SİZİ ARAYALIM

İzmir Medya film yapımcılığı ile hayallerinizi gerçekleştirmek , aklınızdaki fikri, senaryoyu çekmek, çeşitli ödüller alıp başarıdan başarıya koşmak istemez misiniz ? İzmir Medya film yapımcılığı ile sizlerin arkasındaki güç olmak, sizi destekleyen firma olmaktan onur duyar.

Film yapımında en önemli nokta senaryo ve masaüstü hazırlıktır. Prodüksiyon kurulmadan masada filmi çekip bitirmek gerekir. Aksi taktirde prodüksiyon sürecinde problemlerin çıkmaması mümkün değil. Bu problemler filmin gidişatına ciddi zararlar verebilir.

Bizler filmin yapım sürecinde her adımını ince ince düşünür , Filmin %75 ini kağıt üzerinde bitirerek çekim sırasında filmin kalan %25 ini planlanan programa uygun bir şekilde filmi tamamlarız.

7 Adımda Perdedesiniz
- Senaryonuzu revize eder
- Film Ekibini hazırlar
- Filmin finansmanı için bütçe sağlar
- Filmi başlatır ve koordine eder
- Yapımın fiziksel durumunu denetler
- Filmin tüm platforlarda PR araştırması yapar
- Tüm platformlarda dağıtımını yaparız

[grid_plus name=”Grid 4 Columns”]

Yapabildiklerimiz sadece hayallerinizle sınırlı…

‘Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir’ diyen Atatürk’ün bu sözünü İzmir Medya film yapımcılığı ekibi olarak kendimize öncü aldık. Sanat ve sanatçının yanında olmak en temel değerlerimiz arasındadır. Siz de kısa film ya da uzun metraj film projelerinize destek arıyorsanız İzmir Medya’da sizleri bekliyoruz.

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi için...

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da projeleriniz için bize ulaşın.