anahtar teslim olarak size teslim ediliyoruz.

Web sitelerinde en çok kullanılan programlama dillerinden bir tanesidir. Sizlere eşsiz web siteler hazırlarken HTML programlama dilini de kullanabilmekteyiz.

En çok kullanılan web programlama dillerinden biri olan Javascript dinamik bir dildir. HTML kodlarından oluşan görüntüleri dinamikleştirmek için kullanılmaktadır. Sizlere web siteleri hazırlarken son teknoloji programlama dillerini kullanarak kusursuz web siteleri kodlamaktayız.

SQL , verilerin depolandığı sistemlere verilen genel bir isimdir. Sitenizdeki verilerinizin veritabanında depolanmasını sağlarken SQL kullanmaktayız.

HTML/CSS
JavaScript
SQL/Oracle

Yerel Pazarlama Optimizasyonları

Şirketimiz; gelecekteki pazarlama performansınızı yerel olarak optimize etmek için tüm gereksinimlerin farkındadır. Geliştiricilerimiz her zaman oluşturdukları ürünün; duyarlı hızlı ve anlaşılır olmasını hedef almaktadır.

Duyarlı;

Müşterilerinize, herhangi bir cihazda mobil uyumlu içeriğe ulaşılmasını sağlar. Oluştuğumuz duyarlı tasarımlar , firmamızın yürüttüğü tüm geliştirme stratejilerinin yerel bir parçasıdır.

Hızlı;

Google, mobil cihazlara öncelik sağladığı için sayfa yükleme hızıyla müşteri deneyimine daha fazla ağırlık veriyor. Web siteniz ne kadar hızlı yüklenirse, içeriğiniz o kadar iyi sıralanır.

Anlaşılır;

Gelişmiş bir arama ve sosyal medya görüntüsü için, her zaman Google ve Facebook Open Graph'in en son mikro formatlarını entegre ediyoruz.

İnternet Sitesi Tasarım Hizmeti

İnternet sitesi tasarımı ile rakiplerinizden farklı bir noktaya ulaşmak, daha geniş bir marka bilinirliği yaratmak ve kârlılığı yükseltmek mümkündür. Her zaman için internet sitelerinde iki farklı yapı birimi kullanılır. Bunların birisi WordPress gibi CMS adı verilen hazır içerik sistemleri iken, diğeri ise özel yazılımlarla hazırlanmış özgün web siteleridir. Her iki koşulda da firmanıza uygun bir tasarımla bütünleştirilerek İzmir Medya internet ve web programlama hizmetinden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Hazır içerik sistemlerinde çok daha kolay bir kontrol paneline sahip olmak, Google ve diğer arama motorlarıyla daha entegre bir çalışma prensibi ile sayısız eklenti ve tasarımsal öğelere erişim mümkündür. Fakat sizin tamamıyla kendi isteklerinizi barındıran, hem tasarımsal hem de işlevsel olarak çok daha üst kalitede yer alan bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız özel yazılım web programlama hizmetlerine yönelebilirsiniz. Web tasarım hizmetleri bünyesinde ihtiyaçlarınıza karşılık gelen tüm çözümler firmamız tarafından profesyonel bir şekilde sizlere sunulur.

Web Programlama Hizmeti

Web programlama hizmetleri için tamamıyla sınırsız bir yelpazeye sahip olacağınızı söylemek mümkün. İsteklerinize cevap verebilen bir ekiple çalışmanın en büyük avantajı da budur. Zira çoğunlukla günümüz internet trendlerine uygun olan, kullanıcı dostu ve aynı zamanda müşteriyi memnun eden tasarımlar ve yazılımlar üretilmektedir. Alanında uzman bir ekiple çalışacağınız için öncesine yapılacak yol haritasına bağlı kalarak sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz.

 

İnternet sitesi tasarımında olduğu gibi web programlama hizmetlerinde de İzmir Medya Teknoloji A.Ş sizin için güncel teknolojileri takip etmektedir. Hem masaüstü hem de mobil olarak kullanabileceğiniz web siteleri bu sayede responsive  tasarıma sahip olmuş olacak. Hızlı bir altyapı kullanılıyor olması, gerek arama motorları gerekse kullanıcı deneyimi yönünden size müthiş bir katkı sağlayacaktır. Anlaşılır bir web arayüzüne sahip olmanın sektörde marka değerinizi arttıracağı, tercih sebebi olmanızı sağlayacağı ve aynı zamanda kurumsal kimliğiniz açısından da pozitif bir etken yaratacağından emin olabilirsiniz.

Web Programlama Nedir?

Web yazılım olarak da bilinen web programlama dijital alandaki insanların birebir kişi ya da firmalar ile etkileşim sağlayabildikleri sitelerdir.

Neden Web Yazılım?

Rakiplerinizden önde olmanızı, mevcut kitlenize daha yakın ve yeni kitleler edinmenizi sağlamakta aynı zamanda marka değerinizi arttırmaktadır

İyi Bir Web Yazılım Nasıl Olmalı?

Firmaların her türlü bilgi ve belgelerini tutabileceği tüm pazarlama faaliyetlerini sürdürebileceği diğer tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir web yazılım hizmeti olmalıdır.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
Call Now Button