SİZİ ARAYALIM
teknoloji-danismanligi

Teknoloji Danışmanlığı

Bir teknoloji danışmanının görevi , müşterilerinin teknolojiyi daha iyi kullanmalarına yardımcı olmaktır. Çoğu zaman, teknoloji danışmanlığının arkasındaki yöntemler bir işletmeye şu şekilde yardımcı olur:

  1. Gerçekleşen süreçleri iyileştirir,
  2. Şirketin maliyetlerini düşürür,
  3. Herhangi bir teknoloji fırsatını en üst düzeye çıkarır.

Teknolojinin her gün geliştiği bir dünyada daha inovatif fikirlerle üretim hacmini arttırmak, kullanıcı deneyimini yükseltmek ve en önemlisi markanın daha etkin bir rol oynamasını sağlamak mümkün olabilir. Bunun en net örneğini reklamcılık üzerinde de görebiliyoruz. Eskiden analizi yapılamayan, hedef kitle seçiminin mümkün olmadığı, tamamıyla tahminlere dayalı bir konvansiyonel reklamcılık anlayışı vardı. Oysa şimdi dijital reklamcılık ile teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanırken tüm bu verilere erişebiliyoruz. Teknoloji danışmanlığı size bu aşamada daha da fazlasını vadeden bir hizmet olarak sunulabilir.

İzmir Medya olarak, her biri alanlarında uzman ve tecrübeli çalışanlarımız ile müşteri odaklı profesyonel hizmetler veriyoruz.

Proje yönetiminden teknoloji geliştirmeye, tümleşik mühendislik hizmetlerine ve ürününüz satışa hazır hale gelene kadar size rehberlik ve öncülük ediyoruz. Üretim sistemleriniz için sizinle birlikte özel çözümler üretiyoruz.

İzmir Medya Teknoloi A.Ş tüm danışmanlık ve prodüksiyon hizmetlerinin dahilinde yine teknoloji alanında da inovasyon odaklı gelişimleri mümkün kılıyor. Markanızın ihtiyaç duyduğu tüm teknolojik hamleleri sizler için özenle seçerek özel olarak raporlayıp sunması üretimden pazarlamaya her alanda kârlılığı arttırıyor. Aynı zamanda mevcut teknolojinizle sürdürdüğünüz üretimi, satışı ve lojistiği ele aldığınızda da nasıl daha efektif bir kullanımın mümkün olabileceğine dair raporlamalar sunabiliyor.

 

Bunun dışında ise en önemli ayrıcalıklardan birisi teknolojinin ulaştığı noktayı takip edip güncel gelişmeleri iş modelinize uyarlamak oluyor. Keza yaşanan gelişmeleri takip etmeniz durumunda çok daha verimli bir çalışma ve üretim aşamasına geçiş yapmanız mümkündür. Bunu yalnızca üretim özelinde de düşünmemek gerekiyor. Günümüz modern dünyasını ele aldığımızda pazarlama, reklam, PR ve tüm alanlar için teknolojinin verimliliğini hat safhada kullanmaktayız. Şirketinize daha pozitif bir ivme kazandırmak istiyorsanız bunun için teknoloji danışmanı önemli bir koza dönüşebilir.

5 Adımda Hedeflerinize Ulaşın

Şirketinizi daha kârlı bir duruma getirmenin inovasyondan geçtiği bilinen bir gerçektir. Aynı zamanda inovatif gelişmelerin ışığında daha müşteri odaklı bir perspektife sahip olabilirsiniz. İnternet üzerinden satış, mobil uygulama, daha etkili reklam kampanyaları, hedef kitlenizin talepleri doğrultusunda sunulan fırsatlar teknolojiyle bir bütün olarak görülebilir. Bunların tamamına hakim olmak ve doğru adımları atmak içinse bir takım stratejilerin oluşturuluyor olması gerekiyor. İzmir Medya teknoloji danışmanı için profesyonel bir ekiple çalışmakta olup sizin için bu stratejileri kusursuz bir biçimde planlamaktadır.

 

Bunun için çıkarılacak olan yol haritasında ise 5 önemli adımdan söz etmek mümkün.

  • Araştırma ve Verilerin Analizi
  • Proje Yönetimine İlişkin Kreatif Fikirler
  • Tümleşik Mühendislik Çözümleri
  • Teknolojik Gelişim
  • Planlanan Hedefe Erişim ve Analiz

 

Tüm adımları bir bütün olarak gördüğümüzde teknoloji danışmanlığı ile ne gibi sonuçlar alınabileceğini daha net algılayabiliyoruz. Zira büyümekte olan bir markanın gerek üretiminde gerekse pazarlamasında pek çok risk faktörü oluşabilmektedir. Bu risk faktörünü kontrol altında tutmak, daha iyi bir kriz yönetimiyle pozitif bir katkı sağlamak teknolojiyle mümkün olabilmektedir. Dolayısıyla teknoloji alanında uzman, tecrübesiyle pek çok firmanın danışmanlığını üstlenmiş olan profesyonellerle çalışmak markanıza değer katan bir olguya dönüşür.

Danışmanlık hizmetleri; iş büyümesini hızlandırmak, riski daha iyi yönetmek, maliyeti düşürmek veya sistemin işleyişini değiştirmek için her türlü teknolojiyi geliştirir ve uygular
İzmir Medya Teknoloji danışmanlığı hizmetlerimiz, dönüşümünüzü en son teknoloji, tasarım düşüncesi ve çeviklikle yönlendirmenize yardımcı olurken aynı zamanda eski sistemleriniz ile sizlere doğru hızda enerji sağlar.

Teknoloji danışmanlarımız, eski teknolojinizden en iyi şekilde yararlanırken yeni teknolojiye akıllıca dönmenize yardımcı olabilir. Dönüşüm yolculuğu boyunca size rehberlik ederek, geleceğe hazır bir temel oluşturan teknoloji ve ekosistem stratejisiyle başlıyoruz. Daha sonra, iş gücünüz ve iş süreçlerinizle bütünleşen bir yol haritası geliştiriyoruz.

Teknoloji Danışmanı İle İnovasyonu Yakalayın

Teknoloji ve inovasyon birbirinden ayrılamayacak iki temel tanım olarak düşünülmelidir. İnovatif fikirler her zaman için kârlılığı arttıran ya da maliyeti düşüren, maddi açıdan olduğu kadar marka bilinirliği gibi alanlarda da büyük bir koz yaratan düşüncelerdir. Dolayısıyla markaların kazanç açısından bunu önemsemesi gerekmektedir. Teknolojik geliştirmeleri, tümleşik mühendislik ile taleplerinizi ve dijitale dönüşümünüzü tamamlamak için profesyonel bir dokunuş son derece önem arz ediyor. Çünkü iş gücünü buna göre optimize etmek verimlilik açısından öne çıkıyor.

 

Geleceğe yapılacak olan yatırımlar baz alındığında İzmir Medya teknoloji danışmanlığı hizmeti almak daha sağlam adımlarla ilerlemeniz için fırsat yaratabilir. Bilhassa günümüz koşullarında bunun örneklerine çokça rastlamaktayız. Gerek iş sürecinin profesyonel yönetimi ve pazarlanmasıyla oluşacak kârlılık payı gerekse daha profesyonel bir gelişim sürecinin yakalanması en önemli kazanımlar olarak nitelendirilebilir. Yalnızca dijitale dönüşüm için size sunulacak olan rehberlik hizmetiyle dahi çok daha geniş bir hedef kitleyle aranızdaki bağ güçlenebilir. Üstelik bu mevcut müşterilerinizi memnun ederken yeni müşteriler kazanmanız için de bir fırsat yaratır.

İzmir medya Teknoloji danışmanlığı Bir inovasyon danışmanı olarak, dijital inovasyon yolu ile şirketlerin sektörler arasında dönüşümüne yardımcı olurken, aynı zamanda teknoloji ekosisteminin en ileri noktasında çalışır.

Bize katılın uzmanlığımızın ve benzersiz bakış açımızın masaya neler getirebileceğini görün...

Teknoloji Danışmanlığı Nedir?

Yeni teknolojileri aktif ve etkili bir şekilde kullanan ve danışmanlığını yaptığı firmaların teknolojiden nasıl yararlanıp verim alacaklarını belirleyen kişilerdir. Zaman ve personel tasarrufunu sağlayarak verimliliği arttırmayı hedeflemektedir. Bunları da teknolojik desteklerle yapmaktadır.

IT Danışmanı Nedir?

Bilgi Teknolojileri alanında uzman olan kişidir. Yatırımların, stratejilerin uygulanması ve yönetilmesini sağlayan alana IT Danışmanlığı hizmeti denilmektedir.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...
Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.

♫ ♩
♯ ♪
Call Now Button